Szexpartner fórum ajka

Ajkai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
talicskapitány · Újonc (12 posts) · November 17, 2022 10:45 AM

Volt valaki Kingánál? Vélemény?

Tiger78 · Újonc (3 posts) · October 27, 2015 8:40 AM

Üdv. És mi a tapasztalatod??? Egy ideje már én is szemezek vele.

 

Baknyúl · Újonc (15 posts) · October 7, 2015 11:09 AM

Dominikánál voltam, aki Luca mellett dolgozik, függönnyel elválasztva, péntektől vasárnapig.
Lehet van benne távoli indo-árja vér, de nekem mindenesetre nem szúrta ki hegedűvonóval a szememet. Meg nem a nürnbergi faji törvényeket akartam rajta számon kérni, hanem kettyinteni akartam.

A mellein már látszott, hogy közelebb van a harminchoz, mint a húszhoz, de a dereka, feneke szép, formás, a puncogója pedig szűk babás. Színes ribi-rendszám-tetoválás van a derekán.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti akár szemüveges akár a tetovált csajokat, és inkább hátulról szeret dugni. A feneke és a dereka, meg a hosszú fekete haja ilyenkor érvényesül a legjobban.

De néhány kis technikai hiba: a redőnnyel túl sötétet csinált a szobában
A szemüvegét, ami picit őt is öregíti, csak kérésemre vette le, miközben az ágyon feküdt és testét markolásztam és csókolgattam. Ebben nem nagyon értem a logikát. Most vagy besötétít, és leveszi a szemüveget, mert nem nagyon akarja látni a vendéget. Vagy nem veszi le a szemüveget, tehát nem zavarja a vendég látványa. de akkor meg minek csinál félsötétet a szobában?
A fürdő panelba illő és törölközőt érdemes vinni.

Óranézés nélkül, de pont félórát voltam ott, ajtótól, ajtóig. Sajnos franciaágy nincs, így nem cifráztuk a pózokat. Először elölről, majd hátulról teljesítettük be a természet parancsát. Mindkét póznál kicsit komótosan lendültem bele a tempóba a kihagyás miatt, de a végére már eléggé belejöttem, amit ujjongva élvezett. (Az aktus vége felé megérkezett a szomszéd szobába a kolléganő is, és elkezdte nézni a híradót. Engem nem zavart.)
A csókolózást a higiénia miatt kihagytuk. Végül azért csak jobban felhúztam a redőnyt, mert szájba élvezéssel történt a happy end, amit profin viselt, bár nem tudja igazán nagyra kitátani. Nagyon türelmes és megértő volt velem.

tétomy · Újonc (44 posts) · July 17, 2015 5:48 PM

Az olyan mint a péniszirigység csak nőben... :-)

 

 

Törölt felhasználó · July 12, 2015 6:28 PM

Biztos azért van ilyen csend mert mindenki dolgozik. Mit jelent a pinairigység?

 

tizennyolc · Újonc (7 posts) · July 12, 2015 7:11 AM

Nagy a csend. Felütötte a fejét a pinairigység!

evets · Újonc (18 posts) · June 28, 2015 4:40 PM

Menni akarok, melyik környék? Utca. Sűrün lakott? Lépcsőházas? Jöhet priviben is az infó.Köszi.

 

tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 27, 2015 11:46 AM

Valóban nagyon jó a hölgy! KIVÁLÓ HOGY ÚGY MONDJAM.

 

tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 17, 2015 6:26 AM

A csaj Dunaújvárosból jött úgy tudom. ***moderálva***. Sűrűn váltogatják egymást a hölgyek. Gondolom kevés a donor. Ugyanezt a Lucánál megkapod ***moderálva*** .Lehet számolni. De Biztos van akinek nem számit csak p..legyen.

 

evets · Újonc (18 posts) · June 16, 2015 6:46 PM

Engem is érdekelne infó róla, főleg hogy mennyire diszkrét, Ajka kicsi város mindenki mindenkit ismer.

Kellemetlen összefutni valaki ismerőssel a lépcsöházban.

 

Tyler28 · Újonc (6 posts) · June 16, 2015 4:55 PM

mira 24-nék járt valaki? :)

Makkmarton69 · Újonc (5 posts) · June 10, 2015 8:23 PM
tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 10, 2015 5:09 PM

Meg a Reni! Az a pircinges nyelv nagyon jó volt! Meg a vörös Andika aki tövig be tudta venni....

 

Valaki23 · Újonc (1 posts) · June 10, 2015 1:32 PM

Lina volt a legjobb Ajkán _

tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 9, 2015 6:51 PM

Barbyt az éjjel nappal Budapestben láttam,de őt nem dugnám meg, akkor sem ha fizetne érte! Milyen Barbyról érdeklődsz?

 

Makkmarton69 · Újonc (5 posts) · June 9, 2015 5:04 PM

Mesélj még 18! De privátba is várnék egy tartalmas beszámolót Barbyról!

tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 9, 2015 6:43 AM

A hölgy aktiv még? Valaki tud róla valamit?

 

tizennyolc · Újonc (7 posts) · June 9, 2015 6:40 AM

Én már részese voltam kegyeinek. Egyszer autóban, egyszer lakáson. Átlagos csaj,nem leszek visszatérő vendég nála.Nekem a teltebb lányok jobban bejönnek.

 

Makkmarton69 · Újonc (5 posts) · June 7, 2015 1:48 PM

ajka környékén feltűnt egy duci szöszi maca, tud róla valaki valamit?

Tyler28 · Újonc (6 posts) · June 1, 2015 8:03 PM

Mirababánál volt valaki? :)


Topic started at Mar 15, 2010, with 89 total posts