Beszélgessünk...

MILFHUNTER · Tag (288 posts) · September 14, 2021 2:29 PM

vannak ott oldalak én a ladies nevűt használom, a beszélt nyelvek között ha látod a magyart, akkor lehet magyar, de sokan oda is írják hogy XY aus Ungarn. Szerintem nincs olyan nagyváros ahol ne lennének magyarok. 

bár vigyázz azért, mert sokaknál szerintem inkább marketing, mert inkább magyarnak írja magát pl. egy román is. Kollégám járt már úgy, hogy elment olyanhoz, aki magyarnak írta magát de a szia és a köszönöm szavakon kívül nem sokat tudott.

Bár én azt vallom, ha külföld, akkor olyanokhoz érdemes menni, akikből itthon hiány van vagy konkrétan senki...színesbőrű, ázsiai főleg. Kint rengeteg a csokilány szerencsére amíg nem volt ez a COVID meg nem voltak korlátozások és a helyek is mentek rendesen én mindig a néger lányokhoz mentem. Akármilyen nagyvárost ha nézel sok van belőlük de még kisebb helyeken is, ott nem olyan ritkaság mint otthon. Ázsiai ugyanez, de nekem nem ők a zsánereim. De tényleg ha már kint van az ember én azt vallom olyanokhoz menjen ami itthon nem adatik meg. 

Ettől függetlenül tény, a magyar nők a legszebbek, itthon jó velük lenne amikor hazajön az ember :)

 

Peat28 · Újonc (0 posts) · July 19, 2021 9:28 PM

Sziasztok ! Tudna nekem valaki abban segiteni , hogy nemetorszagba hol talalhatnek magyar holgyeket ? Esetleg Kölnben? 

Törölt felhasználó · April 22, 2021 3:02 AM

Fáradtan álmodsz egy jobb világot,

Ahol van még igazi tisztaság...

Ahol vannak még valódi álmok,

És nem vesz körbe hazugság...

 

Ahol te is tudsz még tiszta lenni,

Nem kiábrándít a valóság...

Ahol jók még az emberek,

Ahol nem ábránd az igazság...

 

Ahol nem szégyen az, ha van szíved,

És kimutatod az érzésed,

Ahol nem bántanak, mert egyén vagy,

És bátran felvállalod magad...

 

Lassan elpusztul ez a világ,

És sokan nem látják miért...

Mindig másban keresik a hibát,

De semmit nem tesznek senkiért - semmiért...

 

Gyűlölet... jöhet akárki... Ellenség lehet bárki...

Vallás vagy politika, foci vagy csak sima vita...

Halálos sebet ejtenek, csak mert egyet nem értenek...

Emberek ilyenek... De miért jó ez nektek ???

 

Ha a vadállat öl, nem gyűlöletből teszi,

Csak a tigris nem járhat boltba, ő a zsákmányát eszi...

Mégis a "jó" ember ha utálkozik, állatnak nevez,

Pedig az "emberi állat" a legkegyetlenebb...

 

Mérgezzük a földet, és vele magunkat,

A fertőzés terjed, elárasztja világunkat...

Nem törődünk azzal, mi lesz holnapután,

Ahol az ember jár, arat a halál...

 

Aki most kisgyermek, neki vajh'  mi marad ???

Vagy csak a szokásos : az ember darab - darab ???

A valóság számít, hogy csak számok lennénk ???

A "nagyok" szemében az életünk... nos... "érték" ???

 

Mindenki csak teper, és csak a sok p.énz számít...

Félrelökve bárkit, átgázolva bárkin...

Emberi értékmérő lett a "papírdarab",

Én azt hiszem fontosabb, ha valaki szabad...

 

Szabad a lelke, lehet, nincs "semmije"...

De nem köti gúzsba "rabszolga" élete...

Mert p.énzért sokan lelküket az ördögnek is adnák,

És hogy mi az ára, lehet fel sem fognák...

 

Ami tényleg fontos, p.énzért nem vehető...

Ahogy az étel is csak úgy jó, ha ehető... :)

Őszinte szeretet, egészség, vidámság,

Szabad gondolkodás, valódi barátság...

 

Az ember csak akkor becsüli meg ezt a pár kis dolgot,

Amikor már nincsen, amikor már elmúlt...

Visszahozhatatlan, mint aki már elment...

Hiába hiányzik, nem látod már többet...

 

Nem hallod a hangját, nem látod az arcát,

Itt már nem találod, feladta nagy harcát...

Az égre nézve fénylő kis csillagnak látnád,

A remény marad, hogy egy más "világban" "vár rád"...

 

Ahogy a sötét égre nézel könnybe lábadt szemmel,

Vérzik szíved, de mégis mosolyogsz felszegett fejjel...

Tudod, hogy itt van veled, és most is fogja kezed,

Mint mikor járni tanított, elesni nem enged...

 

Ami tényleg fontos, a szemnek láthatatlan...

Ami tényleg számít, az felfoghatatlan...

Aki tényleg megért, az nem kérdez...

Aki szívből szeret, az "csak érez"...

Törölt felhasználó · March 6, 2021 1:50 AM

Csalódni kell, csalódni muszáj,

Az élethez ez csak úgy jár... :)

Senkiben ne bízz, senkinek ne higgy,

Szép szavak hazugok,  üresek mind...

 

Álarcos emberek átvágnak, leráznak,

Rothadó lelkükből csak a dögszag árad...

Nincsen barátság és nincsen  szerelem,

Nincs más, csak üresség, az van a lelkemben...

 

Halálos üresség, kínzó és fájó,

Sok rossz dolog mögöttem, és pár megalázó...

A régmúlt már oly távol, mikor még hittem

Az igaz barátságban és a szerelemben...

 

Én szerettem élni... sok mindent megéltem...

Imádtam a szépet, és senkitől sem féltem...

Nevettem mindenen, élveztem az életet,

De beborult az ég, és elmúlt minden élvezet...

 

Túl vagyok már mindenen,

Túl Sátánon, Istenen...

Túl életen, halálon...

A jó létet már nem várom...

 

A halál a barátom... :)

kankirály · Lelkes újonc (63 posts) · February 22, 2021 5:24 PM

Szép cicák hirdetnek az oldalon.

MILFHUNTER · Tag (288 posts) · February 17, 2021 1:31 PM

amelyiknek gondot okoz, ő szerintem ki is írja a hirdetésében

 

Pogácsa · Újonc (44 posts) · February 16, 2021 5:25 PM

Szerintem a legkorrektebb, ha ezt már telefonban jelzed. Van lány, aki a hirdetésbe is beleírja, hogy ez nem gond nála, viszont van olyan aki így nem szívesen fogad.

 

kankirály · Lelkes újonc (63 posts) · February 11, 2021 4:27 PM

Kifejezetten nagy sörhassal rendelkező férfi mire számíthat egy randin?

Törölt felhasználó · December 30, 2020 1:49 AM

Figyelj, kis barátom, elmondom, mi van... :)))

 

Nem igazán érdekel, hogy neked és a cimboráidnak mi a véleménye rólam, meg az írásaimról... :)  Totál érdektelen, hidd el... :)))))

Ez egy szabad ország, szabadon írhatsz ide is akármit, ami a véleményed... ha nem ellentétes a fórum szabályzattal, amit nem a te tiszted eldönteni, ugye ??? :)

 

Kettő : igazán semmi bajom senkivel, de a ki.ba. szott kötekedést utálom... és te csak kötekedsz velem már régóta... bár hiába, mert tudod, hogy eddig is sza.rba vettelek... :)

 

Három : 76 kolléga is elég terjedelmes hosszúsággal írt, ráadásul még a magánéleti gondjait is belevette... ő nem zavart, csak én, ugye ??? :) Hát persze... ez várható volt... :)

Ha nevet írtam le, az volt a baj, ha általánosan írtam, akkor az... tehát ebből kikövetkeztethető, hogy a baj forrása én vagyok... :)

 

Négy : honnan a retekből veszed, hogy én mindenféle fórumokra írogatok...mert nem... de nagyon nem... sokáig facém sem volt, mert annyira rühelltem, csak ha az életed úgy hozza,

hogy messzire kerülsz a szeretteidtől, akkor kell a kontakt, és így a legegyszerűbb...

Más szexpartnerkereső oldalakra sem vagyok beregelve, sem egyéb oldalakra, pedig szeretem a sportokat, a kutyákat,a tetkókat  vagy a zenét is... de csak ide, és csak hogy tudd... óóó... :)

 

Öt : az értelem... azt hiszem, nem kell senkinek sem bizonygatnom, hogy a szellemi képességeim alapján nem a fórumközösség leggyengébbjei közé tartozom...

Van, aki nyilván minden követ megmozgat, hogy primitív, egymondatos üzeneteivel ennek ellenkezőjét láttassa, mert ugye ő így gondolja, tehát így is van, hagyjuk... :)))))))))))))

Tiszta vicc vagy, Jaguar... :))))))))))))))))))))))  Kb. 568 - adik alkalommal küldözgetsz, csak nem értem, te ezt hogy is gondolod... :)

 

Hadd szögezzem le : aki akar beszámolgatni, nyugodtan tegye meg... én SOHA SENKIT SEM AKADÁLYOZTAM ebben, ha néha le mertem írni a magamét, az csak a véleményeim kinyilvánítása volt...

 

De akik annyira el akarnak tüntetni a fórumból, miért nem írnak ??? Nyilván erre nem fog válasz jönni... erre sem...  :))))))))))

 

Egyik spanommal beszélgettük anno, amikor egy kávézóban voltunk, és én a laptopomon gépelgettem közben, hogy mit csinálok...mutattam, épp írtam valamire itt...

Erre ő : tudjátok, hogy kiba.szott hülyék vagytok, hogy most mi a fas.zról is vitatkoztok... és igaza volt, nagyon igaza... :)))))))

Törölt felhasználó · December 30, 2020 12:25 AM

Régóta érdekelt, hogy kik vagytok ti... :)

Hogy előttem hiteltelen vagy, azt jól tudod...

Arra nem gondolsz, hogy nem csak te vagy az, aki a fórum közösségét képviseli, és esetleg másoknak nem ez a véleménye ???

Írj értelmes beszámolót, ha akarsz, én nem gátollak, haver... :) 

De feltűnt, hogy régóta nem írok, ma ide keveredtem, és te rögtön megtalálsz ???

Értelem, ne nevettess... :)  Hol, mi ???  K.urvákról írogatni, kinek ki a jó, ki nem az, miközben egyiknek valaki pont megfelel, másiknak meg nem... :)))

Kb. az a véleményem, amit 76 kolléga leírt... csak negatív mindenkiről, aki él és mozog... ez tetszik, ez értelmes... :)

Nem tudom, mi a bajod velem, de én kérlek téged, hogy írj értelmeset, és ne velem foglalkozz... :)

Hadd olvassak egy igazi, értelmes beszámolót a ' la Jaguar... :)))))))))))))

Jaguar · Lelkes újonc (68 posts) · December 30, 2020 12:08 AM

Kérlek ne írj többet! Értelmes beszámolókat várunk, erre a szófosásra keress más fórumot.

Törölt felhasználó · December 29, 2020 9:47 PM

A fórum ugyanazokat a köröket futja... de ez csak bizonyos esetekben zavar embereket... :)

Anno örültem, hogy eltakarítottam a fórumból a mindenkiről mindent "tudó", de leginkább önmaguk érdekében tudálékoskodó "öreglányokat", akik szerették, ha nyilvánosan

nyalták a seg.güket... :) Jaj, köszi, te cuki, jaj, te meg olyan szimpi vagy, pedig még nem is voltam nálad, haha... :)  Sosem értettem, hogy kik lehetnek, akik erre őszintén vevők... :)

Most már nem tenném, sokkal szórakoztatóbb volt a fórum, mint manapság...  én legalábbis tök jókat tudtam röhögni az egészen... :)

Most olyan komoly itt mindenki... kit ajánlatok ???  Különben mi lesz, ha saját magamnak kell kitalálnom, kihez menjek... :))))))

Aki komolyan kíváncsi valakire, az úgy is el fog menni... ha sokat csalódott már, akkor is... különben honnan a francból tudná meg, mi a valóság...

Egyéni szoc. probl. , hogy kinek ki a kedvence... ahhoz még az sem kell, hogy az illető jó nő legyen, akár külsőleg, akár szexben, akár hozzáállásban...

Kinek ki jött be, és miért... olvastam én itt olyanokat, hogy csak na... de én igyekszem senkit sem megbántani, mert alapból én minden embert próbálok "szeretni"... :)

Régebben sokkal radikálisabb voltam, de én is öregszem, higgadtabb, netán kicsit bölcsebb is lettem, már nem veszek fel mindent, és megtanultam pl. saját magamat is kívülről

szemlélni... ami kell ahhoz, hogy az ember próbáljon toleránsabb, megértőbb lenni, és ne ítélkezzen bárki felett, mert nem biztos, hogy az a kib. aszott valóság... :)

Sosem futottam senki véleménye után, volt saját világszemléletem, saját értékrendem... ez itt sem volt másképp... :)

76 kollégával sok mindenben egyetértek... kiéltem magam régebben, aztán megtanultam becsülni az állandóságot is...  Ma már sok mindenben teljesen más ember vagyok...

Nem fogok senkivel sem vitába szállni, de olvasom én is a negatív kritikákat lányokról, amik a fórumba íródtak az utóbbi időkben ( is )...

Tény, sok nőnek el kéne gondolkodnia, hogy ez a szakma nem való nekik, nyilván értem én, hogy itt lehet pénzt keresni, de azért tenni is kéne... bár a természetes kiválasztódás

úgy is kirostálja azokat, akik tényleg csak lehúzni akarnak... de ismervén sok férfitársam hozzáállását, sokaknak elég, ha a hölgynek punc.ija van, és már jó is... :)

Mert meglátni, és nem látni... :)  Mindenkiben van valami szerethető, elhiszem... de azért kinek ki a "10 pontos", nos, ez nagyon szubjektív... :)

Szexisség, báj, kisugárzás, csinos pofi, jó test... és kellő intelligencia... kedvesség, határozottság, magabiztosság... maximális ápoltság, kommunikációs készség, stb...

Nos, csak pár dolog, amitől egy nő nekem jó nő lesz... ha valami hiányzik a felsoroltakból, akkor sorry, nem fogok lelkesedni... :)

Sokak nagyon könnyen dobálóznak itt a szavakkal, nyilván nem vagyunk egyformák... más a női ideál... ha van ilyen... :) Mert az élet ezt is felülírhatja... hogy olyan is megtetszik,

aki amúgy "papírforma" szerint nem is kéne, hogy bejöjjön... :)

Meg a görbe tükörnek szánt 3 - as listámról még : figyeljétek a DOWN FOR WHATEVER - t, mert az általam említett "Zuhanás" című dalukkal indulni fognak a "Dal 2021" - en... :)

Sok sikert nekik, meg mindenkinek, legyen jobb évünk jövőre, mint ez az idei volt... :)

Kálmuska · Újonc (1 posts) · December 25, 2020 2:05 PM

Sziasztok.

 

Nem szívesen teszel itt ilyen kérdést előre is elnézést kérek.

 

Ts Náomi hirdetőnél járt már valaki? Ő lenne az első transznős kalandom és rettenetesen izgulok, hogy a valóságban milyen lehet.

 

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

Pál-Pusztai · Őstag (83 posts) · October 26, 2020 2:56 PM

Nagy a JóIsten állatkertje! :)

 

Anett22 · Újonc (1 posts) · October 17, 2020 2:45 PM

Sziasztok! Sajnos felháborodva tapasztalom, hogy egyre több olyan hívás van, aki óvszer nélküli aktust szeretne. Kérdezem én, mégis normálisak vagytok???? Egyre több városban kezd elterjedni...gratulalok azoknak a felelőtlen lányoknak és vendégeknek egyaránt, akik ezzel a dologgal élnek, undorítóak vagytok!!!! 

Rajmi · Újonc (10 posts) · October 12, 2020 4:24 PM

Sziasztok! Ázsiai vagy más egzotikus hirdetőt tud valaki? Sehol nem találok! A válaszokat előre is köszönöm!

slimjohn · Újonc (79 posts) · October 1, 2020 10:52 AM

Ez a logika eléggé sajátos, és - szerintem - fals, méghozzá azért, mert az oldal számára ugyan a hirdetők jelentik a közvetlen bevételi forrást, ám a hirdetők bevétele  viszont a látogatóiktól származik, tehát - ha áttételesen is, mi látogatók tartjuk el a hirdetőket és - rajtuk keresztül az oldalt is, tehát illő lenne, ha az oldal ránk is jobban tekintettel lenne, amikor érdek-ütközés van a problémás hirdetők és a látogatóik között. Nem minden vendég angyal, de engedtessék meg, hogy kimondjuk: akadnak - sajnos - olyan hirdetők is, akik csak rontják a tevékenységi területük művelőinek a renoméját.

 

Austin · Újonc (101 posts) · June 10, 2020 5:37 PM

Sajnos az oldalnak a hasznot nem mi hozzuk, hanem a hirdetők.

Így minden esetben a hírdetők élveznek előnyt sajnos.

 

slimjohn · Újonc (79 posts) · June 10, 2020 10:28 AM

Sok itt a változás. Az nagyon kellemetlen, hogy a privát csetben sem lehet már két hosszú mondatot leírni, mert limitálták az egyszerre beírható karakterek számát.

Vegyes érzéseket keltett bennem az is, hogy eltűnt a hozzászólók "rangja", ami régebben adott némi nyomatékot annak, hogy mennyire hiteles a hozzászóló. Így könnyebben lehet ún. "promóciós", önreklám jellegű vélekedéseket olvasni. 

DaReal · Újonc (9 posts) · June 4, 2020 3:54 PM

Udv

Becsatlakozok közetek mint friss tag

Beleolvastam itt a beszéletésekbe, most komolyan felnőtt emberek pár ezer ft-on akadnak ki?

Megtetszik egy lány olymindegy h *** modrálva ***

Nelegyünk már ennyire sóherek

Debrecenben tartózkodom, nemsokára belendülök majd de még csak szégyenérzet miatt sem alkudoznék


Topic started at Feb 25, 2010, with 10867 total posts