Beszélgessünk...

Törölt felhasználó · 2010. május 10. 12:33

Hali! :)

Bocs, most értem rá felnézni. Nincs sok időm, itt vagy most?

Majdnem megkívántalak, de olvastam, hogy akármennyire bejön vki, csak egyszer élvezed ki. :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 10. 12:46

Hun vagy má?! Kb. 10 percem van, aztán egy fél méteres hajzuhatagot száríthatok, kész élmény!

Grófnak nem tetszem, nem baj. Lassan úgyis a hókifliből fogok megélni. Nekem mindegy, mit gyúrok!

 

Törölt felhasználó · 2010. május 10. 12:59

Ennyi, mondom, hogy itt kerülgetjük egymást, pedig elszórakoztam volna veled :)

2 után vendég, ha lesz időm, még visszakacsintok 4 előtt. Addig vagy, nem?

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 10. 13:23

Igen, kb.

 

Elfoglalt vagy? Sok a kuncsaft mi?

Szóval megkívántál? Így látatlanban?

Nekem bejössz, elfenekelnélek szívesen......hahaha

Törölt felhasználó · 2010. május 10. 20:07

Hát, megint kerültük egymást. Dolgoztam, ja! Van egy ötletem, de. fél 10-10 között itt vagyok általában, csak akkor megyek le, ha nincs mit nézni. Randizunk holnap? A fenekelés még belefér, csak nem mindegy mivel :)))

De jó napom volt, ejaj! Ilyen legyen minden nap!

Holnap várlak és szexelünk, please!!!

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 11. 09:21

Hi!

Ne késs el a randiról!

Mi az ötleted?

Nem csípem a cyberszexet, de ha te csíped az orálisat, akkor ha akarod ...TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 09:49

Szia! Késtem, mer most meg fiam rohangált fél éccaka oda, ahova a király is gyalog jár. Férfiak!

Kicsit amúgy is illik váratni egy pasit. Anyám mondta! Te, nekem már semmi ötletem nincs, megnéztem, hogy mi ma a normális, hát még az is, ami nagyon nem. Mér akarsz mindig bántani?! Lágyabban szeretem, na jó legalábbis az elején.

El kell mennem masszázskrémért, szárazon eléggé fáj.

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 09:52

Amúgy elég trágár kezed van! Már nem moderálják ki a csúnya szavakat? Én is írok akkor úgy, úgy megy át igazán.

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 11. 09:56

"Szárazon eléggé fáj"   - se baj

Én a popsi szexet is úgy szeretem csinálni, vagy esetleg hintőporral, az még jobb!

TEgnap azt írtad van egy ötleted....

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 10:05

Elmúlt az ötletem, vagy elfelejtettem. Lehet, később eszembe jut.

Tegnap ilyen lökött hangulatban voltam, ma nem jön a hülyeség belőlem, meg így nem jó randizni, spontán jó!

Gróf se jött ide este. Korán keltem...

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 11. 10:09

Én is korán keltem ,de hol az arany?

Bár én a nagy hasamra szoktam mondani, hogy a hegy alatt van az arany!

Hétvégén rossz kisfiú voltam, megbüntetsz?

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 10:13

Jaj, eszembe juttattad! Tűsarkammal akartalak megtaposizgatni! Satuba fogni, meg viasszal kínozni...ilyenek voltak :)

Nagy a hasad? Nem baj, szeretem, csak puha legyen. Tényleg nemsokára porolnom kell a nagykerbe, szerintem később még összefutunk (cyber)

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2010. május 11. 10:16

ok

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 10:18

Na jó, majd később elolvaslak. Iszonyat lassú vagy! Én pörgök 1000-rel, mert muszáj.

Gondoltam, hogy dagadt vagy :) azok jönnek be nekem, csak vigyázz, el ne hízd az "aranyadat"!

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 18:41

Nem vagy itt, de nem baj, holnap elolvasod. Nem jó a bioritmusom, az érzelmi 71% (magas és ez rossz!!!), az intellektuális 22%, a fizikai meg csak 17, ráadásul csökkenőben. Most meghalok? Az intellektuális legalább növekvőben van, lassan elérem a saját szintemet :))

Te reál vagy, ugye? Szerintem az, valami műszakiszakinak tűnsz, vagy kocka, mindenesetre jó munkád lehet, hogy itt lógsz közben, mondjuk én is. Mobil is vagy, olvastam, Nyíregyen is jártál, már így neten.

Most nézem, vannak itt pasi hirdetők is, bekukkantok, milyen a kínálat, majd írok beszámolót, csak figyelj!

Törölt felhasználó · 2010. május 11. 18:53

Csak 7 pasit találtam, nem valami sok! De már értem , mért cuppantatok rá Krisztiánra, nekem is bejön, de fiataloktól akar tanulni?! Most írjam le, hogy kell csókolózni? Le tudom. Valahogy így: osszerakjátok a szátokat kicsit oldalt, hogy ne akadályozzon az orrotok, kidugjátok a nyelveteket, azért ne túl mélyen, kicsit szívod, nem nagyon és közben lehet így játszadozni a nyelvetekkel. Kb. így, gyakorlat teszi a mestert. :))

Törölt felhasználó · 2010. május 12. 08:55

Jó reggelt! Alszol még, vagy meló van?

Törölt felhasználó · 2010. május 12. 18:48

Hahó Gróf! De eltűntél!! Pedig kezd érdekelni egy-két dolog veleg kapcsolatban, pl. ide való belépésed oka, de van még.

Elköltöztetek családoddal Győrből Debrecenbe? Elég messze van, vagy nem is éltél Győrben. Ilyenek jutnak eszembe.

Bár egyszerű: én is tudom magamat hirdetni pl. Szombathelyen, közben itt vagyok. :)))

Törölt felhasználó · 2010. május 12. 19:03

jaj, melléütögetek, veled, nem veleg, bocs

Törölt felhasználó · 2010. május 13. 10:09

Szia! Nem az egész önéletrajzod érdekel, igazából arra voltam kíváncsi, hogy miért osztasz Debrecenben ezen az oldalon is?!

Ellenségeket gyűjtesz? De látom, abbahagytad. Legyen ez egy békés hely, ahogy volt.

Én a magam részéről jobban jártam volna, ha mindjárt itt kezdtem volna hirdetni, de akkor még a VL-tnem ismertem. Sajnos.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10869 hozzászólás összesen