Szexpartner fórum nagykanizsa

Nagykanizsai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Topic closed
Cockhead87 · Újonc (2 posts) · August 19, 11:38 AM

Somogysámson, Somogyzsitfa, Nemesvid környékén nincs valami jó csaj,  nem tud valaki esetleg ? 

EricDraven · Újonc (10 posts) · August 17, 1:21 PM

Lily

DZZ · Újonc (3 posts) · August 16, 9:42 AM

Üdv! Tudtok valakit Nagykanizsán aki franciázik olyan jól mint Virginia tette? Aki nem kapkod, nem kezez, hanem valóban szopja, ahogy azt kell akár hosszabban is.

Outsider · Újonc (152 posts) · August 15, 10:34 AM

Voltam, írtam üzenetet

 

 

kanizsa · Újonc (13 posts) · August 15, 4:49 AM

Sziasztok.

 

Vivien masszázs(43)/Vivi(43) valaki probálta?

franciaszopas · Újonc (1 posts) · August 6, 10:25 AM

Sziastok,

Segitséget kérnék tőletek, mivel visszajáró voltam egy Anna néven holgynek, szöke haju kedves középkoru nagyon helyes hólgy volt, nagyon régen vissza hirdetett, az idöben Attila utcában dolgozott, de azután csak velünk vasszajárókkal dolgozott, igy telefon csere miatt elveszitettem a kapcsolatot, ha van valakinek száma, szivessen mehosztom privi kontaktomat vele. Köszi előre minden segitséget.

Üdv

DreamAboutMe · Újonc (6 posts) · August 1, 7:12 AM

Alexa is a fraud and a scammer. 

Agreed to met with her but she wasnt there and had a lot of excuses why.

Send me on a 200km trip and 4 hours wasted for nothing.

 

+36 30 615 42 03

 

https://videkilany.hu/szexpartner/inke/alexa/1Pl

Aero14 · Újonc (44 posts) · July 26, 11:52 AM

Szia! 

Köszönöm a választ. 

 

Outsider · Újonc (152 posts) · July 26, 8:48 AM

Igen, csak akkor még Melánia néven futott. Kb 1-1,5 évvel ezelőtt voltam nála. ajánlom, kedves, közvetlen volt, képeinek megfelel (nagyon vékony) 

 

Aero14 · Újonc (44 posts) · July 26, 2:41 AM

Én Mercédeszt ajánlom az r betűs oldalról. Ő igazi barátnő feeling-et ad, próbáltam. Nadin VIP szolgáltatót is korrektnek írják. 

Aero14 · Újonc (44 posts) · July 26, 2:38 AM

Sziasztok!

 

Virág 19 Muraszemenye? Próbálta valaki?

Köszönöm

Pasika · Újonc (6 posts) · July 25, 2:04 PM

Az jó, de hirdetés nincs :)?

 

Farkaskoma21 · Újonc (17 posts) · July 22, 7:07 PM

Sziasztok. Nadin VIP/Szimonetta iránt érdeklődnék... Járt már valaki nála és tényleg azokat vállalja amik ki vannak neki írva? 

Dalma1212 · Újonc (1 posts) · July 22, 5:57 PM

Sziasztok! Hosszú idő után,megnőcisedve igaz, de  visszatértem. 😉 Akik jártak autós kalandba Nagykanizsa közelében jópár éve, azok biztosan ismernek. De többet nem írhatok. Bár az évek elteltek,az odaadásom nem változott. 

Puszilok minden régi és új Vendégemet! 

Fiatals · Újonc (7 posts) · July 6, 5:53 PM

Sziasztok !  Gina 25 esetleg ő nála járt valaki ?  Képek alapján jól néz ki.

sdf · Újonc (29 posts) · June 27, 11:50 AM

😁

 

Outsider · Újonc (152 posts) · June 26, 2:41 PM

Ez kire vonatkozik?

 

Gáborur · Újonc (5 posts) · June 26, 10:29 AM

2 lányt próbáltam ki onnan, az egyikkel többször is voltam. Volt egy 3. Is de kezdő korában megijedt sztem és mikor odaértem kinyomta a telót. 

Gáborur · Újonc (5 posts) · June 26, 10:23 AM

A fotók régiek de valósak, plusz 8-10 kg, bár sztem ez jól áll-testnek. Egyébként nem egy szép nő. Valahol 40 körül lehet, talán 45is. A gond a hozzaállás.

Outsider · Újonc (152 posts) · June 26, 10:17 AM

Hát pl én többet értenék az aktuális névből, mert a képek alapján rá fogok jönni más néven is, ha átkeresztelődik, Az utcát viszont többnyire akkor adják meg, amikor már késő. Nekem kb 45 perc autóval, tehát általában 1 órával későbbre beszélek meg randit, és amikor a városban vagyok már akkor adják a címet.

 


Topic started at Feb 26, 2010, with 1018 total posts