Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
lany01 · Újonc (4 posts) · March 13, 2019 4:26 PM

 

Naponta pár emberrel találkozom.te két ember között honnan tudod mit csinálok ?úgyhogy valótlant ne állíts..nf csak akkor van ha igényes ápolt, nem fogom boldog boldogtalannak.köszönöm.üdv.dior

simi92 · Újonc (66 posts) · February 14, 2019 5:35 PM

Voltam Diornál!Kerülendő!!FUTÓSZALAG!Egy pozitívum-cicik szépek. NF NINCS!Pedig hirdeti!A kölcsönöst addig fogadja amíg gondolja kb. 1 perc!Két vendég közt folyóson törölközővel amit kell megtisztít,parfüm aztán újra kész!!!

galagonya99 · Újonc (23 posts) · February 10, 2019 6:26 AM

Szia, Kedves!

Köszönjük, hogy tájékoztatsz minket egy "Kétes hirdetőről", akinek minimum 16 helyesírási hibája van a hirdetésében. Kicsit szűkszavúra sikerült a beszámolód. Nem hiszem, hogy bárkinek felállt volna a cerkája, de sebaj, lesz ez még jobb is.

Csók, galagonya99 (akit "leszponzoroztál" még júliusban a Tiffany23 beszámoló kapcsán. A "dühöngö" fórumban még most is olvasható)

 

Roadster · Újonc (25 posts) · February 9, 2019 5:00 PM

Nemrég jártam az apróban hirdető Kingánál.Sajnos nem Zalaegerszegen rendel de megéri meglátogatni,ami viszont kár hogy nincs búvóhelye így csak autóskaland lehetséges

puncimániás · Újonc (9 posts) · January 5, 2019 11:54 AM

Tegnap este én is tiszteletemet tettem Miránál igaz elég késői időpontban de mint máskor most sem kellett csalódnom(igaz már többször  is voltam nála)és csak csatlakoznék az előttem szóló Szabadoshoz nagyon profi és közvetlen a leányzó 10/10 nálam.

szabados · Újonc (4 posts) · January 4, 2019 6:35 PM

Az imént meglátogattam fél óra erejéig Mirácskát (Mira 29), és abszolút nem bántam meg. Egy pici, de hangulatosra kialakított belvárosi lakásban rendel. Nagyon finom a natúr franciája, bő nyál és minden, ami kell. A mélytorkozást sem utasítja vissza (még ha az nekem nem is akkora kedvencem, de van, aki imádja). Jó pont, hogy olyan dolgokat is lazán megcsinál, amit más hölgyek vagy egyáltalán nem, vagy csak többlet virágszálak ellenében. Csak kérni kell. Annyiból nem volt csak szerencsém, hogy kölcsönös franciát a közelgő piros betűs ünnepnap miatt nem szeretett volna, én meg nem erőltettem, majd legközelebb. Aktus közben nem viselkedik úgy, mint egy darab kő, odateszi magát.  Külön kiemelni a miszi pózt tudnám, nagyon kellemes élmény volt vele, ahogy a hátam, fenekem simogatja közben lágyan, az nagyon állat. (Legalábbis én az ilyen barátnős dolgoktól rendesen be tudok indulni, nem tudom, ki hogy van vele.) Klassz is lett volna ebben a pozitúrában eldurrantani a patront, de mivel előzetesen NFVSZ-t ötöltem ki befejezésnek, és a kettőt egyszerre ugye nem lehet, ezért aztán kiszálltam, és a szájában történt meg a boldog beteljesülés. És mivel még volt pár percem, ezután egy masszázst is kaptam zárásnak. Nem csak ímmel-ámmal csinálta, érződött, hogy ahhoz is ért. Kellő erővel, tempóval csinálta, tudta, hová kell nyúlni. Szívesen élveztem volna tovább ez irányú tudományát is, de sajnos letelt az idő, muszáj volt indulni. Ajánlom a hölgyet, tényleg korrekt és vendégcentrikus.

Picike64 · Újonc (6 posts) · December 31, 2018 10:14 AM

Drága Virág mikor térsz már vissza ? Nálad jobb szerető nincs a földön !

BUÉK mindenkinek és puszi neked Virág !

galagonya99 · Újonc (23 posts) · December 6, 2018 8:41 PM

Már nem először és vélhetően nem utoljára ismét a punciirigység kárvallottja lettem. Azért írok a városi fórumban, mert itt talán a kedves vendég magára ismer. Nem szép dolog a megszerzett információkkal visszaélni. Az információkat azért osztjuk meg, hogy mindenki jól járjon. A leendő vendég és a jó szolgáltató egyaránt. A vendég egy jó élménnyel lesz gazdagabb a hölgy pedig több és vélhetően normálisabb partnerrel találkozik. 

A punciirigyet az különbözteti meg a többiektől, hogy az értesüléseit nem csak a maga javára fordítja, hanem egy vagy több vendég lejáratására is. Így természetesen a hölgy szemében lojálisnak tűnik a punciirigy és innen már egyenes út vezet a lejáratott személy körön kívül kerüléséhez. Pedig pont fordítva van. A punciirigy csak magára gondol, míg a hölgyet tabuk nélkül ajánló vendég sokkal inkább gondol arra, hogy a szolgáltató jó forgalma esetleg a lány gyakoribb ittlétét eredményezi és nem mellesleg arra, hogy ne érjen csalódás senkit sem, hisz önmaga is elégszer járt már pórul.

A konkrét esetben - a lány nevét nem írnám le - gyakorlatilag olyan sok személynek ajánlottam a lányt, hogy képtelen vagyok visszaemlékezni arra, hogy valóban elejtettem-e azt az információt vagy sem ami kiverte a biztosítékot nála. Mivel hiszek neki, így ezt elfogadom és beismerem a hibámat. A második dolog viszont szemenszedett hazugság, amit biztosan sosem mondtam ráadásul nem is igaz.

Ha ráismer magára az illető és miután kiörömködte magát a jól végzett dolga kapcsán azért gondolkodjon el, hogy legközelebb is eljut-e hasonló lányhoz vagy ki kell majd próbálnia 8-10 finoman szólva gyenge hirdetőt mielőtt újra hasonló élményben lesz része.

A lánynak - már ha olvassa - csak annyit fűznék hozzá, hogy az utolsó kérdésére a válaszom az, hogy nincs harag. Egyfelől megértem, hisz azt hiszem mindenképp csalódott bennem, másrészről talán meg is lehetett volna normálisabban beszélni, hisz arról a dologról amit rólam állítottak kevesen tudják jobban nála, hogy nem igaz. Mindettől függetlenül én továbbra is ajánlani fogom, hisz a szolgáltatása úgy gondolom jóval átlag feletti minőségű mindenki számára. Természetesen az inkriminált részt mellőzöm, még ha rákérdeznek is.

szabados · Újonc (4 posts) · November 29, 2018 9:16 PM

Az imént meglátogattam Judy (36)-ot.  Nem akarom nagyon bő lére ereszteni, a lényeg, hogy nem csalódtam. Fél órás kaland, környezet megfelel, tisztaság van. Átlagos arc, jó test, szép cickók. Kedves, beszélgetős partner. Fürdőből visszatérve sejtelmes félhomály fogadott, ha jól emlékszem, csak a tévé világított (de lehalkította természetesen). Normál dolgokra + ráadásként NFVSZ-re mentem. Franciája az én ízlésemnek eleinte a kelleténél erőteljesebb volt, de a végén a kis kézimunka, majd eldurranás a szájában kifejezetten jól esett.A lovagló pózt ne hagyja ki, aki elmenne hozzá, abban nagyon profi.

sakal · Újonc (11 posts) · November 23, 2018 8:43 PM

Pamela, korábban Kristin és Laura. Egy lányról van szó.
Dinka76 is írt róla néhány sorral lejjebb.

És én is ugyannezt tapasztaltam a hölgynél úgy fél éve. Úgy látszik könnyebb nevet változtatni, és jelentgetni a hosszászólásokat, mint normálisan hozzáállni a dolgokhoz. Újabb névként javasolnám például a Lois-t, az még nem volt.

Hidan · Újonc (5 posts) · November 20, 2018 10:17 AM

Denissanál ugyanez a helyzet...kicsit már kezd nála "futószallagos" lenni a dolog azt se tudja hogy kit mikorra hívott, ezért az időpont egyeztetés és a diszkrécióról ne is beszéljünk...

 

puncimániás · Újonc (9 posts) · November 15, 2018 6:41 PM

Pamela 23 nem a legjobb élményekkel távoztam tőle úgy látszik nem mind arany ami fénylik,óranézős sietteti az embert minél hamarabb letudja aztán mehetsz is még ha 20 perced hátravan 

Kicsike22 · Újonc (1 posts) · November 14, 2018 10:16 PM

Köszönöm szépen puszi 😘

szabados · Újonc (4 posts) · October 25, 2018 1:59 PM

A feltűen szép Denissáról az elmúlt időben többen kérdezősködtek, többek közt nekem is írt valaki pár hete, de akkor még nem tudtam segíteni abban, mennyire ajánlott a hölgy. Ma végül is voltam nála, még friss az élmény, úgyhogy akkor megosztom veletek. Mindenekelőtt köszönet illeti galagonya99 kollégát, mert az ő első véleménye elolvasásának hatására mertem egyáltalán elmenni hozzá, mert teljesen ismeretlenhez sosem megyek.

 

A legfőbb pozitívum, amit ki kell hangsúlyozzak, hogy a képek  nem hazudnak. Tényleg egy elképszetően gyönyörű, szívdöglesztő jelenség, ritka az ilyen kisugárzással bíró hirdető.

 

De, és itt van az a fránya de. A szolgáltatás színvonala az olyan szo-szo... nem voltam maradéktalanul elégedett. Általam már jól ismert lakásban, Zalaegerszeg közlekedési csomópontjától nem messze fogadott. Erőteljesen érződik, mennyire kezdő. A hölgy bizonyos pózokat nem vállal, nem igazán értem ennek okát. Zoknis franciát kérni csak előjátékként volt lehetséges, aztán amikor kis digi-dugi után megkérdeztem, lehetne-e még több francia, nemet mondott, ezt sem értem. Ha nem akarta a kettőt ugyanabban a gumiban csinálni, nem lett volna semmi újat feltenni. Talán a virágcsokromból azért futotta volna rá, nem? De azért a kézimunkára hajlandó volt. Itt ért a következő meglepi: marad a védőfeszerelés! Hogy a franciát csak gumiban vállalja, az még oké, na de a kézi levezetést is?! Ilyennel ezelőtt nem találkoztam. Később a kezétől lett végem. Alapvetően kellemes volt, mint ahogy a szex, a francia is előtte, de nem is tudom, valahogy ezek a furcsaságai mégis rányomták a bélyegüket. Jobb is lehetett volna, na. Ezután még vállalta, hogy megmasszíroz, de előtte felvette a telefonját, hogy a soron következő pácienst lefixálja, mindezt a fülem hallatára. Egyrészt ez számomra is elég kizökkentő volt, másrészt a hívó fél sem kapta meg azt a diszkréciót, amit nyilván elvárt volna. Maga a levezető masszázs szinte semeddig nem tartott, pár simítás, és Denissa felszólított, hogy mennem kell. (5 perccel korábbra adott időpontot, mint az én fél órám letelt volna.)

 

Környezet: a zuhanyzóból nem jött melegvíz, szerintem a kazán be se volt kapcsolva. Az ágyra nagyon jól jött volna egy tiszta lapedő legalább, mert anélkül foltok meg kosz volt rajt, nem akarom tudni, kik feküdtek benne előttem. Remélem, ezek a bakik csak annak betudhatók, hogy épp előttem érkezett ő is a lakásba (bár akkor megtehette volna, hogy csak későbbre hív, mire elkészül az ügye-bajos dolgokkal).

 

Denissa, ha esetleg olvasod ezt a bejegyzést, megkérlek arra, hogy legközelebb próbálj valamivel vendégcentrikusabb lenni, és figyelj az aprónak tűnő részletekre is. Amint ez meglesz, és tényleg komolyan gondolod ezt a hivatást, az arcoddal és testeddel te leszel a város sztárja. Komolyan mondom.

galagonya99 · Újonc (23 posts) · October 22, 2018 10:47 PM

Denissa20

fél óra, nálam

 

Csodaszép kis szőke tündér. Nagyon kedves, barátságos teremtés, végig mosolygós. Nem voltam ráhangolódva a dologra, így nem forszíroztam az extrákat. Kerek rózsában csak gumis francia volt, a nélkül szerintem nem lenne rossz. Kegyetlen szűk a hölgy puncija. Nem is mertem kérni, hogy lovagoljon. Kissé befűtöttem, így hamar ki is melegedtem ezért a végét kézzel kértem, mert különben ráizzadtam volna szegényemre. 

A látvány miatt mindenképp érdemes kipróbálni. A műsor kezdő ugyan, de akinek nincs túl nagy szerszáma, az végre úgy érezheti, hogy tényleg kefél. Legközelebb egy órát kérek és bízom benne, hogy felkészülve rá én is meg tudom egy kicsit örvendeztetni.

galagonya99 · Újonc (23 posts) · October 21, 2018 1:17 PM

Aludtál volna Te is inkább fórumozás helyett. :-))

A beszámoló címe lehetne mondjuk: Paranormális szeretkezés

 

Berthier · Újonc (9 posts) · October 20, 2018 11:57 PM

Próbáld majd ki Ninettet és róla is írj Dinka! :DDDDDD  

 

Dinka76 · Újonc (26 posts) · October 20, 2018 8:58 PM

Laura - korábban Kristin.

Telefonon könnyen ment az egyeztetés, elmondott mindent. Lakótelepi panel, semmi különös, viszont a fürdőszobába jó lenne egy szőnyeg, vagy kilépő a tusolóból - merthogy még ez is hiányzott.

A képek követik a valóságot, de .. Az bevállalt csók az egy órában (ami 40 perc) 3 szájrapuszi. A natúr francia a makkig terjed, pici kézimunka, és ennyi. Cicit nem lehet kényeztetni, mert csikis. Ami ledöbbentett: a puncinál hogy nem simára borotvált, még elmegy. A lábnál a félcentis szőr engem irritál. Maradt a két gyors ürítés, és távozás. 

Kedves Laura, elhiszem, hogy utálod, amit csinálsz, de ezzel a stílussal nem leszek visszajáró. 

Ha utálod, ne csináld. Magadat is megkíméled, és másokat is. 

Berthier · Újonc (9 posts) · September 29, 2018 3:33 PM

Én is azon szerencsések közé tartozom akik meglátogatták Fanny24-et első itt tartózkodása során még éppen annak utolsó óráiban. A szerviz l.osztályú. Kedves és barátságos fogadtatás ,odaadó ,barátnő feelinges hangulatteremtés mindez egy kis bőnyálas-szürcsölős franciával majd váltottpózos izgalmas aktussal megspékelve. Siettetés vagy óranézegetés nyomokban sem!  Minden mozdulata a vendég elégedettségét szolgálja amely valódi minőségi etalont képez az olykor szerény városi felhozatal mellett! A vendég a távoli városok kínálatát megtekintve olykor vágyakozik újabb lányokra aztán megtörténik a várva várt "csoda" midőn a kiválasztott szépség útra kél és jelenlétével emeli szeretett városunk ideiglenes hirdetőinek rangját. Kérdésemre elmondta ,hogy  alapvetően elégedett volt a város vendégeivel és remélhetőleg láthatjuk még őt szűkebb  pátriánk tájékán! 

 

 

galagonya99 · Újonc (23 posts) · September 29, 2018 2:30 PM

Az először, de sajnos csak rövid ideig nálunk tartózkodó Fanny24-nél töltöttem el fél órát tegnap éjjel. Reméljük nem utoljára járt nálunk ez a kivételes tehetség. Azt hiszem a legvidámabb együttlétem volt ez. Ősidők óta ácsingóztam a leányzóra és irigykedtem keleti sorstársaimra.

Nem éppen a szokásos, lányokhoz járó állapotomban voltam, de mivel Ő nem ismert, így legalább nem érte meglepetés. Jó hangulatban voltam, ami tovább emelkedett azáltal, hogy a késői időpont és sűrű programjai ellenére Ő sem tűnt éppen szomorúnak. Külsőre az én típusom. Hosszú fekete haj, barna szem, cuki arc, vékony test. Zuhanyzás után  lefeküdtem az ágyra. Vad, bőnyálas franciába kezdett. Imádtam, ahogy rám nézett közben. Majd nyaltam egy kicsit, aztán újra Ő franciázott. Az aktusnál először Ő volt felül és olyan közel hajolt, hogy bekaphattam közben a melleit. Aztán elölről is csináltuk. Amiért különösen hálás vagyok, hogy kényeztethettem a lábfejét. Már régóta nem volt alkalmam erre ilyen csinos lánnyal. Öltözés közben kaptam még nagyon kedves szavakat is, ami nagyon jól esett. Ha legközelebb jön biztos, hogy rendesen rákészülök, normális időben megyek és 1 órát maradok.

Szívből ajánlom mindenkinek, mert amelett, hogy szép és jó a szexben nem feledkezik meg arról, hogy még az ilyen jellegű randikon is a kedvesség elengedhetetlen ahhoz, hogy jól érezzük magunkat.


Topic started at Feb 25, 2010, with 827 total posts