Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Docler · Újonc (4 hozzászólás) · Március 11, 09:43

Szia, nekem sem reagált sehol sem. 😅

Astaroth07 · Újonc (6 hozzászólás) · Március 4, 07:10

Sziasztok!

Valaki járt már GhostGirl-nél Sármelléken?

Azt írja, hogy telefon hívásra nem reagál.

Írtam neki sms-t, írtam neki itt üzenetet, de semmi válasz.

Valaki el tudta érni?

hihihihahaha · Újonc (1 hozzászólás) · Február 29, 01:52

Kiadó, korrekt, nem átbaszós, pasimentes, korrekt helyet keresek saját részre, korrekt!!!!!, ismétlem KORREKT!!! feltételekkel, Zalaegerszegen, reggel 9 és este 19 óra időtartamra! Rendszeres elfoglaltsággal. Heti öt nap,minimum 3-4 hónapra!

Rendszerető, igényes, dohányzó, 30 éves nő vagyok! Magyar etnikumú, sötét hajú, szoli, mondom SZOLI barna bőrrel.Tisztelem a vendégeim, önmagam és a környezetem, a munkahelyem! Tudok és akarok dolgozni! Mert a pénzből élünk! Nincsen sticim, nem is kérek!!! Családom van, gyerekem és kutyám. Meg macskám is... Persze őket otthon hagyom munkaidőben, ahogy minden normális dolgozó ember teszi.

Köszönöm, de nem kérek lepukkant szobákat ötcsillagos szállodai áron! Olyan ajánlatokat sem várok, ami többe kerül egész napra, mint a szállás.hu oldalon egyéjszakás apartman vagy épp szobaár!!! Tartsátok meg!!!

Korrekt, tiszta, nyugodt körülményeket keresek magamnak, ahol csendben, rendben, békével és nyugalomban tudom tenni a dolgomat!

Víz, villany meg fürdőszoba azért legyen már!!! Mert sok helyen még a napi 20 meg 30ezer forintokért még ez sem adott!!!

A melegvíz meg ágy!!!, mondom ÁGY!!!! sem utolsó szempont! :)) S ágy alatt természetesen nem a földre ledobott matracot értem!Ahogy sok helyen értelmezik az ágy fogalmát! :))

Nos, ha ezek után van még valakinek kedve ajánlatot tenni, várom szeretettel!

További szép napot, sok vendéget mindannyiunknak!

Puszika Oszika!

:))

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. augusztus 05. 16:50

Jó csaj csak kár hogy nincsen helye igy azért maga a tisztálkodás meg ilyenek kiesnek sajna :(

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2023. augusztus 03. 19:35

Sziasztok, Alexa 31 járt nála már valaki? Vélemény?

Kiki08 · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. július 08. 05:52

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Debóra(29) néven hirdető hölgyről van információja valakinek?

jukker · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. május 25. 13:36

Szia. 

Fantasztikus fenék, szűk és mindig nedves punci, eszméletlen jó francia. Sok pózt szeret és imád is szexelni. Több menetet nyomtunk mindig, nem óranézős. Személy szerint nekem kiemelkedően a legjobb szexpartnerem volt egész életemben (nagyon sokszor voltam nála). Nagyon-nagyon ajánlott, viszont nagyon meg is válogatja a partnereit. 

 

Huryan · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. május 14. 11:34

Sziasztok, az apróhirdetések közötti Stella-ról van infója valakinek?

sallas · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. április 24. 06:36

Hali!Régebben voltam nála teste a korához képest nagyon jó megcsinál mindent amit lebeszélsz vele nem óra nézegetős!

 

Mike50 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. április 23. 18:45

Sajnos nagyon megbízhatatlan, teljesen random, hogy a megbeszélt időpontban fogad-e, felveszi-e a telót, vagy ajtót nyit-e...... vagy egyszer válaszol, majd eltűnik napokra..Sajnos totál lutri. 

 

Hölgykedvelő · Újonc (21 hozzászólás) · 2023. április 19. 05:34

Szia! Régebben voltam nála. Teste korának megfelelő, a feneke az nagyon ott van. Jó francia!  Szerintem menj hozzá.

Reus · Újonc (14 hozzászólás) · 2023. április 18. 08:55

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Nika49 néven hirdető hölgyről van információja valakinek?

Kizárólag csak Zalaegerszegen hirdet, több éve már.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Falloszka · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. április 06. 16:44

Sziasztok! Barbi 27 vagy Bianka 25-nél volt már valaki ? elég csinosak de sajnos nincs értékelésük.

puncimániás · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. március 27. 12:59

Emese hirdrtőt csak ajanlani tudom aki teheti ne hagyja ki a hölgyet igazi minósegi szolgáltatást nyújt ráadásul nagyon jó fej

Hölgykedvelő · Újonc (21 hozzászólás) · 2023. március 24. 06:34

Szia! Nagyon erős masszázsa van. Ha az fontos akkor menj,ha a kinézet akkor már nem biztos,de ez is relativ.

 

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. március 22. 19:31

Sziasztok. Az aprók közt van egy hirdető Krisztina.

Kizárólag masszázst végez.

Róla, vele kapcsolatban esetleg van valakinek információja?

Hozzáállás, maga a masszázs milyen?

Azt írja, hogy " vagy kinézetemmel gondod van, ne raboljuk egymás idejét feleslegesen"

No, de fotó nincs róla.

Esetleg valaki ajánlott a környéken masszázsra?

Köszönöm.

Dödi69 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. február 06. 07:05

Szia! Menj bátran! Élőben is olyan mint a képeken és semmi gond nem

volt vele

 

TNS · Újonc (120 hozzászólás) · 2023. február 04. 11:49

Hello! Én voltam Debóránál Pécsett és meg voltam vele elégedve. Odatette magát rendesen a szexben. 

 

Andriks · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. február 03. 10:50

Sziasztok

Korábban kérdeztem deborát 

Több negatív likeot kapott a kérdés 

Ebből kiindulva,nem érdemes meglátogatni!?

Aki volt nála, legyenszíves írni,lenne két kérdésem vele kapcsolatban

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. január 01. 09:29

Gyönyörű székely Újévi köszöntő – Minden magyarnak hallania kell!


„Dolgoznunk kell sokat, tanulni, haladni, így fogunk jobb jövőt Istentől várhatni! Kötelességeinkről ne feledkezzünk, mindenkivel mindig csak jót cselekedjünk! Szeretet, megértés legyen a jelszavunk! Ez irányítsa tetteink, gondolatunk! Ezt vésd szívedbe székelyem, magyarom akkor jóra fordul bizton jóslatom! Erdély ország népe figyelmezz a szómra, hallgasd meg tanácsom a jóra, hasznosra! Szeresd Istent, hazád és fajodat szeressed és ha kell érte áldozd vagyonod, életed! Légy családszerető, takarékos, józan így lehet csak részed testi, lelki jóban! Okulj őseid sokszor hallott példáján. Bizalmad Isten és magadban legyen csupán. Így várhatsz jobb jövőt, szebb magyar életet!
Adjon Isten ilyen boldogabb Új Évet!”


Téma indítva: 2010.02.25., 832 hozzászólás összesen