Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gilgames · Újonc (27 hozzászólás) · 2012. december 31. 15:01

T. Attika vagyok! Hát mit mondjak súlyos vádakkal illeted a két lányt ! De mielőtt esetleg valaki téves következtetéseket vonna le ,fel hívom néhány számomra nem teljesen világos részletre a "vallomásodból"

1. Honnan tudod ,hogy a két lány együtt dolgozik ? Voltál már náluk ?

2."nem idém barnultak"-undorító- jelző. Láttad a fényképet nem, mi volt a meglepi ? És ha igen akkor most miért baj?

3.Az izomgyurkák megfenyegettek ? Mivel...,hogy nehogy a rendőrségre menj, mert akkor nekik és a lányoknak is sipircelni kell ? Személyszerint téged ? Miért ismertek, lehetnél az NBH Szervezett Bűnözés Elleni Alo.-nak a tisztje is ..! De annyira fenyegettek ,hogy ide a fórumra felnyomod a story-t ?

4.Elvettek Tőled 15 E FT-ot még rablással is tetézve a "tettüket" ?

 

Szóval bocs, de kérdőjeles a story-d...Semmi érdekem nem fűződik a lányok védelméhez, de voltam náluk és csak jót tudok róluk mondani..Dr*g*k ? Figyi a minőséget meg kell f*z*tni.. és Te is így gondoltad, ha egyszer odamentél...! :)

 

Ne haragudj,de nem hiszem, amit írtál... :)

 

pentium · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. december 31. 16:07

Hát akkor huljon a lepel, már nem tudom magamban tartani. Ki ez az Attikavagyok???  Ez egy Tolna megyei kisstílű menedzser gyerek.

Hurcolja a csajait országszerte. Pécs a törzshely, ha ott nem megy akkor hozza nyugatabra a lányait...... Stella cica, Nati cica, Nicol, Emillia Nagykanizsán stb.

Épp amelyik város aktuális, ott piszkálja a többi lányt aki zavarja a köreit. Most Zalaegerszeg, Szombathely és a Nagykanizsa az irány. Mindegyik városnál megtalálhatóak a lejáratós írásai, de nem csak itt hanem, a piroson is. Ő volna Attika!

 

Tisztelt Attika!

 

Tolnában - Baranyába nem tudom mi a helyzet, de ha már más városokba dugod az orrod, tájékozodj. Zalaegerszegen és Szombathelyen változott a módi.

Itt a menedzserek vannak kussban,s  csendben fülüket, farkukat behúzva ügyködnek 2008-óta. Már akit nem kapcsoltak le és megmaradhatott menedzsernek.

Többen jártak nagyon szarul, mint ahányan nem. :) Ennek fügvényében legyél jelen a fórumokon, de bölcsebb lenne visszavenni a lendületből.  Jah, a bölcsesség nem a strg@k erénye??? Akkor így jártak!

 

BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT MINDENKINEK!!!

attikavagyok · Újonc (8 hozzászólás) · 2012. december 31. 17:44

:-))   nemvagyok tolna megyei, sem stri,  de ez amitt te irsz tipikus  str  duma   pont ök azok akik az országot járják, de biztos nem maguktol  Kedjük ott, külföldön élek, s nagyon ritkán vagyok zegen nem futatok senkit, voltam pár helyen, s volt véleményem   ezért van a forum    történt ott még más is a lányoknál, de hiába megyek el feljelenteni öket, mit bizonyitok vele,  na de majd lesz nagy meglepi januárba, ha véletlen szerüen majd kopogtatnak az ajton, de nem csak abba a lakásba,   honan tudom,hogy ketten vannak, mert ott voltam és ajánloták, de a hülye is látja, mert mind ketten ezzel a dumával hirdetnek, hogy b nömmel egyött is..........  gilgames neked szerencséd volt, lehet épp boltba volt a menedzser, vagy a spejzba ült    ........ nem nevezem meg de a hölgynek tuti nincs str   , mivel egy szobás lakásba dolgozik, és nem is lenne hova be tenie a str:-))  na probáljatok jok lenni ha tudtok, én holnap utazom, de tuti  nem teszem be a lábam többet zegre, inkább megyek gyürbe  vagy pestre,:-))   

attikavagyok · Újonc (8 hozzászólás) · 2012. december 31. 17:46

ui: tuti  str  vagy, 1 beirásod van, az is ide,  most léptél be tén 2 hete, kilog a lo láb:-))

 

Demike · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. január 01. 05:24

Kár már minden szóért...lelepleződtél attikavagyok.... nem is akárhogy... máskor majd talán meggondolod hogy kikről írogatsz valótlan rágalmazásokat.... Végszóként élnék az előttem kommentelővel : "a bölcsesség nem a strg@k erénye??? Akkor így jártak!" 

 

EmíliaNagykanizsa · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 01. 08:01

Sziasztok, Kedves Forumozók!

Csatlakoznék az előttem szóló Demikéhez! Szerintem sem kellene olyan dolgokat állítani a lányokról ,sem Rólam ami a valósághoz eget verően messze áll.

TALÁN AZ A BAJ, HOGY NINCS VENDÉG? VAGY AZ A GOND, HOGY IMPOTENS ? Bár mi is legyen a háttérbe gondold meg legközelebb miket írogatsz rólunk,mert tudod aki a lányok,(de legfőképp a magam nevében írnám ) vendégem és vagy ha egyszer is ,de volt már Nálam tisztában van vele ÖSSZE VISSZA KEVERED A SZART ITT!

opel · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. január 01. 09:23

Boldog Új Évet!:)

Elérhető zegi lány?

Demike · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. január 01. 11:43

Szioka. :) Kerol és Demike elérhető!!! BUÉK!!! :) 

 

opel · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. január 01. 12:21

házhoz is?

 

robilada · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 01. 13:06

hy mindenkinek

 

 

Gilgames · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. január 01. 14:08

Először is BUÉK Mindenkinek ! :))

Sajnálom,hogy ilyen viharosra sikeredett az óév legvége...De remélem okult belőle, aki az egész lavinát elindítota...:))-és az kicsit maga alá is temette-:))

Néha ellátogatok más városok fórumára is...és látom ,hogy megy a többé kevésbé durva sárdobálás...ez itt kis városunkban nem napi gyakorlat szerencsére...legyen ez szokás idén is  :))

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2013. január 01. 20:17

Buék mindenkinek!!

Hello Sumér Gilgames !!!

 

Látom megint megvédted a csajokat nálunk!!!

 

Jól tetted !!!

 

Kinevezünk a lányok védőangyalának !!

 

Nagyon jól informált vagy ismét !!

 

Hm !! Tudod a véleményem nekem is az mint a tiéd !!!

 

 

Törölt felhasználó · 2013. január 14. 19:54

A dögös nagyi miért takarja le a köldökét?

valami csúnyaság lehet ott vagy mi??????

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2013. február 08. 11:38

Üdv mindnekinek!!!

 

Kit tudnátok ajánlani aki hozzáértő masszőr és normális is Zegen????

 

hajajaj · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. február 20. 19:23

Lányok vigyázat!! 2 fiú bejelentkezik fel megy és egymásra hivatkozva vagy arra, hogy a végén szoktak f*z*tni p*nz nélkül akarnak .........
Aztán fars dumával lemennek a kocsiba és gyorsan távoznak!!!!
a szám 30/42..745

nálunk nem jártak sikerrel remélem máshol sem sikerül eljátszaniuk!
ja és minden áron ketten akarnak egy lányhoz menni!!
WARNING!!!!!!!!!!

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2013. február 20. 21:35

Az új lányokról valakinek használható információja???

Törölt felhasználó · 2013. február 22. 15:21

kedves hajajajaj!
te most hírdető vagy, vagy a lányok ügyeinek lebonyolítását elősegítő emberke??????
nagyon érdekelne 

 

hajajaj · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. február 22. 15:28

Kedves Radír!

 

Olvasd el lassan többszőr amit írtam és ha tudsz a sorok között olvasni és értelmezni akkor nyilvánvalóvá válik, hogy mi a válasz a kérdésedre....

 

Szép napot!

Törölt felhasználó · 2013. február 22. 18:29

viszont a neved mellet az áll, hogy látogató....

annyi vér lehetne a kucádban, hogy kiírd, hogy melyik sz.o.l.g.á.l.t.a.t.ó vagy!!!

 

hajajaj · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. február 22. 19:03

pont az akit nem sikerült a két makinak behúzni! Szerintem ennyi bőven elég! Jah és nem a fiúknak szólt hanem a többi dolgos csajnak, hogy véletlen se dőljenek be nekik! Ha csak nem te vagy az egyik a két p*nz nélkül csajozni járó közül...

 

na pápá


Téma indítva: 2010.02.25., 834 hozzászólás összesen