Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Outsider · Újonc (133 posts) · July 10, 2022 9:58 AM

Nem nem, kedves Zsanett. Ha pont annyi pénzt viszek, akkor nem tudok esetleges extrát igénybe venni (pedig azt mondják, hogy evés közben jön meg az étvágy) és a fürdőbe mindent magammal vinni is elég ciki. Ne kocsival menj? Zalában vagyunk, nem Budapesten, ahol tömegközlekedéssel mindenhová el lehet jutni 5 percenként. Inkább becsületesnek kén lenni, sokkal egyszerűbb volna!

 

Asd1234 · Újonc (25 posts) · July 9, 2022 10:38 PM

Melani egy idegbeteg hibbant ..... Senkinek nem ajanlom igerget osszevissza aztan azt mondja itt van ott van amott aztan mikor kerdezned hogy akkor mivan a megbeszelt idopontal leordit a telefonban... Senkinek nem ajanlom...

simi92 · Újonc (66 posts) · July 6, 2022 11:47 AM

Tisztelt eee!Van rendőrség!Amúgy a házhoz menők nem véletlen ilyenek tolvaj csalók!Azért mennek házhoz,hogy tudjanak lopni!Nonszensz ma nincs helye valakinek,de hirdet lenyúlós ez alap az ilyent fel sem szabad hívni!

Asd1234 · Újonc (25 posts) · July 6, 2022 12:09 AM

Az a baj zalaegerszeg egy putri hely lett csak a lehuzos cibbanyok vannak jelen itt.. :( ha ertelmes kalandot akarsz akkor legalabb szombathelyig kell menned .. ez a varos lanyok szempontjabol halott...

 

eee · Újonc (4 posts) · July 5, 2022 10:29 PM

Dorina 22 velVigyázzok ! Sima tolvaj!!! Házhoz jött, megbeszéltünk minden, elkérte a pénzt és amíg kimennem lelépett. Telefonom letiltotta!!!

Dravid · Újonc (22 posts) · June 23, 2022 5:39 AM

Szia Natasahoz nyugodt szívvel mehetsz, csak. Kor tudok írni. Nem sokáig lesz a városban, ne csussz le róla. Maja viszont nagyon is hanyagolós.

Highboy · Újonc (7 posts) · June 21, 2022 9:59 PM

Sziasztok!

Natasa(22) illetve Maja(21) tapasztalata valakinek?

Dravid · Újonc (22 posts) · June 17, 2022 5:31 AM

Már bocs de te vagy a **** ha ilyet veszel igénybe. Erre nincs jobb szó, sajnos megérdemelted.

 

BadPepe · Újonc (5 posts) · June 16, 2022 11:43 PM

Vigyázzatok Viki 28-al Csaló! 

 

Igazából 3 profil is tartozik a nevéhez, mivel a telefonszám mind a háromnál ugyanaz és nagyjából a képek is stimmelnek:

Ez a 3 profil igazából folyamatosan változtatja a Várost!

 

Rebeka 22
Kitty 21
Viki 28

 

Webcam szexet hirdet vagy hogy elmegy hozzád vagy a saját kocsijában autós kaland. Kezdetben meg lehet vele mindent beszélni, meg mindent vállal, amit kérsz tőle. 
Pár rózsaszálat kér az időpont lefoglalásáért és céloz rá, hogy ne szórakozzál vele. Mihelyt átutalod neki a foglalót már megfenyeget, hogy kiadta a személyes adatait és ha át lesz verve akkor jogi pert indít a személyes adatok kicsalása miatt. Majd közli, hogy még "X" rózsaszál kell neki, mert most ez van meg az van... Meg, hogy rossz a név ahova küldte a virágokat az illető, így ismételje meg a küldést. Ha nem-et mondasz, akkor pedig újra megfenyeget és hogy fel fog jelenteni, amiért TE átverted!!!

Outsider · Újonc (133 posts) · June 15, 2022 10:26 PM

Én is belefutottam már Zegen (de lehetett volna máshol, mert utazgatnak) olyanokba, akik garantáltan ők voltak a képeken, DE sok-sok évvel és kilóval korábban. Sajnos az igazán jó szolgáltatók elkerülik ezt a környéket, egyikük el is mesélte, hogy a vendégkör tehet róla. Olyanok, akik miatt nem éri meg nekik itt szolgáltatni.

 

Asd1234 · Újonc (25 posts) · June 15, 2022 6:34 PM

Felejos... Sajna a foto garancia ugynezki semmit nem jelent lehet garanciazni ezek szerint 4-5 evvel ezelotti kepekkel is.. eez azert eleg gaz sztem :( sajnos zala nem az igeretek foldje... Es akkor csodalkoznak ha kifordul az ember mar az ajtoban...

Dingó29 · Újonc (191 posts) · June 13, 2022 10:33 PM

Elhiszem. Akkor kár érte, brutális alakja volt anno, bár arcra nem jött be

Asd1234 · Újonc (25 posts) · June 13, 2022 10:20 PM

Nagyon nem ajanlott kategoria :( hat gondolom 4-5ev...nem veletlenul ennyire kiegett akkor....

 

Dingó29 · Újonc (191 posts) · June 12, 2022 1:03 PM

Hm, mikor én voltam nála, akko még ilyen volt( kb 4-5 éve)Mi történt, elhízott?

Asd1234 · Újonc (25 posts) · June 12, 2022 7:18 AM

Nilla (27) vigyazzatok vele, a kepek meg a valosag nem igazan egyezik...

Asd1234 · Újonc (25 posts) · June 8, 2022 10:40 PM

Zala megye teljesen az egesz halott... Hidd el se innen sem a piros oldalrol egyre sem erdemes penzt kidobni... Legkozelebb szombathely ami szamitasba johet sajnos ... Viszont egy pozitivum vas es zala mint eg es fold olyan a kulombseg

Bzsi · Újonc (8 posts) · May 31, 2022 2:52 PM

Tina Lentiből ? Tudtok valami info-t ? Köszi

simi92 · Újonc (66 posts) · May 26, 2022 4:07 PM

Judy 49 kerülendő!Flegma inkorrekt!Hívtam érdeklődtem a lehetőségekről kérdezte mit szeretnék?Azzal kezdte 20 rózsaszál a tarifa!Mondtam k.cs franciát és szexet kérdezte még mit mondtam mást nem!Ismét kérdezte még mit?Mást nem elmondtam!Elmondtam jó vagyok franciában és nem vagyok gyorstüzelő!Erre fogta kinyomta a telefont!!!Az ár volt a lényeg más már nem!Már elnézést!Szeretem tudni miért mit kaphatok!Amúgy legalább 56-58 éves meg kell nézni a képeket arc nélkül is lejön!Borzasztó,hogy viselkedett elvégre mint szolgáltató elsősorban az ő érdeke,hogy legyen vendége!Flegma,de nagyon!

Endzsi · Újonc (22 posts) · May 18, 2022 8:33 PM

Ezért írtam vállalja az arcát , nevét aztán meglátjuk az asszony mit szól hozzá...ugyanis akivel háborúzok a soproni oldalon hatalmas szerelem stb.

aztán itt striciskedni akar és baszik fűvel fával! Na azért álljon már meg a menet!

 

Endzsi · Újonc (22 posts) · May 18, 2022 7:36 PM

Addig lépegetnek amíg az egyiket fel nem rúgom a p.csába! :DD


Topic started at Feb 25, 2010, with 827 total posts