Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2012. január 12. 10:02

edes kitennek mäst is az asztalra:)

 

silikon csecseim:)

 

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 12. 12:45

tuti csaj vagy!!! ;)

 

Törölt felhasználó · 2012. január 12. 12:52

megneztel??????

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. január 12. 22:48

Hát jó nagy büdös labanc lkw fahrer lehet a férjed!Nem hiszem,hogy az eszedért vett el!:-))

Ausztriából,osztrák netről írkálsz ugye?Az umlaut-os a-ból ítélve.De inkább az a gyanum,hogy csak vmi kamu lehetsz.Ilyen hülye senki nem lehet.9éve dolgozom Németországban és bár gyengébb a fizu valamivel az osztáktól,ha jól tudom napi max 140 euro a plafon amit kapnak.De az már nagyon jó cég.Azt Te egy óra alatt eltapsolhatod....  alles kla?? 

 

Törölt felhasználó · 2012. január 13. 08:55

ja es meg annyit nekem mar nem kell dolgoznom..............

 

es nem ausztriäban elek

 

egyet most itt tisztäzzunk

 

regen szabolcs voltam,majd eltuntem sajät kupim lett becsben amiböl nagyon jol tudtam penzt felre tenni

megcsinältattam pinäm,cicim es maradek penzem kb 15ezer eurot lekötöttem bankba 

de nem oszträk bankban mert adozni nem akarok:)

annyira hulye azze nem vk mint te.

aztän oszträkba ferjhez mentem igy ujra uj nevem lett uj ällampolgarsagom es boldog vagyok.ja es uram jol keres es nem kamion fahrer az volt de tudod pont az ILYEN GENETIKAI SZENNYEK MIATT MINT TE MEG A VOLT KOLLEGANÖIM MIATT MEG A GANZE ZEGI BAGÄZS MIATT SENKI DE SENKINEK NEM MONDOM MEG H MOST HOGY HIVNAK ES HOGY HOL LAKOM     

 

ANNYIT AZERT ELÄRULOK NEM AUSZTRIA

 

DERENG MÄR-??????

VAGY KELL TELEFONOS SEGITSEG?

 

meg becsbe kurva voltam penzem zürich i bankba utaltam ott nincs risiko meg fosni sem koll ado miatt akkor szerinted hun lakom te schwuchtl??????

Törölt felhasználó · 2012. január 13. 09:17

ja es meg annyit nekem mar nem kell dolgoznom..............

 

es nem ausztriäban elek mindenkit felrevezetek mert ocska irigy geci a magyar!

 

egyet most itt tisztäzzunk

 

regen szabolcs voltam,majd eltuntem sajät kupim lett becsben 2 is amiböl nagyon jol tudtam penzt felre tenni

megcsinältattam pinäm,cicim es maradek penzem kb 15ezer eurot lekötöttem bankba 

ugye azt senki nem hiszi h egy fillerem sincs:)))))

de higgyetek azt megtanultam a rohadek irigy ocska magyar a legszemetebb mert meg a cigäny is kiäll a fajtäjäert

 

SZOVAL ANNO MEGTAKARITOTT PENZEM SCHWEIZ-I BANKBA UTALTAM ÄT nem oszträk bankban mert adozni nem akarok:)

annyira hulye azze nem vk mint te.

aztän oszträkba ferjhez mentem igy ujra uj nevem lett uj ällampolgarsagom es boldog vagyok.ja es uram jol keres es nem kamion fahrer az volt de tudod pont az ILYEN GENETIKAI SZENNYEK MIATT MINT TE MEG A VOLT KOLLEGANÖIM MIATT MEG A GANZE ZALAEGI BAGÄZS MIATT SENKI DE SENKINEK NEM MONDOM MEG H MOST HOGY HIVNAK ES HOGY HOL LAKOM     

 

ANNYIT AZERT ELÄRULOK NEM AUSZTRIA

 

DERENG MÄR-??????

VAGY KELL TELEFONOS SEGITSEG?

 VAN OSZTRÄK MOBILOM KI IS CSÖNG DE CSAK AZERT MERT KURVA KÖZEL LAKOM ÖSTERREICH HATÄRHOZ CSAK KICSITT NYUGAT

meg becsbe k*rva voltam penzem zürich i bankba utaltam ott nincs risiko meg f*sni sem koll ado miatt akkor szerinted hun lakom te schwuchtl??????

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2012. január 13. 09:59

Helló!

 

Azért talán nem minden magyar "ocska irigy g*ci"...

 

És az sem biztos, hogy a pénztől függ, ki milyen ember.

 

Üdv

ilko

 

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:04

Te nem vagy más,mint egy beteg ember.Nincs ezen mit mellébeszélni.

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:33

Ez nem semmi!  Ilko! Mit szólsz ehhez?Ki a bánat lehet ez?De inkább nem kóstolgatom,mert bár nehéz volt kihámoznom mit akart írni németül(még magyarul is nehéz)áll.tudja az IP számom.Húú ebből mi lesz!!

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:53

Ezt kinek írtad és miért?


 

 

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:54

SZERINTEM NEKEM:-))

 

Törölt felhasználó · 2012. január 13. 10:54

FEKETE MÄGIÄVAL MÄR ELTETTEM EGY EMBERT LÄBALOL NAGYON VGYAZZZZZZZZ

 

TE NAGYON RÄERSZ

LÄTOM MUNKANELKÜLI VAGY ITT BAXOD ANYÄD EGESZ NAP

HM'

HÄT IGEN OTTHON NEM MEGY A BOLT TUDOM A BARÄTNÖD TART EL ISMERLEK SZUTYOK

TUDOM KIVAGY

 

ANNO PIROSLÄMPÄN TRAVIK FORUMOT IS LEZÄRTÄK MAI NAPI MIATTAD ZÄRVA VAN

 

NEKEM JO ELETEM VAN NA MEGYEK FÖZÖK VALAMI HUSIT HUSSAL

 

KERSZ??????

van mit enned??

vagy tescoba lesed mikor van leärazäs???

menj 6ora utän akko olcsobb a kenyer

 

senki · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:57

TE RATYIRAMBÓ.EZ NAGYON GYENGE.

CSAK EGY KÉRDÉS:SZÜLTÉL MÁR GYEREKET?

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2012. január 13. 10:59

De akkor gondolom azzal is tisztában vagy, hogy ez a dolog visszafele is elsülhet... 


 

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. január 13. 11:15

Az biztos finom lehet ami Te főzöl!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. január 13. 11:18

Nem válaszol!Biztos főzi a húst hússal.

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2012. január 13. 11:48

Mit szólnék? Amiket irogat, önmagukért beszélnek. Én csak azt nem értem, hogy szorult valakibe ennyi gyűlölet!?

 

Különben már leírta magáról, hogy kicsoda.

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2012. január 13. 12:57

Kedves Zsani!

 

Ez rendben is van mindaddig, amíg valaki nem kezd általánosítani! Amit idéztem tőle, azzal pl nemcsak engem, téged, de minden magyart megsértett. Erre mi szükség van? Hidd el nekem, meg szoktam védeni a lányokat is, ha igazságtalanul vádolják őket (volt már ebből több vitám is), de ez ugyanaz, csak fordítva. Nekem semmi bajom se veled, se vele, nem is bántottam tudtommal soha, és téged sem, akkor viszont nem értem az effajta kirohanásokat.

 

Üdv

ilko

 

Törölt felhasználó · 2012. január 13. 13:32

nem erdekel ki ir mert mär irtam adminnak es ***moderálva*** honnet irogatnak.....

 

es te zsani te tudod mekkora cirkusz volt anno

mert anno sem hagytam magam es 

anno a piroslämpa.net a forumon ugyanez ment ,

le is van zärva mai napig a travik topik feljelentest tettem anno 2oo6-ban rendörsegen ki is lett vizsgalva aki irogatott lecsuktäk mivel interneten nyilvänossag elött valo becsületsertesröl volt szo

es ezt buntetik

Törölt felhasználó · 2012. január 13. 13:37

anno a piroslämpa.net a forumon ugyanez ment lle is van zärva mai napig a travik topik feljelentest tettem anno 2oo6-ban rendörsegen ki is lett vigygalva aki irogatott lecsuktäk mivel interneten nyilvänossag elött valo becsületsertesröl volt szo

es ezt buntetik

 

Nekem ez volt utolso beiräsom

senki senki nem szorakozik velem....

mindig elkezdik de minmdig en jovok ki jol

 

feltettek anno napiszarra is uuuuuuuuuuu hogy mekkora pofäja volt ADMINNAK OTT IS H NEM TUDOM BEPERELNI:::::::

HAT RENDÖRSEGEN NEM IS DE OMBUDSZMANNAK IRTAM MEG EUROPAI UNIO PARLAMENT ES LEIS SZEDTEK SÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖT KÄRTERITEST KAPTAM::::::::::::::

 

 

 

PIROSLÄMPÄN TRAVI TOPIK IS ZARVA MARADT PEDIG MÄ    5EVE

 

SZOVAL NEM ILYEDEK MEG DE NEM IROK HULYEKNEK ÄLL UGYIS MAGYARORSZAG JOL ELVANNAK ITT A FORUMON A KIS ***moderálva***

 

ZSANI TE TUDOD LEGJOBBAN OLYAN LAPTOPOM VAN H MEG URAMAT IS TUDOM KÖVETNI MERRE VAN MIVEL MCAFFE SECURYTY SYSTEM VAN MOBILJÄRA INSTALLÄLVA TEHÄT LÄTOM H A SIM KÄRTYA MERRE VAN 

 

GYEREKJÄTEK EZT MEGNEZNEM KI IR

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 827 hozzászólás összesen