Valódi hirdetés?

Téma lezárva
Lánykereső Szerkesztőség · 2017. szeptember 19. 13:41

Kedves Látogatóink!

 

A topicot kihasználatlanság miatt lezártuk. Természetesen visszamenőlegesen olvashatóak maradnak a hozzászólások.
Amennyiben a hirdetőkről szeretnének véleményt nyilvánítani úgy azt a hirdetés adatlapján a vélemények részben tudják megtenni.

Alex14 · Újonc (0 hozzászólás) · 2017. május 05. 09:49

Bianka20ról, debreceni lány, valakinek van infója? Telefonban kedves, képek alapján csinos. Köszi

OBenn · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. október 06. 12:23

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Lara 27 Nyíregyházán: 100% valódi képek, minden egyezik a leírtakkal!

kakas69 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. február 24. 09:38

volt valaki esetleg vélemény?? EMILY 20 éves győri egyetemista lány az apro hirdetések között van és az van ki irva hogy kétes hirdető!

 

128 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 24. 19:32
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 23:59

Jól látod, név változás van Barby23-ból Virág23-lett. Valamint telló számot változtatott már a harmadik, és a kezdet kezdetén a virágszálak átlagosak voltak, ma már el van szállva exra mennyiségű virágszálat kér. Nem veszi észre hogy mellette hasonló adottságokkal számos konkurencia lépett be átlag virágszálakkal. De még megérheti azt az időt amikor neki kell majd fizetnie ha azt akarja hogy orgazmusa legyen.

 

bazsy18 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. április 23. 16:53

szombathelyen meik csaj a leg megbizhatóbb? (fiatal 30 év alatti)

sexsex · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. március 07. 14:58

(Hajdúszoboszló) :D

alex77 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. szeptember 24. 19:00

Győrben Tina(35)valódi,ma voltam nála és szuper csaj!!!!a kepeken ő van!!!!150%ban ajánlom!!

Ritaa · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 08:55

Szia! Szeretnèm letisztázni, mert úgy èrzem jogtalan az "èszre vèteled" amik egy ève kèszültek kèpek azt èn is szeretnèm (megnèzni) :) trèfáltam :) mindegy :) A hírdetès május óta van fent azóta 3kèpsorozatot töltöttem fel ès nem májusba :) Az oldalon nem mutatja mikor csak, hogy "utolsó módosítás" Lègyszives ne pocskondiázz mert a hírdetèsem nem abból a cèlból van fent, hogy át verjek valakit! Gyere el szivesen várlak :) ha pedig voltál akkor sajnálom, ha nem úgy adtam vissza neked èlőbe az èlmènyt, mint kèpeken :/ Mielőtt válaszoltam láttam, hogy pár sort írtál nem fejtetted ki csak ide dobtad a vèlemènyed..kicsit szekálás szagot èreztem mivel privátba is írtál illetve próbáltad velem elhitetni, hogy ha az embernek a haja más színű akkor a teste is megváltozik :) Ez nem így van! Ez inkább a 13-14-15-16-17 èves lányokra jellemző, hogy mèg fejlődő korban vannak! Változik a test :) De mèg ott sem egy hajfestèstől :) :) Humoros srác vagy :) ezt meg jegyzem tetszik :) Lesznek uj kèpeim hamarosan :) ès akkor nem leszek "kamu hírdető" számodra :/ Puszi Rytus

 

Bonjoure · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 13:24

Balfasz és lejáratós :D

 

Bonjoure · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 13:23

Dolgoztam együtt Lillyvel,ha esetleg más oldalon is fent van,az már nem az ő hibája! Én is fent vagyok,mégsem érdekli a kutyát sem :D

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2014. augusztus 28. 18:02

off dolog de:

jó a neved :D

Találkoztam itt már Nacho Vidallal is :D

 

MikeAdriano · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. augusztus 27. 04:14

komaromban a gabika nevu szoke lany az kamu... az igazi siofokon van :)

Manufaktur · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. július 29. 17:33

Aliz21 tatabanya !!!!! A Holgy kamu Fotokat hirdet!!!!!! Ne Menjetek hozza!!!! es ha esetleg ezt olvassa az a nö : torold a hirdetest vagy a Foto legalabb !!!!!!!!!!!! 

Törölt felhasználó · 2014. július 23. 17:25

Kedves kamuképpel próbálkozó hölgyek!! (és menedzsmentjük) annyi bukta van már itt képügyekben!! (lásd legújabb Bianka Debrecenben) Ha már kifizetitek a hirdetés díját és nem akarjátok veszni hagyni, mert lényegében profitott szeretnétek belőle! Akkor felejtsétek már el az innen onnan letöltött képek hirdetéshez való csatolását, egyszerűbb és célravezetőbb ha ténylegesen valós képpet raktok fel. Lássátok már át ez egy zsákutca számotokra! 

sanel · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. június 05. 18:29

Te milyen okos vagy. Arcos hirdető te szerencsétlen. Ja és velem dolgozik de sajnos te nem részesülhetsz ebben a kegyben mert ha mert ezek szerint egy forintot nem érsz ha erre van időd. Üdv :-)

TomBoy · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. május 27. 09:15

És akkor aki itt hirdet régebb óta, majd felteszi a hirdetését egy másik oldalra is, akkor az a *** moderálva *** lesz kamu, mert itt látta valaki? :) 

Ez a szöveg kissé lejáratás ízű ;)

 

Bebyke · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 26. 23:14

Haly mindenki. soproni lily szerintünk kamu, ***moderálva*** oldalon láttuk,

schumi81 · Újonc (38 hozzászólás) · 2014. május 15. 14:40

üdv valaki valami tapasztalat nyíregyházán beatrix 19 el kapcsolatban?


Téma indítva: 2010.02.25., 133 hozzászólás összesen