Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · Április 22, 13:02

Hello!

 

Írj privátba és írok neked róla ami érdekel.

 

Szexmaniás9 · Újonc (4 hozzászólás) · Április 22, 11:07

Niki 28 régen  Amira nagymellű hölgy űzi az ipart , nincs fent a hirdetése soha ! Tud valaki írni róla részletes beszámolót ?

Pumukli0 · Újonc (15 hozzászólás) · Április 21, 09:32

Engem is érdekelne….

Thor95 · Újonc (2 hozzászólás) · Április 20, 22:49

Végül sikerült találni? Jöhet infó.

 

Thor95 · Újonc (2 hozzászólás) · Április 20, 22:48

Elérhetőséget tudsz küldeni?

 

bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · Április 20, 20:19

Sziasztok.Ha találtok ilyen lányt,kérlek ne tartsátok magatokba.Köszi

rozsdasrakollo · Újonc (4 hozzászólás) · Április 20, 10:43

engem is érdekelne,privátban.

 

sprinyo2000 · Újonc (3 hozzászólás) · Április 19, 18:49

Engem is érdekel, akár privátba is

 

NakedGunHU · Újonc (24 hozzászólás) · Április 19, 13:46

Ez engem is érdekelne! Elég hálásak tudnak lenni szerintem, különösen a mai időkben. :-P

 

pisti05 · Újonc (6 hozzászólás) · Április 19, 01:21

Vannak Nyíregyházán vagy a környéken olyan középiskolai végzős vagy fősulis diáklányok akik nem hírdetnek de jutalom rózsáért cserébe szívesen látnak? Ha esetleg tudtok ilyen lányt és nem akarjátok ide leírni akkor privát üzenetben is megírhatjátok. 

Apukám · Újonc (8 hozzászólás) · Április 18, 15:30

Privátban lehet kérni elérhetőséget a hölgyeményhez? 

 

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · Április 18, 10:44

Itt már valóban elszálltak az árak minőség igéretek az meg semmi nem érdemes menni mert utólag bánja meg az ember. 

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Április 18, 08:40

Köszi szépen ;)

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Április 18, 08:39

Köszönöm Srácok az infót Olíviáról!!! ;)

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · Április 17, 14:46

Igen, ezt meg is mondta az elejé, hogy nincs BF a hirdetésben sem, ehhez tartja magát...hideg profi, számomra nagyon jó test, fóleg a mellek. Tehát ha egy szép babát akarsz megdugni, akkor jó, érzelmeket (megjátszottat sem) nem kell várni. Cserébe meglovagolt és kivégzett rendesen, nem bántam meg.

 

SzépkisAlak69 · Újonc (14 hozzászólás) · Április 17, 10:30

Anno Debrecenbe még a mellét se engedte megfogni!

Kicsit flegma, BF nulla! Szerintem azóta se javult sokat a helyzet! 😅

 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · Április 17, 10:17

Egy patront megér, ha kell az esztétikai élmény. Én felkészületlen voltam nála (a stílusára) de legközelebb ha felénk jár akkor bepótolom. 

 

Dingó29 · Újonc (189 hozzászólás) · Április 16, 19:21

Jobban néz ki , mint amennyire ügyes. Igazándiból a technikája 12 egytucat.  Monoton , gépies, de a célt el lehet érni vele. Ha üríteni akarsz akkor oké, ha élményt szeretnél ahhoz kevés.

 

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Április 16, 18:28

Sziasztok! Srácok… mi a helyzet Oliviával? Volt valaki tud valaki valami infót? Írjatok… köszi! ;)

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · Április 16, 11:16

Más dolog: Egyik makktarsamnak adtam infokat privatba (szandekosan nem irom a nick nevét le)  gondolom viszonozni akarta a segitségemet es felhivta egy lányra a figyelmemet aki nem itt hirdet de nem is a túl oldalon.... Nem profi a lány nagyon fiatal 20 - as évei elején jár a lány, de amit tud azt az amatőr feelinget es oda adó nem megjátszós együttlétet azt, hogy érzed ez nem profi lány de mégis azt érzed mindenképpen a kedvedre akar járni nem nyafog, nem érzed azt hogy tudjuk le minnél hamarabb szóval... Egy uj amatőr gyöngyszem...  Viszont: bejutás kicsit nehézkes, finanszirozasa nem kevés de ha átgondolod rendesen  es nem vagy gyorstűzelő akkor azt mondod "  igy azért nem is rossz a költségvetés" jaaa es.. Csinos, szép arcú, kis kemény mellek, kemény popsi... 🙏🙏 Köszönöm a makktársamnak a beajánlást 😉🙏😉👉


Téma indítva: 2010.02.25., 16726 hozzászólás összesen