Szexpartner fórum kecskemét

Kecskeméti szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 13:18

Ja és jó lenne, ha más is megosztaná a tapasztalatait. Nekem is van még a tarsolyban

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 13:11

5, rész. A teljes Kosuthvátos körül sétálgat Veronica. Ő hirdet is. Csontsovány helyes arcú szőkecigány csaj. Nfvsz van natúr szex is. A rózsáj száma változó.

Ica: messzuről jó alakú de rusnya fejű cdaj. Minden is vsn.

Mindenki most nem jutott eszembe, de.ha van valaki aki tetszik írjatok rám

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 13:02

4. rész. Juhász utcs. A vasút és a boltíves kapu közt sétál Mona. Messze a legszebb csaj a területen. Magas hosszúcombú, jóalakú. Aránylag szép arc, szőkésbarna mindig felkötött hajjal( így lehet messziről megkülömböztetni a közelben hesszelő transzitól). Nagyon ajánlott. A nyomfával szembeni buszmegállóban Dia. Nagyon jó alakú alapból szép arcú csaj( bár a fogai lehetnénel jobbak is) ő bizpny trükközős( menthol trükk) kár.érte

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 12:51

3. Rész Kinizsi utcs A mezeitől 1 vagy két sarokkal beljebb. Fekete hajú szép srcú nőiesen telt csöcsös csaj,.hirdet os itt időnként. Natúr francia nagyon rendben. Hátulról jóldugható natúr is. 

Mezei kinizsi sarka Gina. Magas hosszúcombú vékonyderekú csaj. Francia 5 rózsa komplett 7 . Mindkettő megéri. Csinos és kedves csaj.

Egy utcával odébb Mária. 40 körüli cigánycsaj. Natúr francia 3 rózsa komplett 5 . Konkrétan igényli a hajhúzós kényszerfranciát és hogy.hátulról keményen pakolják a" la nature.

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 12:38

2. rész. Belső szegedi út. Orsi csinos 20 évkörüli barna hajú cdaj . Ritkán van kinn. Lovaglóban jó többiben gyenge. Csongrádi utca Csóka utca sarka és környékén van mónika. Nagyonfekete(festett?) haj. Messziről szep arc , közelről foghiányos. Kompkett 5 rózsa. De a francia rövid (utálja). Viszont jól dugható akár natúr is

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Augusztus 20, 12:29

1' rész Kedves Mt-k  Némi információ saját és ismerősi  kútfőből az utcai harcosokról terület szerint. 

Halasi út: 4 csaj szokott kint lenni ebből kettő bányarém. A üásik kettő:  a silóval szembeni buszmegállóban 18 körüli nagyon jó alakú,aránylag szép arcú kisebbségi csaj. Nf öt rózsa. Kedves de brutál béna. Kicsit odébb 40 körüli Tatárszenntgyörgyi vékony nő. Nf 3 rózsa. Szájbaélvezés nincs. De a francia jó. inább ajánlott.

Christal · Újonc (6 hozzászólás) · Május 9, 20:54

Kedves kecskeméti Vendégeim!

 

Szeretnék, de nem biztos, hogy eljutok Hozzátok, de a 3.kerben ha Pesten jársz megtalálsz K-Sze-Cs-V 11-22-ig, előre bejelentkezéssel (2 órával dlőtte), ha úgy adódik én várlak :-) Christal 06205900280

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · Május 2, 20:20

Ha jár még itt valaki, Szerenát meglátohatta már valaki?

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · 2023. július 09. 16:35

Sziasztok.Amanda(30)-t próbálta már valaki innen?

Törölt felhasználó · 2023. június 28. 09:00

Sziasztok! Van Kecskeméten olyan masszázsszalon,ahol lehet kérni extrát,kézi,vagy esetleg szexet?Nem magánra gondolok,hanem kimondottan masszázsszalonra.

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · 2023. április 16. 20:54

Sziasztok. Cindy(25)- nél járt már valaki? Mik a tapasztalatok?

BelaiGyual · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. március 05. 05:08

Csilla 48

 

Pár napja jártam a hölgynél. 

Nagyon kedves aranyos szolgáltató. 

 

Érkezés után fürdés után bejutottam a szobába. 

Először alaposan átgyurta a hátam és a lábaimat, majd a combomon néha elkalandoztak az ujjai. 

Fordulás után áttért a mellkasomra, majd az ágyékomat vette kezelésbe. Prosztata masszázst is kértem amit nagyon finoman készített elő. Eleinte csak egy ujjal, ahigy tágultam kettővel dolgozott bennem. Nagyon jo érzés volt. Közben végig figyelte a reakcióimat, ami nagyon jól esett. 

A szeansz végé kaptam egy nagy adag sikositót, majd huncut mosollyal a száján előhuzta a rózsaszin vibrit. Finoman, de határozottan használta és amikor látta hogy nem okoz gondot, csak annyit mondott, "Most véged lesz" és már éreztem is a kék gyönyörrudat.  Elsőre különös érzés volt ahogy kitöltött, de ahogy masszirozta a farkam és ahogy ingerelt a vibrivel pár másodperc alatt hatalmasat élveztem. Egész a jobb vállamig lőttem. Pillanatra belekostoltam a nedümbe, de amikor meglátta nem lepődött meg, hanem kélyes mosoly közepette lenyalatta a kezét velem. Nagyszerű élmény volt.

 

Utána még egy gyors tisztálkodás, beszélgettünk pár percet és az időt bőven túlhaladva távoztam.

 

Jó volt, megyek máskor is. 

BelaiGyual · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. december 22. 09:03

Sajnálatos, pedig csak annyit irtam, hogy az egyik 40es csini szöszi masszőz hölgy a másik lapról, kb 5mp beszélgetés után rámvágta a telefont. 

Ha ennyi infó sem mehet át a szűrőn, akkor mi értelme az egésznek. 

 

Gy. 

 

Márk7 · Újonc (32 hozzászólás) · 2022. december 21. 16:39

Erősen szelektálnak ,

Mert csak negatív hozzászólások vannak!

Sajnos az itt hirdető hölgyek 99%

Semmi jót  nem lehet írni.

 

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · 2022. december 20. 18:18

Igen de elég rég volt már,akkor még nem voltam alapos és nagyon jószívű  voltam. De már elmúlt :)

hrudolf · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. december 20. 16:22

El kellett volna olvasni előtte az értékeléseit, 7-ből 6 elég cefet. :D

 

BelaiGyual · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. december 19. 19:28

Sziasztok

 

Par napja irtam egy ertekelest, eltunt, vagy meg sem jelent.

Valami ötlet, hogy mi az oka?

 

Köszi

 

GY. 

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · 2022. december 19. 18:26

Mikor én voltam nála még cefet másnapos is volt, fel is pattintott egy gyógysört. De legalább meg is kínált belőle, ez volt a legjobb. része a dolgoknak. Régi nevén Bonny talán találni róla értékelést.

 

BBQ · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. december 19. 17:26

Felícia 36-al 1x mar találkoztam más városban.

Borzalom...

A fotók jók. De ha meglátod menekülni van kedved...

Dingó29 · Újonc (239 hozzászólás) · 2022. december 06. 10:28

Vandus és Laura nagyon messziről kerülendő. Egyik gyengébb, mint a másik


Téma indítva: 2010.02.25., 1157 hozzászólás összesen