Pápa

AxXxell · Újonc (2 hozzászólás) · Július 20, 03:05

Lanyokat keresek egesz hetvegere mindent allok amit kersz szallast adok. Dugjunk egy nagyot!

Pár40 · Újonc (13 hozzászólás) · Június 18, 09:07

Sziasztok! Augusztus végén Pápán leszünk ha esetleg valakinek lesz igénye rám/ránk írjon nyugodtan!

Outsider · Újonc (152 hozzászólás) · Április 10, 07:28

Igen. Én vissza mennék hozzá, csak most messze van nekem. Nagykanizsa környékén voltam nála még kb 1 évvel ezelőtt 

 

sscom1 · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. július 23. 12:48

ez engemet is érdekelne.. :) 

nagykujon1 · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. december 19. 17:24

Tiffanit valaki próbálta?

Pisti20071 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. május 11. 14:58

Sziasztok, Kirával valakinek van tapasztalata?

ParipaPapa · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. március 19. 03:55

Magyar Ringyóknak szopás témakörben, korepetálást, továbkébzést kurzus formában vállalok! 

Jelentkezni telefonon/emailben/faxon lehetséges!

Fotósúr0 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. október 15. 22:20

Szülinapomra meglepném magam 2 hölgyikével.Pápa Győr környéken tudtok ajánlani??

Zoltán555 · Újonc (16 hozzászólás) · 2020. július 05. 16:57

Sidney 37 valakinek van tapasztala vele kapcsolatban? 

szexkell · Újonc (22 hozzászólás) · 2019. június 25. 11:44

Maya 37 nem ajánlatos....

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. május 21. 13:52

Norina 22

Az időpont időpont egyeztetés és a bejutás aránylag könnyen ment és csupán a második emeltre kellet felmenni. A cica az ajtóban várt, utcai viseletben, farmer, pulóver. Beinvitált egy szobába, ami meglepően kicsi volt, csak egy ágy fért el benne. Ledobáltam a gönceim. A Cicus mutatta, hogy feküdjek le. Láttam, hogy van több párna is van. Nem ajánlotta fel a zuhanyzást. A csaj pedig neki állt levetkőzni. Nyilván a huszonéves csajok, nagyon jól néznek ki. Norina is szemrevaló, formás. Makktársaim, gondolom ez érdekli, nos a cicik kicsik, kellemesen formásak. Tök jók, az egész külseje ,nincs rajta súlyfelesleg, de nem is csontos. Jobban nem akarom kitárgyalni, elvégre nem lóvásár.

Miután levetkőzött, mondta, hogy rakjam szét a lábaim. Ő is odatelepedett és szépen elkezdett szopni, semmi extra, a nyelvét abszolút nem használta. Rendesen szopott, nem kézzel rángatta. Pár perc elteltével megkérdezte, hogy alulról, vagy felülről?

-Én szeretnék felül lenni, - válaszoltam.

*** moderálva ***. Megnéztem, teljesen sima a puncija. Makktársaim nyilván ez is érdekli, nos nem fazonra igazított a puncija.

 

*** moderálva ***

Kutya pozícióban folytattuk, szépen hátulról boldogítottam. Simogattam a combjait, a cicijét. Természetesen mindene formás. *** moderálva ***

 

 Élveztem, hogy nálam, jóval fiatalabb csajszit dugok meg.

 

  Aki a 20 éves csajokat szereti, neki jó választás a hölgy. Milyen lesz az élmény, ez nagy részt rajtunk is múlik, én, pl, abszolút nem kezdeményeztem beszélgetés. Így az előröl, hátulról, melegem van, kijelentésekre korlátozódott köztünk a kommunikáció.

*** moderálva ***

balika73 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. augusztus 20. 21:00

 

  Nagyon jó csaj imádni való voltam nála ,isteni franciája van szoval kiválócsaj

Ákos87 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. július 30. 20:50

Apróban hirdető Szimiről vélemény?

Törölt felhasználó · 2017. július 24. 10:36

 szia xtry!semmi bajom azzal ha negativ velemennyel vagy rolam de azt érdekesnek tartom hogy ugy nem távozott tőlem senki hogy azt mondta volna nem voltál jo tobbet biztos hogy nem jövök..itt viszont már kitudod irni hogy mások olvassák és esetleg ne is probaljanak meg jonni hozzám.attol hogy neked nem volt jo még másnak lehet az!illetve a talalkozasunk elso perceibe elmondtam ha barmi nem jo szolj!!ennek ellenere csak itt szembesulok a negativ velemenyeddel!

 

Törölt felhasználó · 2017. július 23. 09:08

Tud valaki jól franciázó csajt Pápán? Vikinél voltam, de erősen fogazott, nem volt jó.

Ruben · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. június 10. 21:44

 

 Megkésve írom.Elég jó;)

Ákos87 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. február 19. 21:42

Valaki volt már Amanda blondinál, ha igen mik a tapasztalatai?

Ruben · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. február 04. 10:15

 Én is őt akarom,majd ha voltam nála írok róla

 

LG27 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. február 02. 23:18

Pápán szotyilanyrol aki aproban hirdet nev nelkul tudnatok infokat adni?

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. október 31. 17:16

 

 Drágám! Megértelek! 


Téma indítva: 2015.06.11., 45 hozzászólás összesen