Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
armo · Újonc (59 hozzászólás) · 5 órája

Szia írj rám tudok segíteni...

 

shrinktube · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · Június 15, 06:10

Sziasztok! 

 

Van olyan lány Pécsen, aki vállalna két pasit?

Atis14 · Újonc (9 hozzászólás) · Június 13, 12:50

Tényleg vigyázni kell vele engem nem rég át vert le huzos lány

 

Sosbobi · Újonc (6 hozzászólás) · Június 10, 14:40

Érdekelne engem is... Lecci ne privátba... 🙂 

PécsiPéter · Újonc (13 hozzászólás) · Június 10, 14:38

Sziasztok! Érdeklődnék hogy van e a környéken swinger klub? Vagy valaki akinek van vele tapasztalata hogy ha környéken nem is hova érdemes ellátogatni? 

Quegmire · Újonc (84 hozzászólás) · Június 7, 03:55

Köszönöm szépen. Ezek alapján inkább kihagyom.

 

Otvosjani · Újonc (2 hozzászólás) · Június 6, 19:08

Nem egy korrekt hírdető. Drága is lehúzos fajta. Nagyon nem ajánlom. Hazudik a lehetőségekről. De te tudod!

Quegmire · Újonc (84 hozzászólás) · Június 4, 11:39

Sziasztok 

Letícia (20) volt már valaki a vendége közületek? Megosztaná velem a tapasztalatait? Előre is köszönöm.

Shinobu · Újonc (14 hozzászólás) · Június 2, 21:30

Zseniális, b+, két órája írtad a kommentet, de már nincs is ilyen hirdetés. Ezek ilyenkor mit éreznek? 🤣 Beparáznak, hogy a kérdésre negatív véleményt ír róluk valaki, úgyhogy inkább gyorsan lekoccolnak, és pár nap múlva, ha már kigördült a fórumban a vélemény, visszajönnek?

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · Június 2, 19:32

Sziasztok. Dia 21-nél járt esetleg valaki?  érdekelne infó róla.

Előre is köszi!

Zoller · Újonc (19 hozzászólás) · Június 1, 15:08

Sziasztok!

Miatt 56 valakinek infó róla?

Köszönöm 

Recefice · Újonc (13 hozzászólás) · Május 26, 06:37

Sziasztok. Komlói úton vannak még utcai harcosok?

Bitchboy · Újonc (33 hozzászólás) · Május 21, 13:26

Üdv!

 

A minap fedeztem fel, hogy a Komlói út végén, Komló irányában űcsörgött egy vékony lány. Nem tudjátok, ő szolgáltató és van valakinek tapasztalata vele?

Quegmire · Újonc (84 hozzászólás) · Május 16, 13:55

Voltam nála, tényleg klassz volt.

 

Mende40 · Újonc (107 hozzászólás) · Május 14, 00:55

A dolog nagyon egyszerű. Írsz neki egy üzenetett és jön is a válasz, hogy mi mennyi lenne, de a felét előre utalással kérí, addig mig nincs meg az utalás nem ad címet sem. És ezt le is írja. Nekem is meg írta, de én nár nem foglalkozom vele, szélmalom harc ez.

 

Shinobu · Újonc (14 hozzászólás) · Május 9, 07:45

Jelenleg nincs.

De három napja, amikor a posztot írta, még volt.

Most Sopronban van.

Aztán visszajön. 

Mert ezek utaznak, ezek ilyenek.

És akkor megint aktuálissá válik a figyelmeztetés.

 

Lánykereső Szerkesztőség · Május 8, 16:59

Kedves Zsozso!

Kérjük, hogy amennyiben erről bármilyen bizonyítékot fel tudsz mutatni, azt küldd el nekük e-mailben!

Pécsen egyébként jelenleg nincs Emma nevű hirdetőnk.

 

 

snowman · Újonc (32 hozzászólás) · Május 7, 15:10

Kiriről milyen tapasztalataid vannak?

zsozso33 · Újonc (32 hozzászólás) · Május 6, 10:10

Vigyázzatok a kis Emmával (18) előreutaltatós (átbaszós) fajta. 

Quegmire · Újonc (84 hozzászólás) · Május 5, 14:25

Köszönöm. Most Nagykanizsán van.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen