Szexpartner fórum érd

Érdi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
bagira01 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. április 13. 00:42

Nem akarok Vikicica védelmébe kellni, de tegnap voltam nála és szerintem nagyon korrekt csaj!

 

Kedvesen fogadott, bár a korkülönbség kicsit gátlásokat ébesztett bennem, de Ő ennek nyomát sem éreztette!

A ház tényleg nem egy luxus kéró, de szerintem nem azért megy oda az ember. Az egyeztetés picit körülményes volt, de végül is összejött! Ha valaki a vékony csajokra vágyik ne menjen Vikihez, de nekem nagyon bejött a picit "teltebb vonalak"! Teljsen nyitott volt minden pozicióra, bár én semmi extrát nem kértem! Jól éreztem magam nála, ha arra járok valószínű még felkeresem!

vikicica · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 31. 19:09

roli75 

nem tudom mire jó ez a rossz indulatu megjegyzés a szemembe   mondanád...

egyébként nincs igazad sok hazudságot írtál aki volt nálam az tudja nem így van!

 

ádám · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 09. 21:47

vikicicáról!

Meg voltam elégedve a hölgyel nagyon kedvesen fogadott csinosan szép barna test aminek örültem ! Bementünk a szobába és megbeszéltük mit hogyan szeretnék elmentünk letusoltunk közbenn csókolóztunk és vissza térve a szobába utána kézbe vette a farkam és szopni kezdett élveztem a franciát jól szopik. Uána már lehet következtetni a kis csajt nedvesre nyaltam és jol megdugtam...

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:13

Vikicica (19) Érd. A képei alapján egy bombázót vársz. Családiházas környék, ajánlott messzebb parkolni.

A ház kívülről semmi extra, belépve elszomorító a kép. Vakolatlan félkész tákolmány a ház. Emberek mozognak az alsó szinten gyatra körülmények között.

Korlát nélküli csupasz betonlpcsőn vezet az út a baszobába. Sarokban ágy. A csaj igényesen, szépen, szexin felöltözve, de...

Arca helyes, eltekintve a tapírszerű nózitól, az egész kiscsaj elég sűrű-fogós. A képeken még karcsúbb volt, vagy sokat dolgoztak rajta photo shop segítségével.

Unottan teszi a dolgát, kicsit olyan a látvány, mintha egy ***moderálva*** rendeznél... Viccet félretéve a csaj dugható, de a környezet inkább menhelyhez hasonlít... 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:04

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 10:51

Érdi hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.


Téma indítva: 2010.02.26., 6 hozzászólás összesen