Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. május 11. 09:50

Tisztelt Hirdetőnk!

 

Legyen szíves a Fórum - Hölgyek - Üzenőfal - itt tudja feltüntetni amit a vendégekkel szeretne közölni, tájékoztatni.

 

 

Köszönettel:

 

VidékiLány Szerkesztőség

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2015. május 11. 09:39

Kedves VL!

 

Csak kérdezem, hogy mit kellett azon moderálni, hogy eköszöntem azoktól akik ismertek? Mi volt ebben a szabályzatsértés? 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. május 10. 09:21

Tisztelt Tamás_bátya!

 

Kérésére a regisztrációját töröltük!

 

Törölt felhasználó · 2014. május 09. 19:12

Tisztel Szerkesztőség!
Kérem,töröljék a profilomat és értesítsenek e-mailben!
Köszönöm megértésüket!

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. október 25. 13:09

Tisztelt niki2283!

 

Kérjük kattintson a bal oldali hirdetéseim menüpontra, majd az új ingyenes apróhirdetésre.

Ha ezután is elakadna, kérjük belső üzenetben írja meg, hogy konkrétan meddig jut el...

 

niki2283 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 24. 19:38

tisztelt admi .nem tudok ingyenes apróhirdetést  feladni mert nemengedi az oldal kérlek segits köszönettel saci...

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. október 03. 17:22

Tisztelt molli!

 

Ahogy a hirdetés feladása előtt is olvashatta, az ingyenes hirdetések aktiválását 3 munkanapon belül vállaljuk.

 

molli · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 03. 16:24

az ingyenes hirdetést mikor fogják regisztrálni? hány nap kell ahoz hogy fent legyen a hirdetés???

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. szeptember 23. 10:13

Tisztelt sztyui!

 

Ezt a fórumban, a megfelelő városnál, vagy a negatív tapasztalatoknál tudja megosztani a többi fórumozóval, látogatóval.

 

sztyui · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 22. 07:58

Tisztelt szerkeztőség! Azt hogyan lehet elérni, ha elmentem egy hírdetőhöz, és amit megbeszéltünk előtte telefonon, *rat, szolgáltatást, odaérve (több km-t autóztam feleslegesen) nem teljesítette. Szóval, hogy a többi vendég is lássa, hogy kétes hírdetőről van szó.

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. július 17. 08:33

Tisztelt nickname19!

 

A regisztrációját töröltük.

 

Törölt felhasználó · 2013. július 17. 07:43

Tisztel Szerkesztőség!
Szeretném kérni a profilom törlését,mivel egy barátnőm regisztrált be helyettem!
Kérem,töröljék a profilomat és értesítsenek e-mailben!
Köszönöm megértésüket! 

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. május 09. 09:19

Tisztelt Tomka13!

 

Kérjük, hogy regisztráljon hirdetőként és akkor fog tudni feladni hirdetést is :)

 

Tomka13 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. május 08. 16:55

Sziasztok!Hogy lehet erre az oldakra regisztrálni ,vagyis mint egy ujjabb vendeget varo ember aki dolgozna!!köszi

Lánykereső Szerkesztőség · 2013. január 28. 08:14

Tisztelt Hirdetőink!

 

Egyre több hirdetőnktől kapunk olyan visszajelzést, hogy a mi nevünkben keresik meg Önöket és ingyenes szexuális sz*lg*ltatást kérnek,máskülönben nem hirdethetnek az oldalunkon.
Az ilyen és egyéb jellegű telefonhívásoktól maximálisan elzárkózunk, ugyanis senkit nem kereseünk semilyen okból telefonon, csak belső üzenetben!
Kérjük Önöket, hogy aki ilyen jelegű hívást kap, az jelezze felénk belső üzenetben (amennyiben lehetséges, a hívó telefonszámával együtt), hogy meg tudjuk tenni a szükséges lépéseket!

 

Tisztelettel:
VidékiLány Szerkesztősége

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. október 24. 19:51

Tisztelt Jampec!

 

Az aprókat nem lehet rendezni, azok rotált sorrendben jelennek meg.

Szűrési- és rendezési lehetőségre a bal oldali keresés menüpontnál van lehetőség.

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2012. október 24. 13:19

Azt szeretném megkérdezni, hogy az „Aprók” közt megjelenő hirdetéseket hogyan lehet időrendbe és/vagy város szerint rendezni? Lehet, hogy csak én vagyok figyelmetlen, de a kérdésre vonatkozóan nem találok segítséget.

Köszönöm a választ.

Üdv, a Jampec

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. június 14. 10:28

Tisztelt elike!

 

A hirdetésvel kapcsolatban már belső üzenetben egyeztettünk. Ön is ingyenes aprót adott fel :)

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Törölt felhasználó · 2012. június 14. 09:51

TSZerkeztöség!Nem értem miért nem jelentetik meg aprohirdetésemet sorozatosan elutasitjak,vagy amikor kedvük van megjelenitik,vagy itt is pofára megy?rendes fizetöjük vagyok  a hirdesemnek még is az apro hirdetéseimet elutasitják,hol ott tudok nem egy hirdetöt itt aki nem is egy hirdetést ad fel most akkor mi van??ö rájuk nem vonatkoznak a szabályok??egyébként megjegyezném más szexhirdetö oldalakon az aprohirdetések ingyenesek!

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. április 01. 09:51

Tisztelt Amanda!

 

Belső üzenetben válaszoltunk! 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 58 hozzászólás összesen