Hirdetők egymás közt

Téma lezárva
Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2016. január 16. 17:25

Kedves Dorka!

Ha megengeded megosztom veled az észrevételeimet. 😊

Ha hívás van figyelj a jelekre: ha túl sok a szöveg és sztárolja magát nem megy el.

Ha túl kevés a szöveg, csak a cím kell van azonnal menne, szintén kamus.

Ha mindenről kikérdez szintén ne higgy neki.

Aki valódi az megkérdezi az alapokat és többször megkérdezi a címet. 😊

A számkijelzés nélküli 95 % Kamu!

 

 

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2015. november 09. 11:34

Nem csak Debreceni jelenség.Itt Kaposváron is felszaporodtak a kamu bejelentkezők.Biztos úgy gondolkodik az illető,ha lefoglal,több vendég jut neki.

 

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 18. 23:39

Szeretném ,most itt megköszönni annak a ronda dolgait aki valótlanságot állít rólam a vendégeinek ,ezért kívánok neki nagyon jó egészéget sok vendéget ,még 13 évig minimum!Remélem magára ismer!

szép · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 20. 17:05

sziasztok!! Denisa vagyok18 szeretném meg köszöni a negativumokat csak jolene már téleg leszálni a földre mert már hányok töletek :D ez az egyik a másik akinek nem tecem az akkor hanyagojon és kész ! Ne pedig az hogy a másikat földig alázuk mert nagyon nem birom a 2 színű embereket és aki hátam mögőt ki beszél az irigység az egy fajta betegség ugyhogy. Jobbulást. Kívánok a negatív. Embereknek na csók Denisa:-) ;D

 

Törölt felhasználó · 2015. március 10. 20:56

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Gina

 

helló makktársak mi nap volta Mosonmagyaróváron GINA nevú hölgynél új lány nagyon kedves nekem bejött ajánlom mindenkinek szép lakás és rend és tisztaság

villamvili · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 11. 20:57

Békéscsabán Jázmin nevezetü hölgy 4-5éve 23 éves kicsit furcsa....

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 22. 19:38

Miskolc..... :D

 

krisz960325 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 28. 20:56

Sziasztok ! most regisztráltam ere az oldara remélem jó élményeim lesznek :D 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 08:12

És jól teszi!

 

Eperke21 · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 09:09

Imádom amikor a vidékilány szerekeztösegei ennyire gyors és precíz.... :(

Suzy216 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. július 17. 08:36

Sziasztok.Ide is kiírom,mert életbevágóan fontos...

Keresek valakit,aki kb egy éve a vendégem volt Kaposváron és mivel itt hírdettem,tehát számomra egyértelmű,hogy itt is szokott nézelődni...

35 év körüli,170cm magas,zömök férfi.A google fejlesztő mérnőkének adja ki magát,lehet,hogy az is,nemtudom....

Állítása szerint Amerikában él,nagyon ritkán látogat haza a szüleihez,ennek ellenére egy hónapon belül,kétszer is volt nálam.

Taxival érkezik,kissé ittas állapotban és azzal is távozik....

Ha felismeri valaki,kérem privátba jelezze felém...

Előre is köszönöm.....

Sandra. · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 14. 13:20

Köszönöm..megcsináltam!!

 

Törölt felhasználó · 2013. november 13. 21:47

Szia! Irj az adminnak egy levelet! Kérd a régi számod! 

Sandra. · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. november 13. 21:37

sziasztok. szeretnék segítséget kérni hátha valaki tud valami jót mondani: régebben regisztrált hirdetö voltam de kb. 3honapja kitöröltem magam végleg tehát megszünt minden...most ujra regisztráltam teljesen uj e-mail-lel de szeretném megtartani azt a tel.számot amelyet már használtam..amikor beirtam a tel.szám aktiválásához a régit azt irta ez a szám már foglalt..ilyenkor mi a teendő?? köszi előre is :-)

Törölt felhasználó · 2013. november 04. 18:22

Jól van na, én a maratont szeretem. :)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. november 04. 18:07

Csak mert Kefe rávadászik!  Bejönn neki a teherbírása, ahogy Julcsi leírta! :P

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 23. 17:06

Erásom!  Ne is foglalkozz vele. A vendégek sem hülyék. Nagyon is tisztában vannak vele, hogy ha egy szolgáltató a másikról regél, hogy annak az irigység és az üzletféltés az oka. Levágják ők, hogy oda érdemes ellátogatni. ;)

 

Erika44 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. október 23. 09:05

Szia kedves  Betti hirdető  Hajdúszoboszló!Szeretném neked  megköszönni,hogy  a vendégek előtt meg próbálsz  le járatni!Azzal,hogy  nem  ajánlasz  mert ......!Hidd el nincs szükségem az  ajánlásodra,hisz  szokták mondani!"Jó bornak nem kell  cégér!További  sok sikert  neked!:)

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. október 02. 18:43

Igazán nincs mit. :-) Reméljük leveszi a képeidet.

 

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. október 02. 16:29

Én már megtettem,remélem ér is majd valamit...Nem is értem hogy mer ilyet csinálni?! Tényleg iq bajnok lehet,ha lopott kép mellé már nem tudott valami jó kis frappáns hirdetési szöveget is kukázni valakitől.

 


Téma indítva: 2010.03.15., 182 hozzászólás összesen