Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

Gery29 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. február 23. 17:04

Sziasztok én érdeklödnék egy hölgy után esetleg a szerkesztö tud nekem segiteni.

a Hölgy részese a cég vezetésnek,2010 év elején ismertem meg,sokat beszéltünk,egy másik internetes forumon beszéltünk sokat és a texas holdem pokeren ismertem meg.tiszántuli hölgy ő.

uj telefonom van eltünt a száma email cime és már a másik internetes oldalon sincs fent.

ha tud valaki segiteni vagy esetleg olvasná ezt az üzenetet.kérem küldjön egy email a gergo-24@freemail cimre.

elöre köszönöm a segitséget.

 

SOS · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. május 16. 18:01
kedves szerkesztöség.mit tegyek ha a képeim fotogaranciások de nincs rajta a képen .a képekér komoj pénz fizetem én is és a barátnöim is.sajnos valamiért mindig letiltják a megjelenés előtt azzal az indokal hogy bejelentés alapján.de mijen bejelentés ha meg se jelent és még a lakásig se jutotam el.egy rossz akarolor tudok akivel sajnos meg ossztotam a terveimet és miután a segitcség viszautasitotam ara gondolok hogy ő tesz hamis bejelentést.ezért kérném a segitcségét mindenkinek mit tegyünk?

Várom a tanácsotokat!

zsoao · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. június 08. 18:21

Nem tudom, feltűnt-e, de az új design óta a  dátumok kezelése igencsak eltolódott, több helyen felcserélve írjátok ki a napot és a hónapot... Pl, ez a hozzászólás is 2011 augusztus 6-ként szerepel, pedig csak június 8 van ...

Nemcsak a fórumhozzászólásoknál, de a hirdetések adatainál is ugyanez van, pl. https://videkilany.hu/1380-cia: "A hirdetés első megjelenése: 2011.10.02. 9:44"

Gondolom a számlázás nem ezeken a dátumokon alapul :)

 

felhasználó · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 08. 19:11

Tisztelt VL Szerkesztőség.

 

Én egy felhasználó vagyok az önök oldalán. Mindenek előtt leírnám, hogy az oldal új külleme és megjelenése nagyon jóra sikerült.

Az engem érintő probléma a feladandó hirdetés dijbefizetése során jelentkezett. Sajnos nem találtam meg azt az opciót ahol banki átutalással lehetne befizetni az átutalandó összeget. Most lehet ,hogy nem láttam vagy elkerülte a figyelmemet valami teljesen "egyértelmü" funkció, ebben az esetbe elnézést az észrevételem közléséért.

Egy másik megjegyzés:  Miért nem lehet SMS dijfizetés módban díjat fizetni? Esetlegesen lehet, hogy ennek van valami jogi akadálya, (?) Ebben az esetben ismételten elnézést kérek.

De véleményem szerint sokkal egyszerübb és gyorsabb lenne egy ilyen lehetőséggel fizetni.

 

Amüködtetéshez további sok sikert kivánok.

További tisztelettel.

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. június 09. 09:42

Kedves Zsoao!

 

A megújulás igazából nem csak a designváltásról szólt, a teljes rendszer újra lett írva A-tól Z-ig. A legnagyobb változtatás a hirdetésfeladási és az előfizetési rendszer átalakítása volt, amit csak a hirdetők érzékelhetnek. Hamarosan azonban újabb funkciókat fogunk bevezetni, ami a látogatók kényelmét fogja szolgálni.

 

Az említett dátum problémát sajnos nekünk sehogy nem sikerült előidézni, kérjük ha továbbra is tapasztal ilyet, akkor a bal oldali menüben az "Üzeneteim" menüpontban írjon egy konrkét páldát az előfordulásra.

 

A moderálási automatika valóban kicsit túl szigorú, ez még a régi rendszerből jött át, ezt hamaraosan finomhangolni fogjuk.

 

Üdvözlettel:

VL

 

 

zsoao · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. június 09. 19:36

Üdv!

Elküldtem pár példát a kért módon.A moderálásról egy szót sem panaszkodtam, az gondolom másnak szólt...

 

 

Törölt felhasználó · 2011. június 10. 11:38

nagyon tetszik az új külső viszont nagy kár hogy megszűnt az ingyenes hirdetés feladási lehetőség!

ráadásul nem túl egyszerű vagy nemtudom de elég bonyolultnak tűnik..én eddig is itt hirdettem és a kedvenc oldalam volt.most kicsit csalódtam benne de megláthuk..

 

Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2011. június 10. 13:32

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Nem rossz ez az új desigen!

Viszont valószínűleg nem csak én, hanem mások is észrevehették, hogy a szüneteltetett státuszban lévő hírdetést csak 24 óra múlva lehet visszakapcsolni. Ha valaki csak fél napig akarja inaktíválni a profilját, akkor is egy napot kell várnia...

Abból a szempontból jobb volt a régi oldal, hogy ezt bármikor meg lehetett tenni!

Üdv!

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. június 10. 15:08

Kedves Pillangó88!

 

Az ingyenes hirdetési lehetőség nem szűnt meg, annyiban korlátozódott, hogy ingyenesen már csak apróhirdetéseket lehet feladni.

Az ingyenes felületen viszont továbbra is a megszokott 4 napos ciklussal hirdethet, ehhez előbb le kell törölnie meglévő fizetős hirdetéseit, mert a két szolgáltatás nem kombinálható.

 

Biztosak vagyunk benne, hogy kis gyakorlat után mindenki egyszerűbbnek fogja találni az új rendszert, hiszen a majd' fél éves fejlesztés legfőbb alapelve az volt, hogy minden a lehető legegyszerűbben használható legyen hirdetőink számára :)

 

Üdvözlettel:

A szerkesztőség.

 

 

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2011. június 12. 20:10

Tisztelt Szerkesztőség!

 

 

Jó lett az új oldal, gratulálok! DE ,lenne egy nagy kérésem ami szerintem nem csak engem érint, mégpedig,hogy iPhone-on egyenesen nézhetetlen sajnos, ami régen nem volt így! Jó lenne, ha egy hangyányit tudnák optimalizálni okostelefonokra is az oldalt, biztos vagyok benne, hogy elég sokan nézzük mobil készülékről! Főleg "vadászat" közben ;)

 

Köszi előre is az intézkedést ez ügyben!

 

üdv.

S

eros00 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. június 14. 13:56

Az oldal katasztrófális , itt sem lehet törölni .A képeket nem lehet megnézni a lányokról mert nem jönnek be , Az apróhirdetéseknl is ott van , hogy 3 kép , de nem lehet megnyitni . A régi oldl jobb volt. Tisztelt szerkeztőség !

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. június 14. 15:16

Kedves Eros00!

 

Sajnálattal halljuk, viszont Ön az első, aki ilyen jellegű hibát jelez, annak ellenére, hogy oldalunkat naponta több ezren nézik.

 

Az apróhirdetések képeit a szöveg melletti kis képre kattintva nézheti meg nagyban.

A többi hirdetés képeit is a kis képekre kattintva nagyíthajta ki.

 

Előfordulhat esetleg, hogy böngészőjében valamilyen téves beállítás, vagy plugin okozza a problémát, ez azonban tőlünk független. Érdemes esetleg egy másik böngészővel megpróbálni, javasoljuk pl. a Google Chrome böngészőt. Ha egészen biztos benne, hogy a probléma nem Önnél van, kérjük írjon részletesebb leírást, hogy pontosan mi történik/nem történik, illetve kap-e valamilyen hibaüzenetet.

 

A törlést mire érti, mit szeretne törölni?

 

Üdvözlettel:

Szerkesztőség.

 

Noémi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 19. 14:53

Sokkal de sokkal jobb volt a régi....lehet hogy szebb a háttér,de a régebbin jobban el lehetett igazodni..

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. július 07. 10:54

T. szerk!

 

A nyíregyházi lányoknál Friderika és Kitti ugyanaz a lehúzós csaj aki már sokak életét megkeserítette.

Nem lehetne a tagot száműzni? Rontja a levegőt, és nem csak szerintem hanem számos fórumozó szerint!

Közkívánatra. Köszönöm!

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. július 07. 12:19

Tisztelt Sergio!

 

Igen tudunk a problémáról. Készül a mobilos verzió, azonban időt vesz igénybe. Kis türelmét kérjük, bízunk benne, mihamarabb elkészül.

 

Tisztelettel

VidékiLány Szerkesztősége

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. július 09. 23:46

Lekaptátok Gyulát? Ezer hála. Mégis van élet ezen a bolygón!

Danke!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. július 12. 18:55

Visszajött Friderika és Kitti néven :(((

Nina · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 26. 14:42

Sziasztok! Tegnap regisztráltam az oldalra, elutaltam az ***moderálva***, de még nem vagyok fent az oldalon, és az egyenlegemre is azt írja, hogy nulla ft. Hol lehet a probléma? Válaszotokat előre is köszi!

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. július 30. 20:08

Tisztelt Nina!

 

Ezt a kérdést belső üzenetben is fel lehetett volna tenni, egyébként "fent van" az oldalon

 

Tisztelettel

VidékiLány Szerkesztősége

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. augusztus 04. 11:11

Üdv szerk!

 

Egy két ötlet, javaslat.

 

Jó lenne, ha a szolgáltatókat a rendszereteken rendezhetné a böngésző, vagy a regisztrált tagok. Név szerint, kor szerint, ill. megtekintések száma szerint.

Itt nem a keresés fülre gondolok, hanem amikor kiválasztok egy megyét. Ott lehetne keresés. Egy egyszerű, de praktikus.

Jó lenne ha valamilyen megbízhatósági rendszer is lenne a lányokra vonatkozóan. Itt arra gondolok, hogy a régi fórumozók, pl. Kvázi-tag-tól öregebbek véleménye a lányról formát ölt egy statisztika formályában. Lány-ajánlott-ki ajánlja-hányan ajánlják? És ez szépen szerepel a lány neve, vagy fotója alatt.

Persze ezt is meg lehet majd buherálni, de egy próbát megérne a csalók kiszűrése érdekében. Jelenleg a Hajdú megyei lányokat böngészem, de sokan vannak, változtatják a neveiket, meg minden, de a régi motorosok már tudják hogy ki kicsoda, a fennt említett rendszerrel lehetne segíteni a használókon.

A moderálás ne legyen felhasználói privilégium, csak szerkesztőségi. Tudom, hogy mindent nem tudtok kiszűrni, de hülyeség hogy moderálhatunk mi is.

 

Bocs ha zavartam! A fütyülős:)


Téma indítva: 2010.02.25., 383 hozzászólás összesen