Szexpartner fórum tatabánya

Tatabányai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. november 17. 14:36

Minden ok vele komám.Voltam Nála

boyyyy · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 17. 14:06

Sziasztok..

Voltatok már Majánál? Új csajszi Tatabányán.Többször látogattam meg.Kedves aranyos dögös nö. Ö van a fotokon.Nem nézi az órát.közvetlen édes csaj,nem olyan mint a többi mumia. Március 15 környékén van.Ajánlom.  NEM LEHUZOS.Ö VAN A FOTOKON.NA ÉS AMI LÉNYEGES.NEM BASSZA KI AZ EMBERT 20 PERC UTÁN.A

kandur07 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. november 17. 12:47

Én nem éreztem jól magam.Lehuzosak.Ennyi

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 02. 23:25

A "leszbicicáknál" járt valaki esetleg?

becenev · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 07. 11:19

Meg 1 kis hozzaszolas a Tatabanya, ***moderálva***ben vannak az at baszos, talalgatos lanyok, ezt a cimet keruljetek el, inkabb  Budapestet tanacsolom, ogaz messzebb van de sokkla kissebb a csalodas eselye. Remelm segitettem valakinek

becenev · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 07. 10:50

Udvozlet makktarsak!

 

En voltam mar 1 jopar lanynal, Tatabanyán es Gyorben, mag kell hogy mondjam hogy nagyon rossz tapasztalataim vannak a lanyokkal.

Tatabánya: Linda 19, Heni 25, Kriszta 19 atbaszos lanyok, nem hitelesek a kepek, ertsd. sokkal idosebbek, +5-10 kg, vagy mas nyit ajtot, vagy megegyezel veluk poposzexben es aztan meggondolja magat, vagy veletlenul tul nagy a cerka (kitalacio), vagy csak 1 fajta pozban akarja mert faj neki... persze flegma kur...k.  Katasztrofa.

Reginalove -ot persze ajanlom mindenkinek o tokeletes minden ertelemben es arban is.

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 27. 10:44

Helló!

HENIről, KRISZTÁról és VIKIről érdeklődnék. Milyen jó és rossz tapasztalataitok vannak?

Arcra szépek? Kedvesek, türelmesek?

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. július 21. 17:19

Sziasztok.

Pocahontasról érdeklődnék, volt már nála valaki?

Előre is köszi. 

knman · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. július 15. 15:16

Valakinek új beszámolója esetleg?

Winjy · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 24. 21:30

Juditról esetleg tud valaki valamit?

sassa · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 17. 15:23

hol vagy kedves diana?50 mikor erlek el? isteni a melytorkos franciád!

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 16. 00:38

Nem, hiszek a sorsban, és úgy alakult, hogy eladták az albérletünket, az új tulaj meg nem akarta kiadni :(

De soha nem lehet tudni, mit hoz a jövő... ;)

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 15. 18:25

Nem volt forgalmas Tatabánya? Pedig ez eléggé "hiányt" szenvedő helység :D

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 15. 12:56

Srácok!

 

Nem valószínű, hogy visszamegyünk Tbányára, de akire nyugodt szívvel rá merlek bízni Titeket, az CsiniZita. :) Fotógaris és normális csajszi.

 

Húsvét után rohamozzátok meg ;)

 

Puszi Mindenkinek!

southgate · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 14. 11:25

Sziasztok.Sajnos nekem is messze van Esztergom.Lesztek még Tatabányán?

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 13. 12:26

Sajnos nekem Esztergom messze van, Tbányán már nem is lesztek?

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 12. 20:01

Sziasztok srácok!

 

 

Esztergomban vagyunk mind a ketten, bármelyik számunkon el lehet érni minket, holnap újra aktiváltatjuk a hirdetéseket :)

pussz

southgate · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 09. 22:27

Üdv mindenkinek.Szép estét vagy szép napot,attól függően,hogy ki mikor olvassa.Alexa!Nincsen fent a hírdetésed,és ha olvasod az üzenetet,akkor szeretném elkérni a telefon számodat.További jó keresgélést mindenkinek.Hölgyeknek normális és kedves pasikat.

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 08. 19:12

Szia Alexa!

 

Tüncike barátnőd Esztergomban elérhető most? Már voltam vele, de akkor mnég Tbányán volt. Sajnálnám ha nem lenne már itt, mert már nagyon bizsergek ott allul és eszembe jutott hogy, jól lovagol. :)

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. április 05. 23:27

Alexa!

 

Nem állítottam, hogy "topis" voltál. A töltöttgalamb stimmel, és igen minden embernek más teszik, van akik a vékony lányokat nm kedveli. Lehet, hogy egy kutya volt, annyira már nem emlékszem, végülis nem is a kutya volt a lényeg szerintem. Henit pedig nem sikerült megismernem sajnos. Ha gondolod a szem-száj "tátó" dolgot írd meg a kotkotkot75@freemail.hu címre. Nem izgulok, Téged is szívesen kipróbáltalak volna...




Téma indítva: 2010.02.25., 242 hozzászólás összesen