Szexpartner fórum tatabánya

Tatabányai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. április 04. 08:26

Alexa!

 

Hülyék sajnos mindig lesznek, nem akartam én senkit rád szabadítani.

Ha egy lány megérdemli, akkor igenis jó beszámolót kap majd tőlem. Ennyi az egész.

Ha én is igényes vagyok a munkámra, akkor legyetek Ti is!

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 04. 22:35

Roli... Igényes vagyok, soha nem fogadom a vendégeket topisan, én csak egy egészséges töltöttgalamb vagyok :P

Arra a mai napig nem tudtam rájönni, hogy hogyan találtál ki 2 kutyát... 1 van, és ő már szinte ember :) mindegy...

 

A Zitát is ismerem személyesen, nem igénytelen, nem kövér, és tényleg ő van a képeket. A vendégeim is csak jókat mondtak róla, ezért nem értelek....

 

Henit is ismerem.... na, azon az íráson nem lepődtem meg, mert pesten is ugyan ezt csinálta-csinálták. Ott keményen a hitelét vesztette a vendégek szemében, ezért jött utánam, de nem gondoltam volna, hogy itt is így basszák át a pasikat.

 

Viszont, ha nem akarsz többet "csalódni", hívj fel, tudok olyat, amitől szemed-szád tátva marad (nem én, ne aggódj). És SEMMI HÁTSÓ SZÁNDÉK NINCS BENNE!

 

Na pussz mindenkinek 

 

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. április 05. 23:27

Alexa!

 

Nem állítottam, hogy "topis" voltál. A töltöttgalamb stimmel, és igen minden embernek más teszik, van akik a vékony lányokat nm kedveli. Lehet, hogy egy kutya volt, annyira már nem emlékszem, végülis nem is a kutya volt a lényeg szerintem. Henit pedig nem sikerült megismernem sajnos. Ha gondolod a szem-száj "tátó" dolgot írd meg a kotkotkot75@freemail.hu címre. Nem izgulok, Téged is szívesen kipróbáltalak volna...



CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 08. 19:12

Szia Alexa!

 

Tüncike barátnőd Esztergomban elérhető most? Már voltam vele, de akkor mnég Tbányán volt. Sajnálnám ha nem lenne már itt, mert már nagyon bizsergek ott allul és eszembe jutott hogy, jól lovagol. :)

southgate · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 09. 22:27

Üdv mindenkinek.Szép estét vagy szép napot,attól függően,hogy ki mikor olvassa.Alexa!Nincsen fent a hírdetésed,és ha olvasod az üzenetet,akkor szeretném elkérni a telefon számodat.További jó keresgélést mindenkinek.Hölgyeknek normális és kedves pasikat.

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 12. 20:01

Sziasztok srácok!

 

 

Esztergomban vagyunk mind a ketten, bármelyik számunkon el lehet érni minket, holnap újra aktiváltatjuk a hirdetéseket :)

pussz

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 13. 12:26

Sajnos nekem Esztergom messze van, Tbányán már nem is lesztek?

southgate · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 14. 11:25

Sziasztok.Sajnos nekem is messze van Esztergom.Lesztek még Tatabányán?

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 15. 12:56

Srácok!

 

Nem valószínű, hogy visszamegyünk Tbányára, de akire nyugodt szívvel rá merlek bízni Titeket, az CsiniZita. :) Fotógaris és normális csajszi.

 

Húsvét után rohamozzátok meg ;)

 

Puszi Mindenkinek!

CTX · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 15. 18:25

Nem volt forgalmas Tatabánya? Pedig ez eléggé "hiányt" szenvedő helység :D

Alexa22 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 16. 00:38

Nem, hiszek a sorsban, és úgy alakult, hogy eladták az albérletünket, az új tulaj meg nem akarta kiadni :(

De soha nem lehet tudni, mit hoz a jövő... ;)

sassa · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 17. 15:23

hol vagy kedves diana?50 mikor erlek el? isteni a melytorkos franciád!

Winjy · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 24. 21:30

Juditról esetleg tud valaki valamit?

knman · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. július 15. 15:16

Valakinek új beszámolója esetleg?

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. július 21. 17:19

Sziasztok.

Pocahontasról érdeklődnék, volt már nála valaki?

Előre is köszi. 

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 27. 10:44

Helló!

HENIről, KRISZTÁról és VIKIről érdeklődnék. Milyen jó és rossz tapasztalataitok vannak?

Arcra szépek? Kedvesek, türelmesek?

becenev · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 07. 10:50

Udvozlet makktarsak!

 

En voltam mar 1 jopar lanynal, Tatabanyán es Gyorben, mag kell hogy mondjam hogy nagyon rossz tapasztalataim vannak a lanyokkal.

Tatabánya: Linda 19, Heni 25, Kriszta 19 atbaszos lanyok, nem hitelesek a kepek, ertsd. sokkal idosebbek, +5-10 kg, vagy mas nyit ajtot, vagy megegyezel veluk poposzexben es aztan meggondolja magat, vagy veletlenul tul nagy a cerka (kitalacio), vagy csak 1 fajta pozban akarja mert faj neki... persze flegma kur...k.  Katasztrofa.

Reginalove -ot persze ajanlom mindenkinek o tokeletes minden ertelemben es arban is.

becenev · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 07. 11:19

Meg 1 kis hozzaszolas a Tatabanya, ***moderálva***ben vannak az at baszos, talalgatos lanyok, ezt a cimet keruljetek el, inkabb  Budapestet tanacsolom, ogaz messzebb van de sokkla kissebb a csalodas eselye. Remelm segitettem valakinek

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. november 02. 23:25

A "leszbicicáknál" járt valaki esetleg?

kandur07 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. november 17. 12:47

Én nem éreztem jól magam.Lehuzosak.Ennyi


Téma indítva: 2010.02.25., 242 hozzászólás összesen