Szexpartner fórum tatabánya

Tatabányai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
boyyyy · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 17. 14:06

Sziasztok..

Voltatok már Majánál? Új csajszi Tatabányán.Többször látogattam meg.Kedves aranyos dögös nö. Ö van a fotokon.Nem nézi az órát.közvetlen édes csaj,nem olyan mint a többi mumia. Március 15 környékén van.Ajánlom.  NEM LEHUZOS.Ö VAN A FOTOKON.NA ÉS AMI LÉNYEGES.NEM BASSZA KI AZ EMBERT 20 PERC UTÁN.A

steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. november 17. 14:36

Minden ok vele komám.Voltam Nála

morgó · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. december 04. 18:11

  Maya Jól kezdödött a szombatom és a hétvégém srácok.Megérte  50km-tert vezetni . meglátogattam Mayát.   (  ***moderálva*** )Olvastam itt Róla és kiváncsivá tett. Nem csalodtam. Aranyos kedves.közvetlen csajszi. O van a fotokon ami meglepett mivel a k0rnyeket k0rbejärtam mär es nagyon sokszor valotlan fotokkal hirdetnek a länyok.Nincs evvel gond mert nem sokszor fordultam vissza de mikor beleeli magät az ember .Rähangolodik es pofära esik az mär gusztustalan.Visszaterve .Maya nagyon csinos  szep no.Turelmes ez igy igaz. Szoval ajänlom azoknak akik 1-2 kellemes orät szeretnenek eltolteni.Vele lehet.

Törölt felhasználó · 2011. december 14. 14:43

Kedves Diana51 Tatabányán vagy már? szeretnék menni hozzád mert a mélytorkosod isteni !

Maya35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. december 21. 20:02

Mindenkinek Kellemes Békés Karácsonyi ünnepeket és Boldog Uj Évet Kivánok.....  Maya

Maya35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. december 21. 20:03

Köszönöm .aranyos vagy...Kellemes Ünnepeket kivánok...Maya

 

Maya35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. december 21. 20:04

Neked is Boldog Ünnepeket és B.U.É.K.......Maya

 

Törölt felhasználó · 2011. december 21. 21:34

neked is 

jackal82 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. december 24. 16:40

Hali mindenkinek :)

steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 11. 16:08

Igen Én is alátámasztom amit írtál mayáról. nagyon csipem ,képzeljétek.dec 6-án még virgácsot is kaptam Töle.nagyon aranyos csaj . ápolt, és a higénia nála ott van a toppon.most utoljára kiraktam a szokásos ajándék szét.De vissza adott mert nem jött össze a dolog.Most nem ecsetelem miért..Az Én hibámból.De meglepödtem mert ez nem szokás a lányoknál. AJÁNLOM MAYÁT de haggyatok belöle még nekem is mert szeretnék még hozzá elmenni többször. puszka Maya

steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 19. 09:05


Tegnap elött voltam Mayánál
Ez a lány egy Csoda!
Egy ISTENI Csoda!
Az előttem szólók szerintem mindent elmondtak róla amit kell, én csak teljes mértékben meg tudom erősíteni ezeket.
Nála nincs semmi lehúzás, lezavarás, vagy monotonság! TP meg abszolult nincs! 
Nála a vendég az első, hogy megkapja amire vágyott és megelégedve távozzon.
Ami még szintén nagyon lényeges, hogy mindezt kedvesen, mosolyogva és úgy éreztem tiszta szívből is teszi! 
Velem szabályosan csodát tett! Mivel már sajna benne vagyok a korban és nem minden úgy működik nálam mint ezelőtt 20 évvel, de ő kihozta belőlem!
Ez pedig az egy óra altti kétszeri aktus! Nekem már az is öröm, ha hetente 2-3 normál aktus összejön. De ő ezt a kedves bájával, finom masszázsával, isteni szájával és csodás puncijával elérte nálam. Ajánlani tudom.
steve1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. január 19. 09:07

Lemaradt. Boldog születésnapot Maya.

puncinyalo · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. január 19. 18:51

Kedves diana! nagyon jo volt a puncid ,a kis szük lukad ,a popod csodálatos nagyon élveztem a kemény seggedet,minden makk társaimnak ajánlani tudom !Amint tehetem ismét megyek hozzád ,hogy érezzem a husos kis szük lukadat.csok!

Törölt felhasználó · 2012. január 19. 19:01

Hát voltam 1-2 tatabányai lánynál,elég rosszak a tapasztalataim,viszont voltam Dianánál ö igazán bevállalós hölgy,korekt ***moderálva***,ugy döntöttem továbbra is maradok nálla! csak ajánlani tudom öt!

Törölt felhasználó · 2012. január 26. 14:05

kedves Diana tatabányán vagy most? szeretnélek meglátogatni

Original · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. január 30. 19:05

Sziasztok!

Femita érdekelne engem!

Qwake · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. március 11. 15:29

Sziasztok!

Nataliáról, Tináról és Erikáról szeretnék infót, milyen tapasztalaitok vannak róluk? Képek megbízhatóak?

Előre is köszi.

Törölt felhasználó · 2012. március 18. 21:53

neharagudj de megcáfolom ,én voltam dianánál,illv viktoriánál,és tudom mi van a lába közt,,nekem bejön ennyi

rudika · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. március 20. 11:26

Tatabányán  Mayát tudom ajánlani azoknak akik szeretik az igazi nöies nöt.megerösiteni tudom hogy nagyon kedves..nem lehuzos az ***moderálva***elérhetöek.és ami nagyon lényeges .ö van a fotokon. Igaz nagyon hogy nem nézi az idöt.Szóval.nagyon megvagyok vele elégedve ezért is járok hozzá.Remélem sokáig itt lesz. Szia ..puszi mayácska.Milka

Imici · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. április 08. 12:30

Sziasztok. Voltam az új lánynál Kittinél. Nagyon megéri elmenni. Nem lehúzos oda adó,fincsi. Ja és nagyon ott van a szeren. :) Csak ajánlani tudom.


Téma indítva: 2010.02.25., 242 hozzászólás összesen