Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Krisz21 · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. április 13. 06:06

Sziasztok! 

Sára 29-nél volt már valaki? 

Lompos18 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. április 10. 12:34

Beatrix33 át hívtam egyeztettünk és mentem. Az ajtóban Virág 32 fogadott. Nem szóltam gondoltam jó lesz előre kérte a rózsát. Abszolút nem ajánlott. Még az én kedvem is el rontotta olyan negatív volt. Fél órára mentem kb 15 perc után azt mondja most már csipkedd magad mert már fél óra le telt. Mondom akkor hagyd majd ki verem magamnak otthon. Aki jót akar kerülje. A tanulópénz meg volt nekem is 😟😟😟

Airgeneral · Újonc (95 hozzászólás) · 2023. március 22. 15:02

Ha a szilikonosra gondolsz, akkor igen. Erősen ajánlott, nem fogsz csalódni.

 

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 27. 00:53

Viviennél volt valaki? Egy ideje érlelődik benne hogy egy jóval idősebb nővel is kipróbáljam, ő képek alapján nagyon vonzó

Bikuci007 · Újonc (12 hozzászólás) · 2023. február 25. 11:31

Szonja 40 egy idő tolvaj! Nem érdemes felhívni mert csak az időtöket veszi el!

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2023. február 18. 23:13

Szuper! Ilyenekre vagyok/vagyunk kivancsiak.

koszonom.

 

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 18. 20:25

Na jó szerintem akkor meglátogatom ahogy az időm engedi. Engem amúgy a hozzáállás jobban érdekel mint a külső. Az hogy valaki szépít a képeken egy kicsit egyáltalán nem zavar, én se képen se élőben nem vagyok szép :D

Anna38 · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. február 18. 13:07

Szia! 

Minnie pont úgy néz ki, ahogy a képein, nem csalókák a fotók. Különleges testalkata van, ahogy már más is írta, szexin gömbölyödik egy részén. De nem túlsúlyos egyáltalán. 

A fotói naprakészek, akkor is tesz fel rögtön friss képet, ha hajszint vált. 

 

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2023. február 18. 06:32

En csak szimpla szolgaltatast szoktam vasarolni, csak vendeg vagyok nyugi. :) 

Mincsura · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. február 17. 21:03

Annyira foglalkozol  meg mindig a kepeimmel, hirdetesemmel , vendegeim mennyisegevel Te amugy st..ci vagy ? :D

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2023. február 17. 17:24

Nem akarok sem vitát inditani, sem megsérteni masokat. Egyszerűen elmondtam, hogy mivel csalókák a képek ezért nem tudtam dönteni, érdemes e meglátogatni vagy sem. Szerintem, de ez csak egy tipp, ha jobb minőségű és frissebb fotokat csinalnal több vendéged lenne. Régen mintha vékonyabb lettél volna es az új képeken látszik több felesleg. Ezért lenne fontos az aktualizáció a képeidet illetően. Ha megbántottalak bocs, es ha valaki külsőleg nem top top kategoria, attól még a hozzáállássa lehet hogy az. Ezért is szeretnék én és többedmagam több infohoz jutni. Mivel gondolom a szerviz után nincs pénzvisszafizetési garancia ezért gondolom ez nem nagy kérés. 

Köszöntem.

 

Juhuuuuu · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. február 16. 19:29

Hozzá szólok ehez a bulihoz én is. 🤣🤣🤣 Voltam már Minnie-nel. Szerintem frankó nuni. De most nem ez a lényeg. Azért van a fórum hogy megbeszeljűk 

Vagy kibeszeljűk a csajokat. De arra azért figyelni kéne milyen stílusban. Senkit nem kell, sem Bántani sem megsérteni. Sokszor amit ír az ember nem úgy jőn le mint mikor személyesen mondja. Na de akkor kőzkibánatra a vélemény Minnie-ről.  Szerintem úgy néz ki ahogy a képeken van. Hozzáällás? Csak azt tudom mondani ami velem volt kőzvetlen vagány csaj tényleg bőnyálas francia és az állítólagos nagy popó mikor előtted van kicsavarja a kis kukid hogy észhez sem térsz. Lényeg a lényeg ami nekem jó az másnak lehet rossz. Mindig lesz olyan ami valakinek nem tetszik viszont m@snak meg tőkeletes. 

Mincsura · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. február 16. 13:07

Jajjj Revenant 😂 reggel ota itt rohogok azon h “tulsulyos” vagyok szerinted 😂😂 Olvasgattam a hozzaszolasaidat … azt irtad “a stilusod nyers de te ferfi vagy “ , hat nekem is .Az h sokat vagyok itt valoszinu azert van mert itt elek ?! talan , ez lehet az oka .

Mas … te csak olyan nonek adsz rozsacsokrot aki “kiveteles adottsagokkal rendelkezik “, “ bomba test , szilikom mell , vekony testalkat , pici popsi “ az nem en vagyok , pl : eleg nagy seggem van 😂 gondolom ez is a “tulsulyom oka “. De nekem ez nem okoz gondot , h nem vagyok a szamodra “kiveteles “ .Mindneki oda jar ahova/akihez akar . Ugy hogy nyugodj meg Te am se engem keresel . De en se teged ! 

Irtad “te nem kapsz meg ilyen kulonleges szolgaltatokat a mindennapokba “, hat van egy elkepzelesem , hogy nezel ki ! Most en is alkossak rolad velemenyt ? Ugy h eletembe nem lattalak , elvileg. 

Irtad az Endzinek hogy “ne haragudjon de nem az eseted “ ami oke is nem lehet mindneki mindnekinek az esete , na de az hogy kozolted masik hozzaszolasba , hogy “nem jonnek igenyes lanyok a varosba “ . Sajnalatos szamomra alapbol is hogy ott kezdodik az igenyesseg neked ezek szerint h szilikon mell stb . Nos nalam ott kezdodik h nem a sz..filis viszi el a vendegeimet , apoltak , furdenek , es pont nem erdekel mibe jon hozzam . Ahogy Ot nem hivtad engem se kell 😂 Ugy latszik igyenyes se vagyok . “Aki magara veszi joggal teszi , de azok a lanyok akik rendesen teszik a dolgukat , korrektek ,…… ok nem is veszik magukra “ Miiiiivan ????😂 Tehat ha en mint szolgaltato a latatlanbol alkotott velemenyedre reagalok , mert az igazsagerezetemet ba…a , mar nem eloszor valamelyik hozzaszolasod , csak eddig nem reagaltam ra , akkor en mar nem vagyok korrent 😂 az komoly . 

 

Az hogy te mar mas hirdetobe is bele alltal itt , ugy hogy meg nem is talakoztal vele ez szamomra nem mas , mint kotekedes . 😀Na azt en is tudok , nyugi . 

 

Tedd meg nekem legyszives hogy nem kezdunk bele egy szajkarateba , mert te mar leirtad a velemenyedet en meg most reagaltam ra . Ennyi , 

 

Tovabbi szep napot . 😀

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2023. február 16. 10:10

En is olvasnek rola velemenyt, sokat van itt.

a kepei csalokak, egyiken vekony masikon tulsulyos. Jo lenne tudni az igazat. Meg persze a hozzaallast stb.

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2023. február 16. 09:38

Ariana tenyleg jo, egy kicsit negativum, hogy sokmindent nem vallal, naturfrancia az egyetlen extraja. 
regebben jobban lehetett dongetni, most mar annyira nem engedi megdolgoztatnia magat pedig nincs hatalmas meretem. 

mindentol fuggetlenul stabil es jo hirdeto, jol nez ki, francia kivalo. 

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 12. 21:01

Minnie-ről tud valaki valamit? Sose olvastam róla beszámolót, régóta látom kicsit mozgatja a fantáziám. Arianát leszámítva kb fél éve nem voltam nővel, kicsit ilyen kalandosabb hangulatomban vagyok szerintem :D

sandokan89 · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. február 12. 20:59

Legyen egy kis beszámoló, mert ritka mint a fehér holló.Arianát látogattam meg a héten (korábban Mézi néven hirdetett ha nem keverem mással) Olyan mint a képeken (talán egy picivel idősebb, de lehet csak a szoli miatt) Kis pici sportos csaj, szilikon cickókkal, sok tetkó meg 1-2 piercing. Nem az esetem az ilyen plázacicaság, de már egy ideje gondolkoztam hogy meglátogatom, jó hogy sikerült elkapni a héten. A franciája iszonyat jó volt, meg beszélni is lehetett vele mert értelmes csaj. Ami kicsit negatívum hogy 1 órába 1 patron fér bele, eddig másnál ilyennel nem is találkoztam. Barátnőjével rendelt, ő inkább ilyen kis ártatlan egyetemista lány kinézetre, legközelebb szerintem nála is teszek egy kört.

Cindyről tud valaki mikor tér vissza? Utálom hogy mindig elkerüljük egymást

tomchat · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. február 05. 15:08

Szindike - Figyelem sindike csalás !!!

Alexanderr · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. január 26. 19:15

3asra keresek egy férfit akivel elmennénk az egyik hírdető hölgyhöz 3as felállásra. Akit érdekel írjon privátban.

Airgeneral · Újonc (95 hozzászólás) · 2023. január 12. 11:57

Köszi az infót!


Téma indítva: 2010.02.25., 3370 hozzászólás összesen