Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 18. 14:45

Hali!Nicolbaby október végén jön haza,kiment dolgozni.Nekem is marhára hiányzik...

Én Melcsi 26-hoz járok még.Kedves őszinte lány,a fotói valósak!Naggyon jó vele!

Kővágószőllősön volt valaki?

Silver · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. október 19. 14:03

Nagyember! Köszönöm az infót. Nem voltam még Nicolbabyval, de nagyon sók jót hallottam róla, úgyhogy szeretnék menni hozzá. Ugye ő nem roma lány?

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 19. 16:53

Silver!!!Nicolbaby Magyar,fehérbörü lány,és nagyon rendben van!!!Vigyázz Rá!

Silver · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. október 20. 09:57

Köszönöm Leonidasz. Természetesen vigyázok rá! :-) Remélem minél hamarabb!

· Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 21:16

Punnyadt voltam, de Anita 21 elég jól kisegített. Örülök, hogy van ilyen is a világon.

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 26. 07:41

Hali!Mostanában "jófiú" voltam,nem jártam semerre...De ha van tuti tipp,írjátok már meg!A lányoknak is jó reklám ha olyan ír róluk jót aki több lánynál is járt már!

Ha Leonidas,Silver vagy én írunk,az tuti nem önreklám!

Akár pontozhatnánk is 1-től 10-ig...Csak vicceltem...

De azért jól jönne egy tuti tipp,eléggé ki vagyok már...

Hajrá fiúk,puszi lányok!!!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 26. 17:40

nagyember:Én se nagyon rosszalkodtam mostanság elég elfoglalt vagyok...De ha még nem voltál Nina 33 nál öt tudom ajállani....Nagyon szép feneke van,jo fej és jo a müsora is csak pici cicikkel...  ...TÖRÖLVE... .:)

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 26. 17:42

nagyember:bocsi most már nina 34,repül az idö....:)

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. október 28. 07:41

Leonidasz!Köszi a tippet,Nina34 csodálatos!!!Ilyen élményben még nem volt részem.Sok lány tanulhatna tőle.A kezdeti zavaromat percek alatt feloldotta egy kis erotikával fűszerezett masszázzsal,utánna pedig úgy éreztem magam,mintha a rég nem látott barátnőmmel találkoztam volna...

Ez tegnap történt,de azóta nem térek magamhoz...

Köszi Leonidasz a tippet,Nina neked meg az élményt!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. október 28. 18:54

nagyember!Örülök hogy jo volt ,szerettem én is a müsorát meg hogy iszonyú perverz és izgató a masszázsa is...Birlak te legalább beválalod és megosztod a véleményed mint én és igy jo dolgokat tudunk meg egymástol...És nincs rossz meglepetés.....Remélem a többiek azért olvasni tudnak ha irni már nem is:)

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. október 31. 08:06

Szia!

 

Ezt nem értem. Ha befejezted akkor miért van itt a hirdetésed egy hónap után? Ha aktív hirdető Vagy, akkor pedig "moderáltatnod" kellene azt a búcsú bejegyzésedet?

yoo51 · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. október 31. 14:22

Kedves Nagyember és Leonidasz101!

Mint a Nina rajongók egy tagja, Nina érdemeit nem kisebbítve felhívnám a figyelmeteteket a Nina mellett dolgozó lányra, Nathaly néven hírdet, igen-igen finom falat. Legutóbb én őtőle nem álltam talpra vagy két napig. Ne hagyjátok ki, vagy együtt a Ninával? Én ezt a felállást fogom kipróbálni, ha benne vannak a lányok. Üdv.: Y

Nicol · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. november 01. 17:13

Sziasztok

Szerdától ismét elérhető leszek.

Puszi Nicol

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 17:48

piszkosfred!   Lara-nál voltam már....  soha többet még ingyen sem. ennyire unott nem törődöm csajnál még nem voltam. egy darabig kézzel huzogatta, oszt megfordult, hogy csináljam, ha akarom, majd megkérdezte végeztem-e már

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:06

Lara= Lara 22, vagy dorombolos cicamica.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:15

Kitti cica tényleg gyönyörű kislány először majd elfelejtettem miért jöttem, csak néztem és nem tudtam betelni vele. A barátnő feelingen kívül nem volt okom panaszra. Francia rendben, csipőmozgás rendben. kicsavart egy pillanat alatt. Végig irányított, mire észbe kaptam már öltözhettem is. talán egy kicsit túl gépies volt, de lehet csak nekem

 

A környezet rendben, törölköző tiszta illatos (nem dohos mind néhol) lepedő frissen cserélve, és még ott voltam mikor már vitte a szennyesbe.

 

A negatívum annyi, hogy négyen dolgoznak, és a többiekről akik mostanában ott vannak nem sok jót hallani.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:26

És ha már itt vagyok Nagyember kérésének eleget téve írok eddigi tapasztalataimról.

 

Anita21 A lánnyal semmi gondom nem volt, de az az érzésem, hogy nem rendelkezik "szabad akarattal" már ha értitek.

 

A fénykép bal alsó sarkában is látszik, hogy penészes a lakás, és ennek, és a cigaretta szaga beleivódott a bútorok kárpitjába.

 

a lepedő foltos volt, a kapott törölköző dohos.

 

 

Amit kértem azt viszont megkaptam, torok lövésre mentem abból *5-re vizsgázott a kislány.

 

 

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:38

Klaudia 25

 

Visszajáró partnere vagyok. Ár érték arányban nekem eddig a legjobb. abszolut figyelmes, kedves.

Imádom ahogy közben rám néz. Szívesen megyek hozzá. Mintha randira mennék.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:48

Emese25

Uraim ballaisztikus nagy mellek. A kölcsönös franciát tényleg élvezte... legalább is remélem az volt az a nedvesség. Nem volt rohanás kapkodás, kellemes aktus volt. a hely tiszta igényes.

 

egyetlen nagatívum van, hogy néha más nyit ajtót. amikor először mentem, akkor egy nem 55kg-os, hanem egy hatalmas fognélküli valaki nyitott ajtót. ha hívjátok kérdezzetek rá ki vár majd. ha Emese nem dolgozik a telefonját használják, és csak a helyszínes közlik Emese nincs én jó leszek?

 

én adtam még egy esélyt neki az megérte.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:52

előrébb valaki írt Mercédeszről.

 

Szóval lehettlen vele szót érteni. Én nem értem miért nem lehet azt mondani ma nem jó. voolt, hogy dolgoztam és délután kettőkor kértem időpontot, hogy biztos legyen. a megbeszélt 18:30-kor már viszont nem vette fel a telefont. rendszeres, hogy mond egy későbbi időt, majd egyszerűen nem veszi fel a telefonját. Hogy miről maradtam le nem tudom, de már nem próbálkozom.


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen