Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Boby86 · Újonc (7 hozzászólás) · Március 22, 04:24

Sziasztok!Gina(34) volt már valaki?Vélemény tapasztalat?

pszicho · Újonc (12 hozzászólás) · Március 21, 23:13

Sziasztok Helena 35+ masszőzről van valakinek infója? Előre is köszönöm

Quegmire · Újonc (50 hozzászólás) · Március 21, 17:07

Láttam hasonlót, személyes találkozó nincs, de anyagi támogatás fejében neten lelki társad lenne. Vagyis semmi a szemnek se, kéznek se, csak vidd a rózsákat, lehetőleg minél nagyobb csokorral. Ez az, ami undorító 

 

JohnB · Újonc (60 hozzászólás) · Március 21, 16:21

A másikon hírdető Ketrin45+ valaki infó?

Van olyan ember akit izgat, hogy az “Amit Szeretek” menüben szinte minden kivan húzva. A hölgynek nem más szakma lenne való, vagy csak én gondolom így?

Bélatot · Újonc (105 hozzászólás) · Március 17, 15:32

Kicsit gondolkodóba ejtett ez a szép szemű tündér. 27 évesen 150 cm/50kg volt, aztán 28 évesen 145 cm 50 kg lett. Szóval a súlya nem csökkent csak összement a hölgy. Megmondom őszintén ilyenkor még azon is gondolkodom, vajon a szeme tényleg ilyen mint a képeken, vagy összement az is. Kedves hölgyek ! Bocsánat ezekért a szőrszál hasogatásokért de amikor egyáltalán nem ismerek valakit, akkor minden információnak rendkívüli jelentősége van. Ez az elveteműlt férfi agy, a legnagyobb nemiszerv, amit ingerbe kell hozni és ha szeretkezni akarok akkor bizony tökéletes biztonságot kell éreznem egy ilyen hölgy iránt, mert különben nem alakul ki az a vonzalom ami miatt a világ végére is elmennék, egy ilyen szempár miatt.  Persze bizalmatlanul is le lehet tekerni egy menetet és legyalázni, leszopatni aztán a hajába törölni az egészet, de az nem Én vagyok. Éljenek a csajok és mérje már meg valaki ezt a Mery Cristmas hölgyet. Béla

 

Quegmire · Újonc (50 hozzászólás) · Március 17, 08:58

Mery (28) volt már valamelyikőtök a vendége?

juliusz78 · Újonc (54 hozzászólás) · Március 16, 16:03

Hali! Az apróban hirdető Lilla nevű hölgyről van valakinek infója? Jöhet privátban is köszi

Boby86 · Újonc (7 hozzászólás) · Március 16, 04:59

Sziasztok!Pillangó(21) valaki volt már nála?Tapasztalat?

TNS · Újonc (127 hozzászólás) · Március 15, 20:28

Szerintem viberen direkt nem válaszol, gondolom rengetegen ráírtak. Vannak csajok, akik nem írnak vissza ilyen felületeken (viber, whatsapp stb.). Egyszerűbb ha felhívod.

 

TNS · Újonc (127 hozzászólás) · Március 15, 20:26

De már nem a Csontváry utcában dolgozik.

 

Mende40 · Újonc (44 hozzászólás) · Március 13, 15:40

Zoe(26)

 Van valakinek infolya? Mindenhol hirdeti magat gyakorlatilag itt is 4 hirdetése van fen, biztosra megy csak viberen nem válaszol.

Quegmire · Újonc (50 hozzászólás) · Március 13, 15:35

Köszönöm szépen. Írtam neked privát üzenetet.

 

Pussylover · Újonc (54 hozzászólás) · Március 13, 14:52

Megéri az biztos 😉

Ő már régóta hirdet egyébként a Csontváry utcában 

Quegmire · Újonc (50 hozzászólás) · Március 13, 14:11

Érdemes kitartónak lenni?

 

Pussylover · Újonc (54 hozzászólás) · Március 12, 15:26

Nehéz elérni, de nem lehetetlen! Hívogasd kiratóan, én 3-5 percenként szoktam hívogatni és fél órán belül felveszi 😉

 

Szöszi82 · Újonc (8 hozzászólás) · Március 11, 19:15

Sziasztok! 

Van olyan köztetek akinek Tina (26) felveszi a telefont? 
Olyankor sem veszi fel amikor a zöld kis telefon villog nála. 

Személyesen még nem találkoztam vele soha, még mielőtt valaki azt hinné, hogy letiltott. 

juliusz78 · Újonc (54 hozzászólás) · Március 5, 08:06

Sziasztok! Tud valaki 60 esetleg 70+ os szolgáltató a környéken??

Pussylover · Újonc (54 hozzászólás) · Március 4, 15:11

Sziasztok, az apróban hirdető Emesével van valakinek valami tapasztalata? Köszönöm szépen, privátban is jöhet válasz, további szép napot mindenkinek! 

Bélatot · Újonc (105 hozzászólás) · Február 27, 13:24

Melani néven, taliztam vele kb 3 évvel ezelőtt. Bitang jó masszázst kaptam, és akit jó fejnek tart kaphatott akkor mást is. Nem akarok elébemenni, a dolgoknak és azt sem akarom, hogy csak egy maszírozós lányként gondolj erre  a hölgyre. Gondold azt, hogy az Ő játékszabályai szerint kell most játszanod, és vedd ajándéknak azt amit kapsz. Tisztességes, jó humorú, egészséges nővel fogsz talizni, és emlékezz arra a mondásra aki a csóknál megáll, nem érdemelte meg azt. Már irigyellek is. Béla

 

Mende40 · Újonc (44 hozzászólás) · Február 27, 12:36

Kittike masszázs az apróban. Tud rolla valaki infót?

Kirakott popsis képe alapján többre is gondol az ember mint egy sima maszázsra.


Téma indítva: 2010.02.25., 8276 hozzászólás összesen