Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. november 05. 08:06

Hali!Én Klaudia 25-höz készültem,már meg is beszéltük,de az utolsó pillanatban keresztülhúzták a számításaimat...Telefonba nagyon kedves,szimpinek tünt,majd ha többet tudok írok.

Szép napot!

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. november 04. 20:28

Nagyon finom, érdemes kipróbálni!

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. november 04. 20:27

Hi!

 

Ez igaz, de ha visszanézegetsz néha, látni fogod ki az a 4-5 nick, akinek számít a véleménye. Én mindig ezt csinálom, és még sosem vezettek félre. Tény, hogy sok menedzser is beír oda, meg van elég sok önreklám, de ezeket célszerű egyszerűen átugrani.

 

Üdv

ilko

 

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. november 04. 17:20

nagyember!Nem tudok sajnos újj tippet adni Én:Nicolhoz és Ninához járok az mindig tuti:)Ma Nicolnál voltam nagyon rendben volt ,ajánlom mindenkinek aki jol akarja érezni magát!Köszi:Nicol...:)nagyember neked valami tipped?Szandra 39 röl tud valaki valamit?Klaudia 25 röl?Segitségetek elöre is köszönöm...

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. november 04. 13:00

Szép napot mindenkinek!Végigolvasgattam a piroslámpás Pécsi fórumot,hááát nem mondom hogy jobb mint ez.Tényleg sok a kamus,sok a mocskolódás..

Sokat nem tudtam belőle kihámozni,itt viszont már van néhány "sógor" akinek adok a szavára!

Szeretem az újat(inkább tippre mennék,mint blintre),de a jólbevált barátnőkhöz visszajárok.Úgy vettem észre ők is jobban szeretik a normális törzsvendéget mint az újat aki kitudja milyen...

Van köztünk mindenféle...

Én a tiszta csöndes helyeket szeretem,a nagyipart(Petőfi u. Nagy Ferenc tér) kerülöm!Nem írok rosszat róluk,nem vagyok bosszúálló típus.

Fiúk ha van tuti tipp,írjátok meg!

Üdv..

allambertt · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. november 03. 23:36

Sziasztok!

 

Edináról tud valaki valamit? mert még nem nagyon láttam itt fent...

allambertt · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. november 03. 23:35

Szia ilko!

 

nagyon megköszönném,ha a törölve részt elküdenéd neked priviben: allambertt@gmail.com -ra.

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. november 02. 21:56

Hi mindenkinek!

 

Egyetértek, én is így jártam, aztán az 5-6. sikertelen teló után meguntam, és azóta inkább hagyom.

 

Ami Emese25öt illeti, a helyszín miatt alapból nem megyek hozzá. Túl sokszor fáztam már ott rá, és vannak mások, akik megbízhatóbbak. Pl Mendi, vagy Klaudia25, de pl Lara 36 is csodás! Az egiyk legjobb a városban!:)

 

Anúgy csak egy tipp, a ... TÖRÖLVE... többen írnak, mint ide...

 

Ja és valszeg Mariann 25 lesz a következő, akit kipróbálok, hogy milyen, mert bejön a képek alapján!:)

 

Üdv

ilko

 

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 02. 20:51

piszkosfred lara22, dorombolocicamica...stb kerülendő. mint ahogy lentebb írtam, még ingyen sem mennék többet...

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. november 02. 17:49

Nico!Neked örülök...Jövök ahogy idöm engedi...

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. november 02. 17:44

Ugrobugri:Emese 25 ös történeted nagyon tetszet,jot mosolyogtam....Mercédesz velem is eljátszota ezt hogy nem vette fel a telefont...Én nem keresem többet....Örülök hogy irkálsz ezek jo dolgok....

piszkosfred · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. november 02. 16:44

Ugrobugri köszi az infókat,amint lesz kis maszekom,már látogatom is a csajokat.Most van egy kis válság,de talán 2-3 hónap és kikeveredek belőle.Meredesz32-vel kapcsolatban elmondanám,h én is úgy jártam,h mondta mehetek most,mire odaértem nem vette fel a telefont.Visszaolvastam,másokkal is megcsinálta.Nem baj elég sok csaj van akikről jókat írnak lehet menni máshoz is!A Lara 21-nél egyébként Larácska22-re gondoltam,csak pont nem hirdette magát és nem tudtam,h hány éves.Ő hozzá érdemes menni?

Nicol · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. november 01. 20:57

Drága vagy de erre nem is gondoltam.

De majd legközelebb megkérdezlek téged hogy mikor kezdhetek jó?

Puszi Nicol

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 19:00

Nicol!!!

 

no comment Imádom, hogy ...TÖRÖLVE... időre időzítette a visszatérést :) Már nagyon hiányzott! Alig várom, hogy mehessek

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:56

És végül Srafina 23

 

gyönyörű szép magas sportos alkat, szép pofika, *5-ös francia. talán egy kicsit gyorsan lezavart. De ...TÖRÖLVE... érték arányban nagyon rendben.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:52

előrébb valaki írt Mercédeszről.

 

Szóval lehettlen vele szót érteni. Én nem értem miért nem lehet azt mondani ma nem jó. voolt, hogy dolgoztam és délután kettőkor kértem időpontot, hogy biztos legyen. a megbeszélt 18:30-kor már viszont nem vette fel a telefont. rendszeres, hogy mond egy későbbi időt, majd egyszerűen nem veszi fel a telefonját. Hogy miről maradtam le nem tudom, de már nem próbálkozom.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:48

Emese25

Uraim ballaisztikus nagy mellek. A kölcsönös franciát tényleg élvezte... legalább is remélem az volt az a nedvesség. Nem volt rohanás kapkodás, kellemes aktus volt. a hely tiszta igényes.

 

egyetlen nagatívum van, hogy néha más nyit ajtót. amikor először mentem, akkor egy nem 55kg-os, hanem egy hatalmas fognélküli valaki nyitott ajtót. ha hívjátok kérdezzetek rá ki vár majd. ha Emese nem dolgozik a telefonját használják, és csak a helyszínes közlik Emese nincs én jó leszek?

 

én adtam még egy esélyt neki az megérte.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:38

Klaudia 25

 

Visszajáró partnere vagyok. Ár érték arányban nekem eddig a legjobb. abszolut figyelmes, kedves.

Imádom ahogy közben rám néz. Szívesen megyek hozzá. Mintha randira mennék.

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:26

És ha már itt vagyok Nagyember kérésének eleget téve írok eddigi tapasztalataimról.

 

Anita21 A lánnyal semmi gondom nem volt, de az az érzésem, hogy nem rendelkezik "szabad akarattal" már ha értitek.

 

A fénykép bal alsó sarkában is látszik, hogy penészes a lakás, és ennek, és a cigaretta szaga beleivódott a bútorok kárpitjába.

 

a lepedő foltos volt, a kapott törölköző dohos.

 

 

Amit kértem azt viszont megkaptam, torok lövésre mentem abból *5-re vizsgázott a kislány.

 

 

ugrobugri · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. november 01. 18:15

Kitti cica tényleg gyönyörű kislány először majd elfelejtettem miért jöttem, csak néztem és nem tudtam betelni vele. A barátnő feelingen kívül nem volt okom panaszra. Francia rendben, csipőmozgás rendben. kicsavart egy pillanat alatt. Végig irányított, mire észbe kaptam már öltözhettem is. talán egy kicsit túl gépies volt, de lehet csak nekem

 

A környezet rendben, törölköző tiszta illatos (nem dohos mind néhol) lepedő frissen cserélve, és még ott voltam mikor már vitte a szennyesbe.

 

A negatívum annyi, hogy négyen dolgoznak, és a többiekről akik mostanában ott vannak nem sok jót hallani.


Téma indítva: 2010.02.25., 8275 hozzászólás összesen