Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2010. szeptember 20. 16:10

Sziasztok!

Sajnos még mindig nincs meg az órarendem,így az új "nyítvatartási időmről" csak annyit egyenlőre,hogy vasárnaponként 10 és 20 óra között elérhető leszek, minden érdelkődőt szeretettel várok!

Ha megtudok valamit, fel fogom tűntetni a további időpontokat az adatlapomon!

Üdvözlök mindenkit!

Kicsi

budanmd · Újonc (17 hozzászólás) · 2010. szeptember 17. 12:11

Sziasztok!

 

Vanessa nevű lányt keresném(nem azt aki most hirdet ezen a néven), voltam nála tavasszal és mennék megint, de nem hirdet már itt.

Tud valaki valamit róla?

Dolgozik még?

Ha valaki tud infot, légyszi osszátok meg.

Köszi

 

 

 

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 15. 16:42

Kanok!!Tegnap jártam Nicolbabynél teljesen rendben van....Elöször kaptam azt amit láttam a képeken,,,,takargatások nélkül....Igazán jo volt vele....Tudom ajálani mindenkinek....      Micimacko:Kitti 21 ??Megvolt?Vélemény?

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 21:40

Leonidasz: Elolvastam a korábbi hozzászólásodat,a héten meglátogatom,nagyon tetszik a képek alapján.Köszönöm! üdv.micimackó

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 17:25

micimacko:Én csak Kitti 21 röl tudok valamit de azt kilenc hozzászolással ezelött kifejtettem....Többiek nem aktivak...Menjél és szurjál egyett holnap én is megyek:)

micimackó · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 10. 18:55

Sziasztok! Szeretem a vékony lányokat,ezért a véleményetekre lennék kiváncsi.A képek alapján a következő lányok tetszenek:  Eszter(20), Barbi(25), Viktória(20), Kitti(21) és Vanessza(21).Van valakinek valamilyen,bármilyen tapsztalata a lányokkal kapcsolatban? Segítségeteket előre is köszönöm.

Sziasztok: Micimackó

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 19:12

Nicol!!Most ugyan elfoglalt lettem de 15 ike és 20 ika között Hivni foglak....Köszönöm hogy Te reagáltál:)Puszizlak.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. szeptember 09. 15:21

sziasztok,hat en is pont Anita 21 rol akartam kerdezni,de latom mar beeloztek,esetleg meg annyit csak hogy bevallalos a csajszi?es hogy minden kepen o lathato?e;ore is koszi nektek,minden jot!

Nicol · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 19:30

Szia

Holnap 10-től elérhető leszek.

Pénteken sajnos közbejött valami,ezért Mátétól elnézést kérek.

Puszi Nicol

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 17:24

Nicolbabyt nem érem el...:(kicsörög de nem veszi fel a telefont...Pénteken meg 1 után szerintem kikapcsolt:(...Uraim valaki volt nála???Megéri hogy probálgassam??Irjatok ne lustálkodjatok...:)Köszi...

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 17:21

Király vagy Ilko...Én Mayánál is voltam hát a képek annyira nem fedik a valoságot a hasánál elég sok a bőrfelesleg meg ilyesmi de kedves,rugalmas és jo müsora van...Egyszer Tüzoltásra jo..

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2010. szeptember 07. 07:47

Hi!

 

Meglátogattam Anita 21et. Valóban nem rossz, isteni a NF, egy próbát midnenképpen megér. Amúgy ugyanott rendel ahol Melissza. Én nem csalódtam, bár vannak kedvenceim, akikhez járok ha lehetséges, de kis változatosságnak nem rossz!:) Ráadásul ...TÖRÖLVE..., szóval az sem vészes. ...TÖRÖLVE... én mondjuk jobb szeretem, ha csak egy, de azt jó sokáig elhúzom!:) De ez persze egyéntől függ. Annyi, hogy nehéz elérni, meg ne lepődjön meg senki, ha olyan cirka fél órát várnia kell esetleg, de azt hiszem, ez az idő még benne van!:)

 

Üdv

ilko

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. szeptember 06. 14:38

Leonidasnak igaza van!Osszuk meg egymással tapasztalatainkat,és nem járunk úgy mint én egy-két helyen...(Nagy Ferenc tér,Petőfi u.).Sok a kamu,én pedig nem szeretem az olyan helyeket ahol többen vannak,meg néha beugranak egymás helyett,azt se tudod kivel voltál?!

Írjatok!

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 04. 10:50

Nem vagytok aktivak!!!!Kihalt az oldal:))))Remélem lesz idötök legalább hétvégén Castingolni és valaki megosztja velünk majd a tapasztalatait...Kellemes hétvégét mindenkinek..

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 04. 10:47

Mi van veletek senki nem Castingol??Én voltam Kitti 21 nél jo csaj ugyan nagyon picike de aranyos,jo volt nem volt eröltetett:) ugyan picit zavaro hogy nem egyedül dolgozik,és jövés menés van de vigyázott ara ne találkozz senkivel...Megyek máskor is.

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 01. 02:08

Nagyember kösz a nicolbabyis infot vigyázni fogok rá:) noncy köszi az infot Kittiröl öt is megnézem valamikor....

Leonidasz101 · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2010. szeptember 01. 02:05

Bacardi74 köszi !Lehet hogy még beprobálom de ha szurni szeretnél és nem veszik fel a telot és máshoz kell menni az gáz.Igy jutottam el Nicki 46 hoz.Komolyan figyelmes jo a müsora és még csöröztem is vele pedig na ilyen helyen nem szabad hisz ez az már volt a szájába elöted is:)Ha birod a idös nöket és nem zavar hogy puha akkor menj nem bánod meg:)

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 15:59

Szia Leonidas!Én visszajáró vagyok nicolbaby-hez,csak jót tudok róla mondani!!!

Amit beverneki írt róla az így igaz.Nagyon kedves odaadó alkalmazkodik hozzád,isteni a franciája és még sorolhatnám...Voltam néhány lánynál már Pécsett,de ő eddig messze a legjobb!!!

Légy vele kedves,meglátod megéri!

noncy · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 09:50

Csö leonidasz!!

Kitty21nél jártam.Nem rossz a csaj de egyszer elég!!

Az új Anita21röl a vélemény hogy a (hirdetö)akkoriban a melissát dicsérte nagyon.

Elmentem hozzá és pfff:(A képek valóban jók,de vajon.....

Ha volt nála valaki,elmondaná a tapasztalatát??

Köszi

bacardi74 · Újonc (28 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 09:40

Szevasz!

Sajnálom, hogy így jártál én is voltam már nála többször, de ilyet nem tapasztaltam.

Nem tudom mi az oka! Talán egy próbát még megér.

Amit régebben is írtam, nagyon jó volt a csajszi!
Üdv


Téma indítva: 2010.02.25., 8273 hozzászólás összesen