Beszélgessünk...

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2020. június 10. 10:28

Sok itt a változás. Az nagyon kellemetlen, hogy a privát csetben sem lehet már két hosszú mondatot leírni, mert limitálták az egyszerre beírható karakterek számát.

Vegyes érzéseket keltett bennem az is, hogy eltűnt a hozzászólók "rangja", ami régebben adott némi nyomatékot annak, hogy mennyire hiteles a hozzászóló. Így könnyebben lehet ún. "promóciós", önreklám jellegű vélekedéseket olvasni. 

DaReal · Újonc (9 hozzászólás) · 2020. június 04. 15:54

Udv

Becsatlakozok közetek mint friss tag

Beleolvastam itt a beszéletésekbe, most komolyan felnőtt emberek pár ezer ft-on akadnak ki?

Megtetszik egy lány olymindegy h *** modrálva ***

Nelegyünk már ennyire sóherek

Debrecenben tartózkodom, nemsokára belendülök majd de még csak szégyenérzet miatt sem alkudoznék

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2020. június 02. 09:48

Egyre több a Transznemű hirdető, immáron itt, Pécsett is.

Ekkora igény volna rá?

Mi a véleményetek?

Nándi · Őstag (695 hozzászólás) · 2020. május 31. 20:08

Egy kedvenc csajszimat idézzem " az olyan k...a tátja a száját mint egy hal" És meg kell mondjam nagyon igaza van! :D

 

davidbn · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. május 28. 16:25

Plusz tegyük hozzá , hogy a sima masszázs lányok is már csillagászati összegekért akarnak dolgozni. És itt most nem az erotkus masszázs lányokat értem hanem a sima masszázs lányokar/nőket.  Utánna meg csodálkoznak , hogy fogy a vendégkör.   

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2020. április 10. 17:04

 

Tényleg? Ne mondd!:):)

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2020. április 07. 17:30

Ha sokáig tart ez a kijárási korlátozás akkor itt hatalmas problémák lesznek, ugy tele a zacsi , hogy ha lépek is csepek 🤣 valaki igazán elém térdelhetne 2percre DEBRECENBEN...

Pogácsa · Újonc (44 hozzászólás) · 2020. április 07. 06:30

Én mennék, de egy lány sincs most, akihez szívesen mennék. 😕 (Győr) 

 

hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. március 25. 13:24

Most aki ír ide miért törölik??

hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. március 24. 16:14

Sziasztok fiúkák mostanában jártok lányokhoz elég nagy a csend!

Nina78 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 22. 11:24

👍

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. március 20. 12:57

Szerintem nem a légtér a fontos! Be is viheted, ki s hozhatod, ha nincs mákod!

 

 

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. március 19. 15:45

XD , na igen  csak azt se felejtsd el ,hogy  10-15 éve még csak az utcai harcosok is megcsinálták egy éjszakai a havi átlagkeresetet a Rákóczin és semmivel sem volt több vendégük naponta, és az csak egy éjszaka volt!!!! Kedves elégedetlen számológép. Egyébként meg meg kell válogatni kihez mész azt ennyi. Ha nem mosolyog az eladó a Plaza-ban én sem ott veszek 50ért Nike-t! Erről ennyit! 

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. március 19. 15:37

Kedves Kislányok! Hogy bírjátok a koronavírust?

 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2020. március 16. 08:23

Kellemes otthoni megb*szódást mindenkinek! 😂😂 Ugyan már gumibgyó a lányok látogatása nélkül is ellehet kapni ezt a koronavírust,de tudod mit menj biztosra építs magadnak egy búrát ami légmentes.

Talán akkor nem fogod elkapni,, 😆Aki akar az úgyis elmegy ilyen helyre..

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2020. március 16. 07:30

Szerintem és a többi pasi és a ti csajok érdeke is hogy:E

gy hónapra hadjatok fel a testi KONTAKKAL!!! 🙏

Törölt felhasználó · 2020. március 13. 16:12

pontosan! És e melle meg társul egy jó nagy adag rosszindulat is . 

Professzor · Újonc (12 hozzászólás) · 2020. március 13. 16:06

A vírustól paráznak,de attól nem ,hogy az utcai versenyzőktől,vagy az óvszer nélküli aktustól betegek lesznek🤣🤣🤣

 

Törölt felhasználó · 2020. március 13. 15:03

 

😂😂😂😂😂😂 valószínűleg több emberrel kerülsz kontaktusba egy nap mint egy melós lány . Maradjunk annyiban . Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy megy e lányhoz vagy sem .. de ez s rossz indulat ami Arad belőled rosszabb mint a koronavirus (hagy legyen válság náluk is) meg mindig nem értem hogy aki ilyen ember/nő gyűlölő mint Te aki rosszat kíván másnak , miért látogat lányokat egyáltalán . Bújj el . De akkor mondok egy másik verziót : amíg te a munkád a mész kb kontaktusba kerülsz 20emberrel össze fogdosol mindent :. És hopp gyanútlanul fogad a lány és már el is kapta . Az ilyen okoskodó hanyadekoktol a hideg ráz . Ne a vírustól rettegek , hanem inkább attól hogy a médiának köszönhetően feljujt faszsag gazdaság válságot teremt ... gratulálok 

Kis csávó · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2020. március 12. 17:55

Szia. Hát ha bele gondolunk,bejelentkezik a csajszihoz XY azt se tudja ki. Elég egy natur francia vagy bármi és már el is kapta! Én jóhiszeműen megyek hozzá ,és hopp már haza is hoztam! Hagy legyen válság náluk is ! Bár sokan nen tartanak semmitől! Pedig kellene! 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10869 hozzászólás összesen