Beszélgessünk...

Trixi2448 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. augusztus 13. 10:18

Milyen jól megfogalmaztad. Köszönöm! (egy undi tetovált szolgáltató) :) 

 

német villszer · Újonc (37 hozzászólás) · 2019. augusztus 21. 14:38

Milf Sheron képei köszönö viszonyba nincs a valóságban.A hölgy képei nagyon csábitóak,de valóság kíábránditó.

ghost1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2019. augusztus 25. 10:28

Lassan tényleg kihalunk.............:)

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. augusztus 28. 11:55

Van ez a két lány, Mercy És Tara. Elolvastam a bemutatkozó szöveget és nem igazán tudom, mit gondoljak. Sok furcsa szöveget olvastam már, de ez!!! A következőket szűrtem le belőle: A lányok bármilyen ausztrál vendéget bevállalnak, szeretnek fogadni( gondolom főleg Tippmix), és a haszonból szívesen fizetnek adót. Persze lehet, hogy félreértelmeztem az egészet! :-)

 

"Sziasztok -tára vagyok egy fiatal kedves lány szeretem ha kényeztetnek ez oda visza jár szeretem a csókot es a kölcsönös franciát ja és a popot azt nagyon en minden ausztrálra nyitót vagyok szeretek vad cica leni szeretek tib pózban csinálni és fogadni ígérem csalódni nem fogsz ezért minden kedves vendégemet varok sok sok szeretettel adózós csók mindenkinek "

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. augusztus 28. 16:48

🤣🤣🤣🤣

 

karcsi30 · Újonc (66 hozzászólás) · 2019. szeptember 03. 01:37

 

😂😂

Tegnap olvastam:

Ildikó40

Hagyd ,hogy a kezeim csodát tegyenek.

Erre van kereslet?

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2019. szeptember 05. 12:51

 

biztosan, mert akkor nem is lenne a kínálatban

meg ki tudja mi mindenre van még igény...csak találkozzon a kereslet a kínálattal :D

BELMONDO · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. szeptember 05. 15:10

kinek a pap kinek a papné akkor ezt most megbeszéltük... Én már annak is örülök ha olyan nyit ajtót aki a képen-képeken van... az ugyanis nagyon ritka.. vagy a kilók nem stimmelnek, vagy az évek, vagy a bőrszín... de legtöbbször egyik sem...

 

Szeretőpasi · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. szeptember 07. 20:44

Aki akar valamit nézze meg a felhozatalt...azt dönteni így vagy lehet...a sex kell?? Hajrá...mindenki azêrt van itt vagy nem?? Meg kell tudni beszélni mindent(is).

imadnivalosrac · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. szeptember 10. 09:36

Nyilván külsőre... Mire másra értenénk? Meglátod azt mondod ejha ledobja a köntöst akkor meg azt, hogy hú bmeg. De ami ezek után következik az csak lehuzasnak nevezhető. Ennyi.

 

Dugóhúzó · Újonc (39 hozzászólás) · 2019. szeptember 10. 10:51

így van. Ennyi...Ez nem Chokito, ami ronda és finom, hanem pont az ellenkezője :-)))

 

Scaniás · Újonc (9 hozzászólás) · 2019. szeptember 14. 23:33

Van 33 hirdető. Abból kettő pasi ami kizárt. Nyolc lány alapból nem jön be. Három lánnyal tudtam érdemben beszélni. De igazából egyikkel sem jött össze a randi. Kérdezem akkor minek hirdet ha nem akar szolgáltatni ?

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. szeptember 16. 09:12

Immortal én még annyit fűznék hozzá ,hogy minden randi más :)
Ami neked jó - lehet másnak nem.
Más habitusú embereknek más-más szolgáltatás,lány  jön be :)
Amúgy tökéletesen egyet értek veled :)))
Véletlenek meg vannak egyik kedvenc vendim nekem is más lányhoz készült csak elfelejtette felvenni neki telót :)))) szerencsére :D  ,)

orgazmo · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. szeptember 17. 07:33

Már azt hittem nekem fog rosszul az agyam... pont ezt vettem észre én is.

Semmi beszámoló az újakról, adatlapok kitöltetlenül, alacsony kedvenc-csillag, mire rászánom magam az adatlap már nem él. 

Ráadásul a nevek annyira gyakoriak, hogy néha még életkorral sem lehet eldönteni, hogy kiről van szó. A fotók meg néha olyanok, mintha egy 20 éves nokia mobillal fotózták volna. 

Én már egy jó ideje azon gondolkodom, hogy elmegyek Győrbe meg Sopronba, mert a keleti vég az csúszik lefelé. 

 

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2019. szeptember 18. 12:06

ezt frankón megírtad! nekem a viselkedés is számít,attól még nem lesz jó nő egy sem,ha ledobja ami rajta van. minden áron én sem megyek össze - vissza bárhová,főleg nem ilyen p..zek hallatán,jó páran elvannak tévedve,igen, a magyar valósághoz mérten. nekünk is kell másra is,én sem dobok oda csak úgy *** moderálva *** erre a kis rövid időre,és tökre nem mindegy mit kapok érte.

az a "röhej",volt lány,aki még ő sértődött meg,hogy annyiért nem megyek hozzá, (25)..ezt had döntsem el már én,kinek,mire,mennyit adok!!

megkérdezni csak lehet,meg kérni is ...bármennyit..(kérni lehet.)

van pár lány akit korábbról megismertem,megkedveltem,jó volt vele. tudnék én is néhány érdekes történetet leírni...de inkább nem..legalábbis egyenlőre nem :)

nyilván mindenki oda megy,ahová akar,megbántani én sem akarok senkit,de hogy ne negatív hozzá szólás legyen a lányokról itt,arról maguk is tehetnek. és már nem csak egy,akkor az nem lehet tévedés..

most itt szándékosan nem írok neveket..nem vitát gerjeszteni akarok. akinél voltam még korábban,egyikük sincs mostanában itt. más meg....egyenlőre nem érdekel. 

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2019. október 03. 10:34

Nekem is mindíg tisztázatlan marad az a ,,masszőz” fogalom, hogy akkor mi is van ebbe hogy van a végén francia vagy csak kézi happy finish. Mindenképp tisztáznám egyértelműen a telóba ha ilyen helyre mennék.Szerintem az oldal hibája hogy megengedik hogy itt hirdessenek az olyan ,,masszőr” hölgyek akik nem vállalnak semmiféle erotikus szolgáltatást. El kellene hajtani őket, mondván ez egy erotikus oldal, persze az oldalnak is jól jön a hirdetésért beszedett pénz, nyilván ezért nem teszi meg. Gyerekek, ha masszíroztatni akarok elmegyek Pistihez, úgy meggyúr hogy ná!!!Igaz nincs a végén semmi.😂😂😂

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. október 03. 10:58

 

A félreértés oka, hogy a szex értelmezése többféle lehet. Általában az ilyen erotikus oldalakon az aktusra van leszűkítve - ez a kislány vagy direkt homályos akart  maradni vagy nem tudta, hogy nem a hétkönapi értelemben kellene használni (amikor is akár a francia, akár a kézi izgatás is a szex része).  A lehetséges félreértések és az időkidobás elkerülése érdekében jó a már a telefonban "definiáltatni" a masszőzzel a "szex" (őszerinti)fogalmát. Most (már?) szerepel a hirdetésben a nincs szex mellett az is, hogy nincs erotika. Végülis így már korrekt -de azért jó a telefonban rákérdezni.

Joe42 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. október 06. 11:06

pöcörő ·Teljesen igazad van.Szerintem azok a hölgyek akik masszázst akarnak ne itt hírdessenek,hanem ott ahol erre igény van.A két dolgot teljesen külön kell választani mert még rokonságban sincsenek. 

 

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2019. október 07. 07:23

Nem igazán tudtál meggyőzni!

Ez egy sablonos szöveg.

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2019. október 07. 08:29

 

Van az a mondás:Ahány ház annyi szokás, ki mire vágyik mindenkinek más az igénye.Én anno csak 1x voltam ilyen csajhoz(Patrícia 22)aki azt kel mondanom elég jól át masszírozott+ a végén volt egy kézi levezetés :)Tudjátok mért mentem el a csajszihoz, mert kíváncsi voltam milyen élőben mert olyan fotókkal hirdette hogy uhhh.Mindegy nem lényeg,ha profi masszázsra van igényetek azt itt nehéz találni bár akadnak kivételek,akivel jó a szex és még masszírozni is tud, ezért mindig tisztázni kel a randi előtt  hogy a masszázson kívül vannak e+ dolgok amit meg csinál.Mert ugye nem minden masszázs hölgy vállal szexet, franciát,vagy kézi munkát stb,szóval kérdezni ha nem tetszik a menü keresni másikat..Ennyi :) 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 10884 hozzászólás összesen