Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. október 14. 11:17

Tisztelt andi28!

 

Belső üzenetben válaszoltunk

 

andi28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. október 14. 08:52

Üdvözletem! azzal kéréssel fordulok önökhöz hogy,legyenek szívesek tájékoztatni ,arról hogy már több napja várom hogy megjelenjen hírdetésem és még nem látható mi az oka ?szeretem ezt az oldalt eddig megvoltam vele elégedve! köszönöm ha válaszolnak!

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. szeptember 10. 12:59

Tisztelt macskaFH!

 

Ez a topic nem az ilyen jellegű hozzászólásokra lett kitalálva. Kérem, hogy a megfelelő helyen írja le az észrevételeit

Köszönettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Törölt felhasználó · 2011. szeptember 09. 21:24

minden nap sajnos kűzdök ezekkel a szerncsétlen bunkókkal de már ahogy beleszól a telefonba szinte mindent elárúl az illetőről  

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2011. július 30. 20:10

Tisztelt Hirdetőnk!

 

Kérjük ezen észrevételeit ne ebbe a topicba szíveskedjen megírni.

Köszönettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

ÉlniÉsÉlniHagyni · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 17. 13:34

TISZTELT HÍRDETŐK! SAJNOS EGYES A FÉRFIAK,  TELEFONON KERESZTÜL AKARJÁK KIÉLNI MAGUKAT, AMIT NEM KAPTAK MEG OTTHON, ÉS AZT HISZIK, HOGY AKI A VIDÉKI LÁNYON HIDET, NEM ÉRDEMLI MEG A TISZTELETET!, PEDIG HA A SZERTENMCSÉTLEN FELESÉGE TUNÁ, HOGY  AZ " ÉLETE" PÁRJA  MIKET CSINÁL A DEREKÁT KETTÉ TÖRNÉ!  SZEGÉNYEK IGEN SAJNÁLATRA MÉLTÓAK.!  EZEKET  A TELEFONSZÁMOKAT MINDENKINEK FIGYELMÉBE AJÁNLOM MINT ÉRDEKLŐDŐK, DE IGEN GÁZOSAK! ***moderálva ***,  ÉS, *** moderálva ***., HA LESSZ MÉG GÁZOS KÖZZÉ TESZEM! EGY HÍRDETŐ.! TEGYE KÖZZÉ MÁS IS! A GÁZOS TELEFON SZÁMOKAT, ÉN EZÉRT FOGADOM CSAK SZÁM KIJELZÉSSEL A HÍVÁSOKAT! AZ EMBERI TISZTELET HOL MARAD? ŐK ELVÁRJÁK, HOGY A SZOLGÁTTATÓ TISZTESSÉGES LEGYEN DE AZT HISZIK HA FIZETNEK, EGY FÉL ÓRÁT, VAGY ÓRÁT, ÖVÉKÉ A VILÁG, MART KAPUZÁRÁS ELŐTTI FRÁSZ GYÖTRI ŐKET, DE HOZZÁM MÁR IDE SE JÖHETNEK AZ ILYENEK!!!!!!!!!!!!!!!!

LEGYEN MINDEN HÍRDETŐ NYILT, A MÁSIK HÍRDETŐHÖZ, LEGALÁBB AZ ILYENEKBE   SENKI NEM FUT BELE, MERT AZ IDŐ PÉNZ, ÉS A KORREKT VENDÉGEKRE JUT IDEJE AZ EMBERNEK! TEGYÜNK ÖN MAGUNKÉRT, ÉS FOGJUNK ÖSSZE!!

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2011. július 15. 20:33

szeretném megkérdezni hogy a hozzászolásokat hogyan lehet megnézni.

zoé38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. július 09. 07:32

megkérdezném,miért lett elutasítva a hirdetésem???

Vixi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. május 31. 15:25

Jó napot kívánok!

 

Az oldalon olyan információk jelentek meg rolam a melyek nem fedik a valodágott illetve a saját privát telefon számaim tartalmaza! Kérem segítségüket

BEATRIX · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. március 28. 17:03

ÜDVÖZLÖM OLYAN KÉRDÉSEM PROBLÉMÁM LENNE HOGY AMIVEL AZ OLDALRA FELREGISZTRÁLTAM EMAIL CÍMMEL SAJNOS NEMTUDOK BELÉPNI ÍGY NEMTUDOM ELOLVASNI A LEVELEIM VISZONT SZERETNÉK ELŐFIZETNI AZ OLDALRA DE A DÍJBEKÉRŐT NEMTUDOM ÍGY ELOLVASNI MI A TEENDŐ ILYENKOR? KÉREM SEGÍTSEN KÖSZÖNETTEL BEATRIX

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2011. január 23. 07:44

VL írta:

 

Kedves Mindenki!

A további találgatások elkerülése érdekében, csak a tisztán látás érdekében tesszük közzé, hogy a fórum indulásától 2010.03.02. 18 óráig az alábbi hozzászólások ugyanarról az IP címről érkeztek:

- Kutya, Tavaris, Gyík

- DONNA, vaze, Dam Dam

- EDUARD, EDUARD (Nyh)

- egri kan, zsotika, GEZUKA, egy valaki, jozsef

- peti, Pista, pista

- jóakaró, Jóakaró, Esztergomi Sas szemű, Hirnök

- kacsafiú, Boci, Tibi

- kicsabi, Lackó, alfréd

- EGY CSAJ, JÓ AKARÓ, Vaze, Menő, IMRE, Lelkes fiu, Narancs

- Pisti, Tibi, kis kópé

- barros, Ali, Boy

- bazsa, Tibi,

- Tamás, Mackós, Alex, Arm, NA, RONÁLD, Lilla21

- Playboy, Laci, Norbi, DON, Béla, Toti, Indián, VICCES, Ricsi, CSAJOZÓS, pap, Balázs, Tomi, kill099, igazmondó

- IGAZSÁGOS PALI, ZALÁN, pettya, SZABINA 21, FERI, egy hirdető kecskemétről

- Stefán, Zola, Tibi, Egér

- makozo, d.a, gigolo

- Peti24, -

- TAMÁS, srt10

- tenki, tamás, petya

 

Tudjuk, ez nem jelent semmit, de azért kiindulópontnak jó :-) Így egy kicsit más szemmel lehet olvasni egyes hozzászólásokat!

VL

Barbycica19 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. január 21. 18:39

Tisztelt szerkesztőség!

Legyenek szívesek tartsák magukat a saját szabályzatuk betartásához, 1 hete várom hogy aktiválják hírdetésemet de semmi reakció,a szabályokat nem szegtem meg semilyen formában! Ezért nem értem miért nem teszik ki hirdetésemet?! Kérem ha nem látnak rá esélyt hogy hirdetésem aktiválják, irjonak részletes választ arra melyik szabályukat mivel szegtem meg.Amennyiben nem tudják ,kérem tartsák magukat a SAJÁT SZABÁLYZATUKHOZ!!!
Minden hirdetés (ingyenes, képes, apró) a feladást követően aktiválásra kerül. Ennek az átfutási ideje problémamentes esetben ingyenes hirdetési felület esetében 3 munkanap, fizetett hirdetési felület esetében 1 munkanap. A hirdetés csak a jóváhagyás után válik láthatóvá oldalunkon.

Köszönöm!

Barbycica19 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. január 20. 17:28

Miért nem válaszolnak? miért nem teszik fel a hirdetést???? mi történt mááár?

Rebeka · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 21. 06:46

Kedves szerkesztőség!

Többször írtam Önöknek,nem válaszoltak.A kérdésem az lenne,hogy miért nem tudok adatlapot kitölteni,miért nem engedik a hírdetésem megjelenni.Valós tartalmat írtam,semmi kétértelmű szöveggel.Kérem válaszoljanak.Köszönöm

Petra szolnok · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 01. 19:22

Kedves szerkesztőség!

Nem találom a saját hirdetésemet,hogy hol tudom módosítani! Eddig volt egy hirdetéseim ikon de most vagy én vagyok hülye vagy tényleg nincs!!!!!??????????

Roxy2121 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 27. 13:49

Kedves szerkeztőség!

Már 1 hete írtam önöknek a "kapcsolat" címszó alatt és még mindig nem válaszóltak egyik levelemre sem.

Legyenek szívesek mielőbb válaszólni.

Előre is köszönöm.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. október 06. 15:46

Kedves dzidzi!

Nem ez a problémája :-) Ha tudná a számlaszámot, akkor sem tudna hirdetni jelenleg oldalunkon. Először rendezni kell az emailben is megírt problémát, addig nem fog tudni hirdetni.

VL

sziszi · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 06. 12:16

kedves vl.

 

Ha nem küldenek számlaszámot nem lehet fizetni.

Ugyanis nem tudom mire és ez a problémám.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. október 05. 16:08

Kedves sziszi!

Sajnos a problémát az okozza, hogy Önnek már másik regisztrációról van leadott megrendelését, melyet elfelejtett kifizetni. Mindenről tájékoztattuk emailben, mert ennek rendezése nem fórumba való.

VL

sziszi · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 04. 18:06

Tisztelt szerkesztőség.

 

Háromlevelet küldtem önöknek hogy szeretném elkérni a bankszámlaszámot mivel hirdetésem nem aktiválják mig nincs befizetve.

Fizetném de hova?

Hova kell irnom hogy válaszoljanak a levelemre?

Köszönöm

 

szilvi


Téma indítva: 2010.02.25., 58 hozzászólás összesen