Negatív tapasztalatok

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2012. január 31. 19:35

Hát sajnos van ijen velem is megtörténi már. No meg olyan is van akik csak telon szorakoznak felhívnak többször is nem tudom mire jó ez. én ugy gondolom az ijennek nincs lehetösége hogy eljussonn ijen helyre csak álmodik róla. A szórakozástól élvez el. 

eszter0670 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 31. 19:19

sziasztok. mire jó hogy ha valaki bejelenkezik hogy ott van a megbeszélt időben , és asztán meg nem jőn és még nem is szol hogy nem tud jönni. szerintem van aki direkt ebben éli ki magát. Ha meg fordítva történik véletlenül akkor betörik a feje.

Emília · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. január 31. 15:40

Sziasztok!!

 

Molli 21 néven (Debrecen) hirdet egy lány, az én képeimmel. Én Budapesten hirdetek!!! Szóval a képi kamuk!!!

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 26. 13:47

Elég kemény felétek a vidék. Szerencse, hogy erre azért nincsenek ilyen durva dolgok.....

 

nanti · Kvázi-tag (128 hozzászólás) · 2012. január 21. 14:21

Még jó,hogy nem esett bántódásod...azt a tirpák mindenségit!

 

nexus · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 20. 07:27

tisztelt férfitársaim.kb 1.hónapja voltam nyíregyházán izabell 22 nevü fotógaranciás lánynál.még a lány nevét is felejtsétek el!!!!bementem,előre elkérte a ***moderálva*** ,aztán mondja,h.öltözzek le....közben másik szobából hangok.....vágtam hogy valami bibi van!!!!mondom neki,hogy van valaki a lakásban???erre ő:á csak a pitbullom.......jó mondom én így nem szeretnék semmit,mert csak feszült lennék!!!mondom neki add vissza a ***moderálva***,és ittsem vok!!!áá ***moderálva***vissza nincs mondja.nyúlok a ***moderálva***a szekrényre,mire fordulok  a másik szobából előlép 2.kan cigány,meg a pitbull,és mondjak,hogy takarodjak!!!!!!!!!!ok!!!!!ezennel üzenem nekik,hogy nincs a dolog elfelejtve!!!!!!!megfogom ***moderálva***

nimród82 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. január 05. 17:08

Sziasztok!Tegnap volt egy kellemetlen tapasztalatom és gondoltam leírom mert nem tartom fairnek!

Kinéztem egy lányt Nyíregyházán aki Jennys névre halgat,gyönyörű fotók róla képgarancia minden!

Az odajutás nagyon egyszerű volt igaz az ajtónál egy jó 20 percet várakoztam szakadó esőben!

Mikor végre beengedett és megláttam az ajtóban,szó szerint megijjedtem! :)

Nem volt nehéz rájönni hogy nem az a hölgy van előttem akire úgymond ráizgultam!

Amikor ott tartottunk hogy mit és hogyan,kértem tőlle 1 órát,de 10 perc után elkezdtem hazudgálni,

mert miközben végezt a bemelegítést mégjobban elszörnyedtem,mindegy kitaláltam egy story-t,hogy

miért nem fog most menni!

Mekkor egy szemét dolog ez hogy mások fotója alpján próbál valaki embereket becsapni,de van egy pozitivum is az

ő részéről(részükről)mégpedig az hogy tisztában vannak azzal hogy a jó isten milyen csúnyán elbánt velük! :)

Ennyi és csak ajánlani tudom hogy kerüljétek el őt:Jennys,Nyíregyháza(fotógarancia)

 

 

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 04. 09:29

Sziasztok

 

Székesfehérvár Nóra.

Felhívtam, egyeztettük az időpontot. Rákérdeztem tuti jó-e, mert 60 km-ről utaznék csak miatta. Persze persze menjek nyugodtan.

30 perccel a megbeszélt időpont előtt hívom minden ok.

Megérkezem és SEMMI. 20 percet álltam az adott helyen, hívtam vagy 5 ször és SEMMI........

 

 

 

legemam · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. december 27. 09:39

Nagyon nagyon vigyázzatok!!!!!A lány nemcsak hogy csaló rabló is!!!!

Nemszeretném más is ugy járna mint én úgyhogy nem kéne moderálni!!!!!!

A hírdető lány:Nyíregyháza Izabell 22.A címe ***moderálva***  tér 3.

Felmentem ***moderálva***  előre semmi gond oké popo ***moderálva*** semmi gond menjünk zuhanyozni ok de ő a kádon kívülről figyelt és közölte ha motoszkálást hallok ne íjjedjek meg a szomszéd szobában a pitbull kutyája de már evett ( en ahogy hallottam épp azt csinálta).

Jó oké feküdjek le huzzzam fel magamnak a gumit ő kézimunkázni kezdett a törölközőt le akartam venni róla nem engedte aztmondta majd mondtam neki de már közel vagyok nembaj engedjem el magam több aktus is belefér az egy órába tudnillik azt ***moderálva***!!!

Ahogy elsültem még öt percet beszélgettünk ekkor voltam ott kb 20 percet aztmondja félkor hívtam most megint következő óra és fél úgyhogy öltözzek és menjek(nem onnan kellene számolni amikor belépek a lakásba?!!!)úgyhogy a popóját még csak nem is láttam nemhogy próbáltam volna!!!!!

Ja és a motoszkálás nem csak a kutya volt mert a tárcámba is belenyúlt valaki ha csak nem a kutya volt jól betanítva!!!!!!

A lány kissebségi volt úgyhogy kiütközött a vér megint na meg hogy sötét szabolcs.

A jó oldala annyi hogy havonta jártam lányokhoz mostmár nem fogok félek volt egy rossz álmom egy napra rá "meg is késeltek".

Hát ennyi sziasztok!

csatkai · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. december 23. 10:34

Sziasztok!

Kesszthelyen  "Lavly" hoz senki ne menjen teljesen lehózás

egy tümbház mellett találkoztunk , erre benyögte hogy a barátnőjéhez megyünk fel lakásra,de mivel a barátnője nem tudja mit csinál ezért maradjak ott a sarkon amig felhyvja, a ***moderálva*** persze elkérte mondván hogí már átverték és nem akar megint ráfázni, mire feleszméltem a ház másik sarkánál már el is tűnt

 nyíilván a ház előtt álló szürke Audi A6 os ban levő nehézfiu vitte el mert kb egyidöben tűntek el.

Tehát Keszthelyen  "LAVLY" -HOZ SENKI NE MENJEN

videkiferfi · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2011. november 13. 09:03

Én ugyanígy jártam Napsugár(18)-nál, hirtelen rosszul esett, de aztán annak tudtam be, hogy nem figyeltem meg jól, hogy mit mondott a telefonban, illetve személyesen nem kérdeztem rá, hogy a teljes időben hány round van. Azóta amikor teljes időt kérek mindíg előre rákérdezek, hogy ne essek pofára. Ha azt mondja, hogy kettő, és az első round után azt mondja, hogy ennyi volt, az lehúzás. Minden lánynál mások lehetnek a szabályok. Van olyan lány pl., hogy meg lehet vele beszélni, hogy fél időt kérsz, és ha menet közben úgy gondolod, hogy mégis teljes időre maradnál, akkor csak a fél és a teljes idő különbségét kell pótolnod. Van olyan, akinél ez nem megy, ha menet közben gondolod meg magad, akkor mégegyszer be kell nevezned a fél időre, ami ugye általában több, mint ha előre a teljes időt kérted volna. Azért mondom, hogy általában, mert pl. Nelli(19)-nél ha előre benevezel a teljes időre, akkor is kétszerese a fél időnek. Viszont nála a teljes időben két round van. Szóval a legjobb már telefonban mindent letisztázni, aztán személyesen mégegyszer rákérdezni a lényeges pontokra, és akkor nem ér kellemetlen meglepetés. Ha mégis, akkor feltétlenül be kell írni ide, hogy más MT-k messze elkerüljék a helyet, ha nem akarnak ugyanígy járni.

 

kring · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. november 10. 16:02

Debrecenben Diusnál (aki azonos Marcellával) ***moderálva*** Akiknél voltam eddig ez egy illetve két menetet jelentett.

Nála ez egy round, mindössze az idő szab ***moderálva***. Természetesen előre elkéri az általad választott ***moderálva***. Nos nagy csalódás volt mikor visszamenetem a fürdőszobából és ezt felöltözve közölte. És mi a helyzet ha ***moderálva*** kérsz de túlléped? Talán elzavar?

vadorzó · Újonc (15 hozzászólás) · 2011. november 03. 16:19

Hölgyeim  vigyázni: A világ szélhámosa! Tel: 30/332***moderálva*** irják be a telefonba.!!!!ezzel szórakozik. bejelentkezik minden hova.

 

harlee · Lelkes újonc (3 hozzászólás) · 2011. október 20. 21:12

Nincsen Rózsa tövis nélkül, ez viszont igaz! :)

 

keményfa-szu · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 20. 08:56
Hali!
Gárdonyi ***moderálva***a csaj  Nem Ajánlott!!!!!!!!!
Voltam nála  igazi bunkó volt, Mikor megérkeztem rögtön az órát nézte. melle az nincs, és még ronda is, de maradtam mert nem volt más a közelben. Végig az órát nézte 5 pecel túl mentem és szólt hogy ennyi volt öltözzek, igazi bunkó és még egy pohár vízzel sem kínál meg.  Rá egy hétre elmentem egy velencei szolgáltatóhoz már a telefonban is kedves volt amikor oda értem kávéval és üdítővel kínált A lakás nem egy luxus száló de viszont a szoba az redben  és a hölgy is csinos Ő rendes és kedves mosolygós és ami a legjobb hogy nem nézi az időt és úgy viselkedik mint egy igazi barátnő Őt ajánlom mindenkinek Rózsa néven hirdet. 
szopatok · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 17. 13:51

hello

vélemény érdekelne ezekről a nyíregyházi lányokról: Elena , Szandra , Letti

köszönöm

kissrác · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. október 13. 15:26

Nyíregyházán ez az Andi(24) már egy érdekes teremtés...nincs lakás, vállal panzióba az oké, de hogy ha az ember fel akarja keresni akkor lusta odajönni tömegközlekedéssel...hát................

Bandi69 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. október 05. 17:38

Mátészalkán ez a lizi egy fogatlan csuda kamu képpel.

Csaba... · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. augusztus 19. 23:06

Sziasztok! Sajna én is voltam  Friderikánál, és sikerült lezuhanyoznom ***moderálva***t !!! Ne menjen senki oda mert nem csinál semmit!!! Nem néztem meg a fórumot csak utólag, ezt benyeltem!!! le kellene az ilyen lányokat törölni az oldalról!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. augusztus 07. 21:52

Ha nem érdeked segíteni megértem!De meghálálnám.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen