Negatív tapasztalatok

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. augusztus 21. 21:38

Mi történt? Miért? 

 

Zsoltopeles · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. augusztus 21. 18:52

Szegeden Vigyázzatok Helenaval! Nem ajánlom senkinek!

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. augusztus 07. 21:42

Aki figura kiadta önmagát, hogy ő a párja, ő hogy nézett ki? 

 

Macskajancsi · Újonc (61 hozzászólás) · 2022. augusztus 07. 02:21

Sziasztok 3 hölgyet szeretnék figyelmetekbe ajánlani akit kerülni kell nagy ivben Fanni35 és a konkurens oldalról Bianka19 ők a Debreceni kalvinteren a Vár u.8 szám alatt dolgoznak már ez is érdekes hogy ugyan ott 15 rózsa ért lehozzak a csillagokat is csak éppen segéd erő párosul a lanyokhoz akik erőteljesen etnikum és elkernek ezt s azt azzal hogy én a párja vagyok és szégyen amit csinálsz az asszonnyal a 3ik lány Bonita19 a Kossuth 59 szám alatt apartmanban van ő is 15 viragszalas csillagot lehozom az égről hölgy de neki is van patronusa aki segít az adakozasban NAGYON AJÁNLATOS ELKERÜLNI  ÖKET!!!!

mn · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. augusztus 04. 19:19

Sziasztok. Vigyázzatok. ELENA 26 Nagykanizsa, Ne menjél hozzá, csalódni fogsz. Azért írom,ha olvasod az üzeneteken keresztül legalább tapasztalatot lehet osztani . Nagyon nem ajánlom senkinek

mn · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. augusztus 04. 19:13

Sziasztok. Nagykanizsa Liza 24 . Vigyázzatok !   Ha nem akarsz csalódni, ne menjél hozzá.

Ngabor81 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. július 18. 16:37

Ismerős helyzet, hívtam többször is, semmi. Írtam itt nekikb 2 hónapja, a válasz - Ha vannak nálam nem tudom felvenni. Kérdezem akkor mikor hívjalak. válasz - Fél 9-től hívhatsz. Azóta se veszi fel. Több számról sem. Erről ennyit.

 

Sajtos76 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. július 17. 23:37

Petra pécs! Mindenki kerülje!!! Csak lehúzza az embert, az oldal üzemeltetőit is kérem, hogy távolitsák el az oldalról azt a férget!

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · 2022. július 17. 14:52

Én is ügyfelek ere, de én azt szoktam nézni, hogy érkezett- e olyantól étékelés aki khm.. lyuksógorom. És ha utunk metszéspontjában hasonló élményeink voltak, akkor hitelesnek tartom. Akiket soroltál abból Alfa-Centauri ilyen.

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 15. 16:39

Sajnos nem egyedüli a behúzás itt Debrecenben. A 18-26 közötti amatőr és félamatőr képekkel hirdető C vitamin lányok többsége egy brazíl gépsor érdekszférájába tartozik, ahol ez a tempó alap. Más-más a kivitelezés, de a végeredmény ugyanez. A legtöbb már az adatlapról szűrhető! ☝️

 

pajszer · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. július 13. 21:08

Debrecenben nagyon vigyázzatok Bella 25 nevű szolgáltatóval kiküld fürdeni és megpattan a pénzeddel utána a stricije fenyeget telefonon nagyon messze kerülendő komolyan mondom.

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 12. 09:37

Országos és Pesti viszonylatban volt/van 3 nagyon aktív és halálosan hiteles fórumozó kolléga, már az őskorszaktól kezdve olvasom őket! Remélem látom, olvasom még őket: Pedro, Wolf, Alfa-Centauri! Túlzás nélkül mondom, sok száz óra csöcsrefutástól mentettek már meg, de szerintem nem vagyok egyedül. A zsére ki sem térek, amit nem buktam el általuk! Nagyon sokáig a legtöbb kamus csaj őket mindig Offoltatta a legtöbb oldalról. Amikor egy egyébként top nő rengeteg beszámolói között nem volt egyik kolléga sem, akkor abból tudtam, hogy kampózik a hirdető, mert ők tuti, hogy rárepültek és azt le is írták. Amióta megy a vándorlás a nőknél, azóta ez mindenki számára hasznos kell legyen. Érdemes azon hirdetőket- akik Pesten is közön-kézen forognak- Pesti oldalakon is leinfózni, ha még itt helyben vagy országosan ez nem történt meg. 3-5 perc és adott esetben nem vakon repülsz rá egy 35-45 csoki buktájával. 

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · 2022. július 07. 22:23

Nekem is volt már negatív tapasztalatom agyondicsért nővel. Kb 3 éve Egy győri Milf egyszer hozzánk látogatott, és mivel a városban épp nem volt “ bakancslistás” csaj, meg elég sok pozitívat olvastam már róla( néhány negatív mellett) ezért kipróbáltam. De kár volt. A nő az isőhúzásnak egészen kiváló mestere. Utólag olvasva még a pozitív étékeléseiben is benne voltak ezeknek a trükköcskéknek egy része amit úgy adott elő, hogy a legtöbben nemhogy nem veszik fel, de még azt is mondják milyen kedves. Mikor tűpontosan a megbeszélt időre odaértem, közölte, hogy kell még neki pár perc, hogy elkészüljön, majd megcsörget. Na mondom ez is jól kezdődik. Mivel nem akartam az utcán az ajtó előtt állni, mint egy fasz visszasétáltam a másik utcában lerakott kocsimhoz. És vártam, mint kiderült a “pár” az tizennnyolcat jelent. Pattantam is és abban a pillanatban mikor  visszaértem felpattant az ajtó és le lettem baszva, hogy miért nem kopogok? Talán egynegyed másodperce értem oda és már kezemben volt a teló:). Szóval bejutottam, elmentem tusolni, majd utána közölte hogy “ Most én is letusolok, hogy frissen illatosan bújjunk ágyba” Addig adott olvasnivalót ( 18+ úságok formájában)Jaj de cuki:) meg milyen kedves:) Csakhogy

A: egy normális nő eleve üdén és illatosan vár

B: Most várattál majd 20 percet hogy elkészülj b+. Azóta bepállot?

Mindegy még ezen is felülemelkedtem. Gyorsan át lapotztam a két szaklapot. Utána meg lassan. Nagynehezen lefürdött. Megkínált üdítővel- hát nem aranyos? Én meg elfogadtam- én hülye. Mert perfekt ismerem a lakást jópárszor megfordultam ott ezért tudom hogy onnan ahol voltunk én - a leglasabb fájóshátú másnapos állapotomban is- maximum 40 másodperc alatt ezt az utat megjárom. Neki sikerült 5 percre elhúznia. Nagy nehezen a beengedésem után úgy 20 percel már el is kezdte a franciát ami egyébként kiváló is volt. Nagyon is ki voltam hegyezve úgyhogy gyorsan el is mentem, majd megkérdezte ( de tényleg nagyon kedvesen:) )hogy befejezésnek kérek- e egy masszást. Na mondom ez fasza max fél órája vagyok itt az egyből ez meg már befejzne, de úgy voltam vele, hogy már csak azért is. Persze az a hátra való takony másik helyiségben leledzett, így megint lepergett pár perc. Összességében várattak húsz percet amit tök kedvesen bele is számolt az órába majd a többi időben egy légtérben töltöttünk max negyed órát. De ez az egy helyiségben töltött idő. Valójában egy órányi rózsáért kaptam egy SOS franciát. Persze miután ezt az élményt megírtam utána már privát üzenetben elveszett a kedvessége :D De nyilvánosan az értékelésem alatt nem tagadta a tartalmi dolgokat csak kedvesen megmagyarázta, hogy ez igazából szerinte miért is volt jó. :D És komolyan ezzel a cukimódon előadott időhúzással “helyi legenda “ lehet valaki.

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 06. 19:41

Pesten is van ilyen, főleg a 13. Kerületben. Az egyik franciaimádót 2 évig hívtam naponta, volt amikor naponta 30×! Sok valós beszámoló volt róla, képei természetesek voltak, de soha nem tudtam ég beszélni sem vele. Nem írt, nem hívott, nem reagált. Majd egy másik tag megkérdezte, hogy mikor szoktam hívni!? A ",hivatalos rendelési időn" belül? Igen, mondtam neki, volt hogy előtte pár perccel, hogy talán akkor felveszi! Erre a tag: Na ez volt a baj, arra nagyon finnyás, hogy csak a munkaidőn belül hívják! Phhff...WTF...bohóc Q-a! 😂

 

Troy · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. július 06. 17:07

Nem te vagy az egyetlen akit lehuzott a c. allampolgar anorexias lany. Egy ora, ami fel, szomszed szobaban veroember. A csaj se idei napon barnult, lofeju..

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. július 04. 10:10

Ez tényleg így van: elérhetetlen,sosem veszi fel.Elég beteg dolog.Mi ebben neki az élvezet?Az ilyeneket tényleg ki kéne vágni a portálról

 

Repeatedly · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. július 03. 14:26

Igen,tudom én is,hogy ki ő.Rettenetesen irritáló stílussal és hozzáállással rendelkezik.Mintha kegy lenne,hogy pazarolja az idejét a vendégére.De kocsiban hogyan sikerült elvennie a pénzedet,mert ugye helye az nincs?Egyébként tényleg jó lenne már valamit kezdeni ezzel az iparággal,mert egyre több  ilyen -meg olyan esetről hallani.Lehúzás,megbeszélt dolgok nem teljesítése,viszont az ára az kellene,stb...

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · 2022. július 03. 14:13

Természetesen ilyen hirdetés már nincs :) De van egy erős gyanúm, hogy ki lehet :D

Tomento85 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. július 02. 17:08

Sziasztok Heni (25) nevezetű hirdetőt kerüljétek. Meglopot! 

Elég bunkó és még ő haborodot fell. Igergetett hogy vissza adja aztán letiltott! Szombathelyen illetve Zegen hirdet! 

Repeatedly · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. június 30. 21:51

Nos,Szombathely.Eszti 28,de már legalább 5-6 éve annyi,nyilván a képeivel együtt.

Rá igazán nem lehet oka panaszra senkinek,mivel egyszerűen elérhetetlen,nem veszi fel a telefont,vissza sem jelez.Üzenet formájában kérdem tőle,ezt most akkor hogyan?A válasz: Ha vendége van nem veszi fel,próbálkozzak.A nap minden szakában,egész héten vendég.Aha...Ismerősöket is kértem tesztelésre,ők sem jártak sikerrel egyetlen alakommal sem.Nem veszi fel,de kicseng.Kérdem én,mi értelme ennek?Erős a gyanúm,hogy a 4 istenítő értékelés is self made.Attól eltekintve,hogy ez olcsó játék hülyegyerekeknek,ilyenre lehetne figyelni,mert még ha fizet is a hirdetésért,akkor sincs helye ebben a formában egy valós szolgáltatásokat megjelenítő oldalon.Szerintem...


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen