Negatív tapasztalatok

Petra szolnok · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. augusztus 04. 18:44
Sziasztok! Olyan gáz ez a másokról írt negatív vagy pozítív kritika amit magatokról írtok! Csak hogy a nick név után ott van HIRDETŐ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ennyire buták nem lehettek!
jaja · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 05. 12:25

ezért nem tudz itt hülyeségeket írni mint a piroslámpán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tibor74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 06. 13:24
Hali makktársak! Gödöllőn jártam Kittinél. A képen egy karcsú bombázó van, ellentétben az ajtót egy nagyseggű, idős nő nyitotta ki, kissé kiélt fejjel. Ennek ellenére maradtam, de kár volt! Masszázsa nulla, szex közben folyamatosan dumált. Telefonja bent volt, közben is felvette. Elmenni ezért nem tudtam, csak az ajtón. Senkinek nem ajánlom!
Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 11:12

zsolty tudjuk ki vagy nagyon hülyén csinálod. Mi az félsz a konkurenciától????  Nekem nem kellenek ilyen eszközök mint nekem. Amugy meg mindenki tud bunkó lenni. és amit kitöröltek azok nem csúnya szavak voltak hanem az árakról volt szó. Ja és ha zsolty csak evelinnel találkozott akkor honnan veszi hogy koszos vagyok meg bunkó. Bocsi de én ismeretlenbe nem mondok véleményt.na mind1 ehez nem is fűzők inkább több kritikát. Aki akar hisz neki aki nem-nem.  Az meg esélytelen hogy a telefonba mást mondtam esetleg a kedves vendég férre értette.De ha nem felellnek meg az ...TÖRÖLVE... akor is el lehet menni. ja és Zsolty nem jött össze amit akartál mert ugyanugy csörög a telefonom sőt még jobban:):) na puszi mindenkinek

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 11:52

Rossz helyen tapogatozol abban biztos lehetsz.Evelin után következtetek hogy te milyen lehetsz egyik a másik meg az hogy a makktársaim is irták hogy elég sok a negativ tapasztalat gina18 nál.Ez nem egyéni hanem csoportos vélemény.Hadd csörrögjön a telefonod max mégtöbb ember ir negativ véleményt! :)    szerbusz! 

mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 17. 06:59
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.
Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 17. 20:25

Kedves Zsolti v L!

Ennek mi értelme? unatkozol vagy nincs kivel levelezzél.Rajtad kivől senki nincs ilyen véleményen ráadásul még nem is találkoztunk.Tiszta vicc amit csinálsz. Nőjj már fel  ébresztő ugy viselkedel mint egy gyerek főleg hogy mások után itélsz meg. jo lenne ha leszállnál rolam és más elfoglaltságot keresnél.

puszil mindenkit Gina

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 13:18

Szia!Akkor nézd meg mások véleményét régebbről is ott van egy halom negativ tapasztalat.Na jo én lezártalak.szia!



zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 13:30

Még annyit kedves Gina!!!Hogy nézd meg a városoknál NAGYKANDUR 75 véleményét.... Amit ott leir rolad az ennyém smafu hozzá képest.....Kutyával várod meg ilyesmi ...De olvasd el ..Szia!

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 14:36

akinek nem inge ne vegye magára és nekem nem ingem és nem veszem magamra.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 16:36

De ez rolad szol....

marci36 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. augusztus 18. 16:57

Te Gina,nem huznál már el inkább kapálni!A magyar nők szégyene vagy!!!

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 22. 17:27

miért is vagyok az ? gondolom te is ismersz és ugy mondod.sztem nem volt itt olyan csaj akiről ne irtak volna rossz véleményt. és rolam az első rossz véleményt egy olyan ember mondta aki engem nem is látott és csak kipattant a fejéből mert látott egy csajt aki neki nem tetszett és akkor már én is olyan vagyok mint ő. hát nem. de mind1 vannak emberek akik megvannak velem elégedve szoval az ilyen véleményre nem is adok am huzz el te kapálni puszi gina

 

nincs időm minden nap veletek foglalkozni szoval hagyatok békén elére is kőszi

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 23. 21:26

Sziasztok!Chézy nevű lányt nem ajanlom senkinek sem mert nem az aminek latszik a képen es ráadasul meg ápolatlan is és a melle se olyan amilyen a képen látszik!

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 15:11

Én viszont pontosan az ellenkezőjét tapasztaltam meg róla,ugyanis egy rendkívüli aranyos,szép arcú és igenis igényes lányt ismertem meg benne. Ja,és a melleivel sincs semmi gond. Csak énrajtam keresztül voltak nála elég sokan  és nagyonis jó tapasztalattal jöttek el tőle. Ajánlani tudom!!!!!!!!!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 18:51

Nem tudom,hogy most egyről beszélunk-e?Ez a lany Debreceni a helyet inkabb nem irnam meg,hogy hol dolgozik!Mivel több ismerösöm is volt mar nála,így csak cáfolni tudom a kiírasodat!Ez a lány még vakolattal is elég csúnya s a bőréről ne is beszelve a hasan lévő hízasi csíkok pedig egyszerűen gusztustalanok!A melle pedig a hasán csüng!Egyszerüen szánalmas az egesz csaj!Ismételten mondom mindenkinek,hogy ettől csak jobbat talaltok barmelyik sarkon!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 20:00

Ja !És még csak annyit róla ,hogy szaga is van pont ott ahol nem kellene!!!Szerintem tisztálkodni sem szokott!Debrecen szégyene!Gusztustalan!

Zoli79 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 21:05

Én is voltam Chézynél többször is és érdekes nekem is nagyon bejött ez a csajszi! Semmi gond nincs vele nagyon is tudja a dolgát! Az,hogy van rajta pár csík azt szolival nagyon is szépen eltüntette az illata finom és igényes is! És barátaim a szájja az valami csodás! Én ajánlani tudom csak!

roli34 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 21:37

Én is voltam nála a melle tényleg nem egy kő kemény,de akkora mell nem is lehet az! De viszont úgy a mellei közzé vette a farkam és tényleg nagyon jól tudta használni közbe a száját is! Ja és a puncija nagyon is finom....Én még biztos vissza megyek hozzá!

Én 35 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 22:50

Ja... Én meg még annyit mondanék róla,hogy Ő az a nő aki nem zsebkendővel fogja meg a farkad és nem unottan csinálja a dolgát,hanem nagyon is élvezi!!!!! De úgy látom vagyunk itt egy páran akik így látják! Ja és még annyit,h Én kényeztettem már egy párszor és nagyon is fincsi! ez az csajszi,csak így tovább! :)


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen