Negatív tapasztalatok

pasi35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 24. 23:04


Na ide Én is beleszólok....Nem egy vékony alkat a lány az biztos,de semmi gond nincs vele van rajta mit fogni,de formásan! A száját Én is csak dicsérni tudom és ahogy nézett a szemeivel közben már attól kész voltam! nagyon is igényes nincs a csajjal semmi gond! Én ajánlani tudom....

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 25. 16:58

Chézy!Most ismertük fel a focista haverjaimmal,de a melltartójáról ,mivel mindig ez van rajta ez is a higénia átka,hogy ez nem más mint ...TÖRÖLVE...!

...TÖRÖLVE...a lány!Na ott aztán van egy pár.......!Részemről a szerencse!Na nekem senki ne dicsérje tovabb köszike!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 25. 17:49

Fiúk, Csapóra ne menjetek mert ...TÖRÖLVE...ott van!

geri · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 26. 09:59

Mivan ...TÖRÖLVE...? Nem mered vállalni amit csinálsz?? Levetted magad az oldalról?? Gyenge jellemre utal!!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. augusztus 26. 11:26

Kedves geri!

Kérjük mellőze a személyes adatok közzétételét hozzászólásaiban!

VL

rolandka28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 31. 17:31

Sziasztok Srácok!

Szombat este volttam egy Chezy nevű lánynál....sajnálatos módon kiszakadt az óvszer és ...TÖRÖLVE... TISZTELT FÓRUMOZÓ! ILYEN JELLEGŰ HOZZÁSZÓLÁST AKKOR ÍRJON, HA BIZONYÍTANI TUDJA IGAZÁT, UGYANIS EZÉRT BÁRMIKOR BEPERELHETI ÖNT ÉS OLDALUNKAT IS AZ ÉRINTETT HIRDETŐ!

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2010. szeptember 11. 07:19

Szeretném megköszöni minden kedves irogató, és  olvasgató  embernek,  ezeket az oldalakat...nagyon jól szörakozok rendszeresen,ha időm engedi és feljövök,természetes,hogy tapasztalatát leirja  valaki, de azért a lányok  sem lehetnek mindig  toppon,történetesen,velem esett meg a minap.... nem éreztem jól magam,ezért  a kedves  partnert finoman visszautasitottam ill  kértem hogy másik időpontban,hát  épp  nem küldött el a fenébe....

További  kellemes  fórumozást,  szeretném még  sokáig élvezni...

segal · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. október 08. 08:51

Tisztelt Férfi társaim!

Egy Nagyon fontos infót kell hogy megosszak veletek!

Felhívnám egy bizonyos "Dorinda,Amyna,Adél,talán még Vivien "néven

...TÖRÖLVE...

Úgy érzem ezt a tényt meg kellett osztani veletek.

üdv.mindenkinek.

Segal...

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. október 09. 11:53

Kedves segal!

Mint már többször írtuk a fórumban: ilyet ne!

Se Önnek, se nekünk nem hiányoznak az ilyen beírások jogi következményei.

VL

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 20. 13:10

Kedves Rózsa!

Olvastam negatív tapasztalatodat. Hallottam már ilyen történeteket, de szerencsére még nem volt ilyenben részem. Sajnálom, hogy ez történt Veled!

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2010. december 20. 19:58

Kedves Rózsa Lexi és minden tisztességes hölgy. Örülök hogy vannak még rendes szolgáltatók akik a fórumokra is belépnek. Azt hiszem nagyon sokan, nagyon sokat tanulhatnak az irásokból.  Kézcsók Zandras

Kicsi Laura · Újonc (24 hozzászólás) · 2010. december 20. 20:47

Sziasztok!

 

Rózsa kérésére én is írnék negatív tapasztalatokat (mert akad belőlük bőven), de valószínűleg moderálnák őket...

Viszont van valami, amiről régóta szeretnék írni!

Sok pasi össze-vissza nézegeti a csajok képeit az oldalon, felírnak egy számot, de egy másik lányra emlékeznek, az ajtómban meg fintorognak, mert nem  szeretik a " kamu " képeket. SAJÁT képeim vannak, sok-sok energiát fektettem az elkészítésükbe! A legutóbbi esetben az úr, aki meglátogatott egy másik lány nevét említette érkezéskor, csodálkozott, mert nem ő nyitott ajtót, hanem én!!! :)  Összekeverte a neveket és a paramétereket, hiszen Kicsi Laura nem lehet magas! :))) És egyedül vagyok.

Urak!!! Tessék jobban figyelni, ezzel magatokat és a másikat is megkímélitek  a kellemetlen helyzetektől!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Laura

Bettike28 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. december 21. 18:15

Sziasztok Csajok!

Épp most történt velem egy olyan hogy a faszival közös tus minden tusal végzünk elkérem a tisztelet dijam.Látom h mennyi van nála stb... kifizet elteszem a pénzt megtörténik az aktus minden. Faszi elmegy és fel hív h nem e hagyot itt 40ezre ftot. Szerinted hogy ha voltnála összesen 26ezer ft ebből lejön az én tiszetelet díjam.És ami maradt nála az megmaradt.Szóval lányok vigyázatok mert képesek meggyanúsitani és aztán negativot írni h mi történik velük.Puszi lányok Kellemes ünnepeket mindenkinek.

csak · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. december 28. 19:26

Csak annyit szeretnék írni,hogy BARBARÁRA Nyíregyházán vigyázzon mindenki mert mert lennyulja a pénzt ami nálad van mig zuhanyzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csak én · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. december 29. 20:19

BOLDOG, SIKEREKEBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Lexi Gödöllőről · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. január 05. 09:42

Sziasztok!

Tudom, hogy furi, hogy egy szolgáltató ír negatív véleményt a fórumba, de vannak olyan dolgok, amit én sem tudok benyelni.

Tisztában vagyok azzal, hogy konkurencia-harc van, de a gusztustalanságnak is vannak határai. Amióta városunkban megjelent egy másik csapat, azóta vannak negatív vélemények azokról a lányokról, akik már régebben itt voltak. Tami barátnőmmel elég régóta itt vagyunk, s nem voltak még problémáink. Most viszont valaki szerint nem valóságosak a hírdetési képek. Vajon miért? Szerintem nem volt mostanában plasztikai sebésznél, tehát nem változott. Eddig miért volt jó? A választ mindenki tudja. Továbbá észrevételezném azt is, hogyha már egy lányról több hírdetés jelenik meg, akkor legalább a fotón legyen valami eltérés, mert így nagyon átlátszó a dolog. Szóval csak azt szeretném jelezni, hogy tisztességtelen eszközökkel is lehet harcolni, csak felesleges. A férfinép nem olyan primitív, hogy ne jöjjön rá a csalásra. Mint írtátok a fórumban, személyemben normális, szavahihető szolgáltatót ismertetek meg. Szeretném ha ez így is maradna, erre törekszünk barátnőimmel Tamival és Diával. Mindenkinek szép napot és további jó munkát kívánok

Lexi

Árvácska · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. január 10. 16:26
SZIASZTOK. OLVASGATOM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT ÉS LÁTOM,HOGY NEM CSAK NEKEM ÉS A BARÁTNŐMNEK VANNAK A PASIKRÓL NEGATÍV VÉLEMÉNYÜNK.EGYSZERŰEN NEM HISZEM EL,HOGY A FÉRFIAK 70% IGÉNYTELEN,RÁADÁSÚL AZT HISZIK MAGUKRÓL,HOGYHA VAN RAJTUK EGY MÁRKÁS CIPŐ VAGY NADRÁG AKKOR EZ MILYEN MENŐ. ELFELEJTIK AZT,HOGY ITT LE KELL VETKŐZNI. BŰZLENEK AZ IZZADSÁGSZAGTÓL ÉS GUSZTUSTULAN ILLATÚAK....OTT LENNT IS. TÖMÉNY PISI SZA,EGYNÉMELYIK FEHÉR ALSÓNACIJA HÁTÚL SZÉP BARNA FOLTOS. EZ MÉG NEM IS ELÉG.....BEJÖN KÉRDEZI,HOGY LEHET-E ZUHANYOZNI? VÁLASZOLOM,HOGY TERMÉSZETESEN.ELMEGY ZUHANYOZNI ÉS VISSZATÉR UGYANAZZAL A KELLEMETLEN TESTSZAGGAL.NAGYON SOK FIATAL MEGIRIGYELHETNÉ AZ IDŐSEBB EMBEREK IGÉNYESSÉGÉT. SOKKAL ÁPOLTABBAK MINT A FIATALOK. ANNYIT SZERETNÉK TANÁCSOLNI,HOGY MIELŐTT ELMENNEK EGY SZOLGÁLTATÓ HÖLGYHÖZ,TISZTÁLKODJANAK RENDESEN,MERT NEM TUDOM,HOGY MIT SZÓLNÁNAK AKKOR,HA MI IS IGÉNYTELENŰL ÉS BÜDÖSEN VÁRNÁNK ŐKET.
Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2011. január 11. 21:01

Sziasztok lányok,

 

kicsit ráértem és beleolvasgattam ebbe a fórumba is, amit egyébként nem szoktam. Örömmel tapasztaltam, hogy a "másik" oldalnak is van hangja, amit nagyon hiányoltam egyéb oldalakon. És meg kell, hogy mondjam, hogy együttérzek veletek: igénytelen fickókkal nehéz lehet összemelegedni. Szabályosan becsülöm azokat, akik elviselik a sokszor kellemetlen vendéget és egyáltalán nem bánom, ha a fórumban szóvá teszitek, hátha ezáltal javul a higiénia - végülis én se szeretnék egy ápolatlan havertől "átörökölni" valamit, Rólatok nem is beszélve. Szóval tartsátok magatokat bátran a tisztasági minimumhoz.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2011. január 12. 15:47

Szia! Van benne igazság, de én nem látom ennyire egyszerűnek az esetet.

A higiéniai kérdésre nem tudok mit mondani, mivel nem vagyok érintett a dologban, de nem vitatom az észrevétel jogosságát.

A jelenségen úgy gondolom, kizárólag ti lányok tudnának változtatni, de ez meg sajnos nektek nem megy. Tíz évet meghaladó portyázásom során eddig két, azaz kettő olyan lánnyal találkoztam, aki saját elmondása szerint fürdés után udvariasan megkérte a vendéget, hogy öltözzön fel, s távozzon, és e két eset sem Debrecenben történt. Sajnos az „egyéni” érdek szinte minden esetben elnyomja a higiéniai igényeket és utólagos reklamációt szül. Ettől függetlenül igazad van, bár nincs sok értelme, de itt is szóvá kell tenni, még akkor is, ha az érintettek valószínűleg nem olvassák. Talán tanulságos lehet, de ilyen és ehhez hasonló női véleményekkel kizárólag a vidéki oldalak fórumain találkozok.



Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2011. január 13. 17:09

Ez szomorú Jampec, hogy Bpesten ilyen nagy a kényszer. Meg az, hogy az egyéni érdek elnyomja a higiéniai igényeket: hát nem egyéni érdek minél tovább egészségesnek maradni? Ez érdeke a lányoknak is meg egyébként a bodyguardoknak is nemigaz? Egyébként hagynám már a témát, ha nem tudnám, hogy gumit csak általában aktushoz használtok lányok de a cumi soxor natúrba megy nem? Pedig ott is van fertőzésveszély, szerintem válogassátok meg a natúr eseteket! Ezt persze önzésből írom, mert én is imádom a natúr franciát, de mindig eszembe jut, hogy na, most lehetek pl. herpesz részvényes... De annál a csajszinál, akinél tudom, hogy komolyan veszi a natúr-válogatást, én is nyugodtabb vagyok és nem esik rosszul ha ezért többet kell is áldoznom. Mi a véleményetek erről lányok?


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen