Negatív tapasztalatok

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 17. 20:25

Kedves Zsolti v L!

Ennek mi értelme? unatkozol vagy nincs kivel levelezzél.Rajtad kivől senki nincs ilyen véleményen ráadásul még nem is találkoztunk.Tiszta vicc amit csinálsz. Nőjj már fel  ébresztő ugy viselkedel mint egy gyerek főleg hogy mások után itélsz meg. jo lenne ha leszállnál rolam és más elfoglaltságot keresnél.

puszil mindenkit Gina

mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 17. 06:59
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 11:52

Rossz helyen tapogatozol abban biztos lehetsz.Evelin után következtetek hogy te milyen lehetsz egyik a másik meg az hogy a makktársaim is irták hogy elég sok a negativ tapasztalat gina18 nál.Ez nem egyéni hanem csoportos vélemény.Hadd csörrögjön a telefonod max mégtöbb ember ir negativ véleményt! :)    szerbusz! 

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 11:12

zsolty tudjuk ki vagy nagyon hülyén csinálod. Mi az félsz a konkurenciától????  Nekem nem kellenek ilyen eszközök mint nekem. Amugy meg mindenki tud bunkó lenni. és amit kitöröltek azok nem csúnya szavak voltak hanem az árakról volt szó. Ja és ha zsolty csak evelinnel találkozott akkor honnan veszi hogy koszos vagyok meg bunkó. Bocsi de én ismeretlenbe nem mondok véleményt.na mind1 ehez nem is fűzők inkább több kritikát. Aki akar hisz neki aki nem-nem.  Az meg esélytelen hogy a telefonba mást mondtam esetleg a kedves vendég férre értette.De ha nem felellnek meg az ...TÖRÖLVE... akor is el lehet menni. ja és Zsolty nem jött össze amit akartál mert ugyanugy csörög a telefonom sőt még jobban:):) na puszi mindenkinek

Tibor74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 06. 13:24
Hali makktársak! Gödöllőn jártam Kittinél. A képen egy karcsú bombázó van, ellentétben az ajtót egy nagyseggű, idős nő nyitotta ki, kissé kiélt fejjel. Ennek ellenére maradtam, de kár volt! Masszázsa nulla, szex közben folyamatosan dumált. Telefonja bent volt, közben is felvette. Elmenni ezért nem tudtam, csak az ajtón. Senkinek nem ajánlom!
jaja · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. augusztus 05. 12:25

ezért nem tudz itt hülyeségeket írni mint a piroslámpán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Petra szolnok · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. augusztus 04. 18:44
Sziasztok! Olyan gáz ez a másokról írt negatív vagy pozítív kritika amit magatokról írtok! Csak hogy a nick név után ott van HIRDETŐ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ennyire buták nem lehettek!
peti 25 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 31. 09:23

NEM ÉRTEM MI A BAJOD MAYÁVAL ÉN IS JÁRTAM NÁLLA ÉS NAGYON KEDVES SZÉP ÉS SZEXI LÁNY ÉS NAGYON TISZTA ÁPOLT VOLT,MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM,DE TE ÚGY LÁTOM MINDENKIT LE ÓCSÁROLSZ,NEM LEHET,HOGY VELED,VAN BAJ?

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. július 30. 12:36

Látjátok ez a gina18 baby itt is bunko akkor milyen élőben .Egy koszos valami...

HUAN PABLO · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 29. 14:45

KIJELENTEM HOGY GYŐRBEN A MAYA NEVEZETÜ NŐ HAMIS KÉPEKET RAK KI A HIRDETÉSRE!!A IGÉNYTELEN KÖRNYEZET A NŐIS ÉS A TESTÉRÖL NEMIS BESZÉLEK AZ INTIM ZÓNÁJA TELE VAN KELÉSSEL!!KITUJA HOGY NINCS E NEMI BAJA DE SZERINTEM VAN!!!

Gina18debrecen · Újonc (22 hozzászólás) · 2010. július 27. 19:07

A telefonba teljeskörű felvilágositást szoktam adni ami férreérthetetlen ha meg nem elégszel meg annyival ami ...TÖRÖLVE... szerezz magadnak barátnőt annak nem kell ..TÖRÖLVE... csókolozik veled. sorry puszil mindenkit Gina:)

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2010. július 22. 15:56

Gina (18) Debrecen nem ajánlott nagyon lehuzós. A telefonba alap mire odérsz már extra.

szabi12345 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 05. 18:07

Sziasztok!

 

Senkinek sem ajánlom a Nagykanizsai Szano becenévre hallgató lányt!!!! Nagyon inkorrekt! Csak a lehúzásról szól a dolog és a teljesítés pedig elmarad. Előre soha ne ***TÖRÖLVE***!!!!!!

Lolita · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 16. 23:31

Kedves Ender!

Nekem soha de soha nem voltak kamu fotóim és szerintem ezt bárki igazolhatja aki nálam járt.Más rész sok olyan partner van aki megsértődik azon hogyha alőre elmeri kérni a lány a ***TÖRÖLVE***.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 16. 20:03

Kedves evelin 19 debrecenből  Ha tudnál egy kicsit is olvasni akkor láttad volna hogy nem probáltalak ki..... Látszik itt is az iq d

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 16. 17:12

Ha valaki volt már Evelin(19)-nél Nyíregyházán, kérem ossza meg tapasztalatait velem, velünk. A képek alapján nem rossz, de tudom ez manapság semmit sem jelent, sajnos. Ha hamarosan nem tudok meg róla többet kénytelen leszek kipróbálni vakon és majd én adom a tájékoztatást.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 14. 23:08

fisco ha utana neztel volna a varosok-nyiregyhaza reszlegen,ratalaltal volna a holgyre ,marmint hogy mi a helyzet valoaban is,ket nevvel hirdett stb szokasos huncutsagok,no meg a negativ velemenyek,megsporoltal volna vele egy fejfajast:)

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 14. 12:48

Sziasztok!

 

Nemrég voltam Myíregyházán a Detty(20) nevű hölgynél. Egy nagy nulla! Unalmas, érzéketlen, lehúzós kis p*csa. Senkinek sem ajánlom! Messziről elkerülni!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:42

jakab fiam eskudj hogy te egy ilyen kocahoz mentel:)) nem hiszem el,te ennek meg fizetni is akartal???

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:41

koszi freddy a jo tanacsot,ajanlom mindenkinek megfogadni!!


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen