Negatív tapasztalatok

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. június 10. 23:11

épp tapasztalatokat gyűjtök, amit meg is osztok azzal akit érdekel

 

telefonon egyeztesd a lehetőségeket és pontosan kiszámolt összeggel menj, amit adj oda előre, mert lehet nem kéri, de időközben lenyúlják tőled és még meggyanusítanak hogy nem akarsz fizetni

 

ha előtte ragaszkodik a zuhanyhoz akkor az már gyanús, közben lenyúlják a pénzedet, ha mégis maradnál menj az ajtóhoz és zárd kulcsra te magad

 

ha megbeszéltétek az időt, megérkezel de még kér 5-10 percet mielőtt láthatnád vagy beengedne, bármire hivatkozva, akkor jobb ha messze kerülöd a környékét, mert épp felkészül a futtatójával a lehúzásodra

 

ja és sok lány szép fehérnek néz ki, tényleg ő van a képen, csak épp kifakítva, valójában elég sötét kissebségiek, de az csak szeméylesen derül ki, neveket nem írok, mert akiknél jártam most épp nem hirdetik magukat

evelin 19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 10. 12:37

Kedves Zsolti!

Ha gáz nőnek tartottál,akkor minek jöttél be a lakásba,jah és még azt mondod hogy koszos vagyok akkor hogy birtál velem lenni????Edig még nem panszkodott senki,sőt sokan vissza is járnak!Pusy Evelin

jakab · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 10. 10:36

Sziasztok,VIGYÁZATOK a szabolcs-megyei nyíregyházi Vanda nevü lányal,mert lop.Tölem elopott 5000-forintomat,melesleg csak 17-éves az ő elmondása szerint.A telszáma:06-20-401-5627.

Ender! · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 07. 18:11


kedves Lolita!

Hülyének tartom azt a lányt aki nem elöre kéri el a pénzt! Ez csak a saját butaságát bizonyitja! Erröl ez a véleményem. Ha pedig valaki kamuzik a fotóival, vagy adataival ne haragudj de ugy gondolom az nem ide való!

Az a baj, hogy nem tudatosul benne, hogy ez egy szolgáltatás és ha valaki hiteltelenné válik akkor nem fogják ugy keresni, mint azt aki hiteles. Alaptörvény.

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2010. június 03. 17:32

Evelin 19 debrecenben egy nagyon gáz nő ,senkinek nem  ajánlom büdös koszos   fujjjjj

kemény farok · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. május 31. 13:49

Tudna valaki véleményt mondani Komáromi csajokról?

Pl Dina....

Thomasso · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 24. 14:19

Szia! Nem ismerek minden lányt, de Lessi nem "bögyös" és nem a...TÖRÖLVE... utcán van!:P

Ha nincs megbízható infód ne húzdd le a csajokat!!! Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy elmenj hozzájuk! Van kezed és intézd el magad otthon!!

Seggfej!

mktz56 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 23. 10:15

Üdv Mindenkinek!

 

Szia! Kinga vagyok. Telefonszámom: 06-70/260-1578
https://videkilany.hu/27237-kinga

Szia! Moni Cica vagyok. Telefonszámom: 06-70/268-8278
https://videkilany.hu/27238-moni_cica

Szia! Lessi vagyok. Telefonszámom: 06-20/319-3521
https://videkilany.hu/27041-lessi

Szia! Lilla vagyok. Telefonszámom: 06-70/208-3988
https://videkilany.hu/27198-lilla

Szia! Jázmin vagyok. Telefonszámom: 06-20/992-3577
https://videkilany.hu/27196-jazmin

 

mind az öt hirdető ugyan az a személy ...TÖRÖLVE... rövid hajú vörös bögyös

Törölt felhasználó · 2010. május 16. 22:58

Sajnálattal olvasom,hogy a lányokkal nincs minden rendben, de azért felhívnám a figyelmet egy férfira.Bejelentkezik úgy mint egy törzsvendég aztán fizetés nélkül távozik.A lányok is sokszor bizalommal fordulnak a vendégek iránt, hogy majd az aktus után fizet és akkor jön a szöveg, hogy a pénztárcáját lenn hagyta a kocsiban és végül elhúz fizetés nélkül.Akkor miért vártok bizalmat a lányoktól?

seftes · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 13. 15:07

Sziasztok!Nagyon ajánlok nektek egy csajt(Anett 24)Budapestről. Nagyon csini,persze az is jó lenne ha a képeken ő szerepelne. Sajnos mikor kinyitja az ajtót előtted akkor egy kicsit más látvány fogad majd.Ezen ne lepődj meg! Ajánlom , ha szereted hogy lehúznak, ha szereted a "meglepedéseket", ha szeretsz többet...TÖRÖLVE... Sok sikert fiúk nekem ennyi elég volt a hölgynél!

KING · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 27. 00:28

Ma meglatogattam KINGAT / 28 / Miskolc. ***SZABÁLYOKKAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE***, tusolas utan kb 10 percig voltunk eggyutt. Egy nagy darab nulla.

Kerem ne mennyetek hozza, keruljetek ki. Mert nektek se nem fog osszejonni , mert o ugy akarja, csak lehuzza a penszt.

O egyszer MISKOLCON, utana Fehervaron, vagy Veszpremen tartoszkodik! Azert jo nezetek meg a kepet, es jo figyeljetek ne hogy KINGA-hoz mentek.

Udv. King Szlovakiabol.

KING · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 27. 00:19

Szia Eszkimo,

Igazad Van hogy a miskolci Virag egy nagy darab nulla. Neki mindegy, mert meg  fogja valtosztatni a nevet. Mert ma Amanda is volt. Kerem soha nem menni hozza.

Koszi.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. április 24. 00:35

Elnezest szeretnek kerni hogy nem a ``bejelenteshez`` irtam a hozzaszolasom,de ugy latom miutan beirtam ezt,a holgy el is tunt az oldalrol.legkozeleb oda figyelek es a megfelelo helyre fogok kuldeni a megjegyzeseimet.tisztelettel Figaro

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. április 21. 16:37

Üdv mindenkinek. Saját szubjektív véleményemet és élményemet osztanám meg, Sopronból.

Felhívtam egy új leány, Vickyt (24) (70/2338185). Szokásomhoz híven rejtett számról, amit fel is vett. Nos, ez volt az egyetlen pozitívum :-S

A leányzó a Kőszegi úton teteje felé, családi házas környezetben "rendel", parkolást a ház előtt gondolta, de eléggé szem előtt lett volna a kocsim, szóval egy közeli kisutcában parkoltam le. Egy kis szoba, rendetlenség, bűz, kosz. Már ott ki kellett volna fordulnom, de maradtam. A hölgy korát nem tudtam megtippelni, de 30 alatt van. A neten látható képek nem igazán fedik a valóságot, ha egyáltalán azokból meg lehet bármit mondani. Van benne a vonóból (ej de szépen fogalmaztam), Nyíregyházáról jöttek szerencsét próbálni... Miután megbeszéltük, a dolgokat, törülközőt kértem, amit nem tudott adni, illetve közben levetkőzött, ami tovább lohasztotta a kedvemet, mert erős p*naszag csapott meg, szóval azonnali fájdalmas búcsút vettem, mondhatni "elmenekültem". Abszolút NEM AJÁNLOTT kategória, 2/10, a kettőt is azért kapta, mert nő volt, és nem férfi :D Szerintem ERŐSEN KÉTES HIRDETŐ

A számát azért írtam ide, hogy nehogy a nevét és helyszínt változtatva más is belefusson, habár tudom, egy telefonszámot lecserélni manapság nem nagy kunszt.

Kérném, ha bárkinek hasonló rossz tapasztalata van, ossza meg itt a fórumon, ne csak olvasgasson, hogy az ilyen lányoknak esélyük se legyen megmaradni.... mert magunkal b@szunk ki.

 

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 13. 13:27

Kedves figaro_85_ro!

Kérjük, ha tudja bizonyítani állítását (valódi kép pontos linkje), akkor használja oldalunkon a Bejelentés lehetőséget.

Köszönjük!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 13. 13:24


Kedves Csenge!

Köszönjük a jelzését. A tegnapi délelőtt folyamán már mi is észrevettük, és léptünk is...

VL

vörös hajnal · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 12. 10:42

Lányok vigyázat,lenyúlós partner jár a városban!

 Értékeitekre fokozottan ügyelni!

A napokban én megjártam, kb. 8-10 másodpercre hagytam magára a partnert,

és a távozása után üres volt a pénztárcám!

Csenge · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 12. 01:27

Szia! Barbi-Vivi vagyok. Telefonszámom: 06-70/294-5736

A VL szerkesztőség figyelmébe ajánlom a fenti hírdetés szövegét. Azért ez már nekem is sok. Ti hogy látjátok?

KisÖrdög · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. április 09. 00:34

Nyugi... általánosítás nem lesz, de az biztos, hogy ezekután én is óvatosabb leszek mindenhol és lehet, hogy még csak le sem vetkőzök tusolás közben. xDDD

Pillangó45 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 08. 16:26

Szia !

Húzós tandíj, csak ne általánosítson senki sem ebből a történetből.

Ezért nem furcsa számomra (sőt, sokszor én jelzem), hogy a partner a tusolóban vetkőzik.


Téma indítva: 2010.02.25., 767 hozzászólás összesen