Valódi hirdetés?

Téma lezárva
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 13:03

Az új hirdetések első értékelése, kinek mi a véleméyne a feltöltött új képekről...

Törölt felhasználó · 2010. február 25. 18:16

Sziasztok!

Van egy lány sopronban,aki Kriszti néven fut. A képen nem ő van! Tehát kamu! Pár hónappal ezelőtt voltam a képen látható lánynál. Azt hittem, most is ő van itt. De nem, egy másik csaj használja a képeit.Szerintetek miért akarnak átverni minket azzal, hogy más képét teszik fel?

 

Törölt felhasználó · 2010. február 25. 20:24

Sziasztok!

 

Debrecenben és Szoboszlón is hirdeti magát Vikicica,nos ha vki elhitte volna,a képen nem ő van.De még csak nem is hasonlít rá.....::::((

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 03:00

Sziasztok!
Láttam egy képet a vidéki lányok oldalán. A MIAről készült kép kamu. Pár hónappal ezelőtt dolgozott ott egy lány, és a képen ő látható. Voltam akkor nála, azért tudom.
Van aki szeret kamu képeket használni, csak ezzel minket vernek át!
Szerintetek?

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 09:03

Kedves Kis Kópé!

Kérjük, ugyanazt a hozzászólást csak egy fórumba írja be. A válasz és a reagálás így is úgy is meglesz, ha a kérdés mást is érdekel.

Köszönjük!

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 10:14

Tisztelt szerkesztőség, nekem csak egy hozzászólásom volt, tegnap este. A többit egy faszkalap írta, akinek nem tetszik az igazság. Lehet hogy ő a csajok futtatója és sértve érzi magát az igazságtól.....

ki tudja? Mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani.

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 12:28

Ugy gondoltam ezt tudnotok kell!

Majdnem 100km autoztam pár hete egy kis kikapcsolodásra, telefonon egyeztettünk,és mikor megérkeztem kinyitotta egy lány az ajtot,kérdeztem hol van a Kriszta, mondja a csaj én vagyok,te mondom döbbenten te biztos nem, erre a csaj azt mondja nem mindegy nekem kibe rakom!

Szoljatok hozzá? Természetesen nem maradtam! Felháboritonak tartom az ilyet! Nem akartam írni de most látom nem csak én jártam igy.

Igazat adok az elöttem író Egérnek tiltsák ki a csalokat!

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 20:18

*** linkek tiltva ***

*** linkek tiltva ***

*** linkek tiltva ***

Érdemes ráklikkelni.

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 21:00

A kép a Karola a nyíregyházi "Kate´s Playground"

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 21:09

Kérjük, hogy a valós-nem valós képekről a "Bejelentés" lehetőséget használják!

Köszönjük!

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 21:50

Akkor jelents be és ne rondíts minden topikba

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 10:54

Titkosnak igaza van, Vikicica ténlyleg nem az . Csak azt nem értem miért nem tiltják ki az ilyen kamu hírdetőket. Azt hiszik mert jó képpekkel hírdetnek, ha már felmentél fentmaradsz? Én nem maradok és mindenki ezt tegye mert felháborít a sok kamu hírdetés.

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 12:26

Szombathelyi hirdetők közül Ginra már jó ideje kamuképpel hirdet.

 

Íme: *** linkek tiltva ***

 

Bár szemérmesen kitakarta a szemét a netről töltött lépről a csajnak. :D

 

Örülök, hogy van fórum talán a hirdetések is megtisztulna a kamuképektől, mindenkinek ez az érdeke.

 

Megy majd a bejelentés is...

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 17:52

KECSKEMÉTEN A NAUSZI,LILLA21!,GABYKA,ÉS A SZABINA21 VALÓDI KÉPEK!!!!!!!!!!A BETTY KAMU KÉPEKKEL HIRDET,MOST LEHULLIK A LEPEL MINDEN KAMU HIRDETŐRÖL.NEKEM SZEMÉLYSZERINT A NAUSZI ÉS A SZABINA JÖTT BE.MIND 2Ő NAGYON KEDVES,BÁR A SZABINA KICSIT GÖMBÖLYDED,DE NAGYON JÓL MASSZIROZ.

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 20:54

Sziasztok! A nyíregyházi lányoknál ( Kinga 19) nem valódi kép van felrakva!!! Ez azért biztos mert az én barátnőm van a képen! Légyszíves vegyétek le!

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 22:22

Valaki segítsen már nekem megadni MARIANNA TEL:számát aki ugy hirdete magát,hogy a plázátol 5 percre.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:41

Szia Szabolcs!

Melyik Kinga (19) a Te barátnőd? Mert van olyan Kinga ( 19) aki valós képpel hirdet.

Üdv: Thomika

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 12:54

Az Szabolcs megye és kétes hírdetés!

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 13:14

Azt értettem, hogy Nyíregyháza - Szabolcs megye, de ott is két Kinga (19) van! Az egyik "kétes hirdető" a másik nem. Melyik a Te barátnőd?

Üdv: Thomika


Törölt felhasználó · 2010. március 02. 17:27

Amelyik a kétes hírdető az az én csajom! De már levették!


Téma indítva: 2010.02.25., 133 hozzászólás összesen