Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:34

Ha ilyen van ide nyugodtan fel lehet írni a rendőrök rendszeresen bele olvasnak a fórumokba!

Előbb utóbb horogra akadnak!

 

Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:28

Tiffaynál pár hónapja jártam,Ő vana képeken és kifejezetten csinos szép lány!

Én a barátnőjéhez mentem de a végén ővele is voltam,Linával dolgozott együtt!

Igazán mutatós lány!

 

Drót · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 05. 14:23

Látogas meg Anikó30 at!!

Egy szép korrekt lány

gyöngyszeme Debrecennek!!!Én heti szinten járok hozzá,á*ai szokásosak,egyedül dolgozik!Aki szeretne egy kedves nagyon szexi és kifejezetten barátnő fillinget nyujt!!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 10:04

Komolyan mondom nincs egy normális jó szolgáltató itt debrecenben , a legtöbb hirdető kamu képpel van amikor az ember felhívja őket akkor a telefonba igérnek mindent mikor meg személyesen találkozik  akkor szembesül a szörnyű valósággal ! A 30- 40 korosztályba szinte semmi sem stimmel sem a szolgltató sem a kép !! Nem tudom mire jó ez és kinek hogy folyamatosan át vagyunk baszva !! Vannak hölgyek akik több képpel hirdetnek azt hiszik hogy így hátha kellendőbbek lesznek !!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 17:43

köszi!király ez a fórum!!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 12:39
Helló! Tiffanynál járt már valaki milyen a csaj ő van a képeken?
Törölt felhasználó · 2010. március 04. 11:01

Hello!

Angika nevű hirdetőről tud vki vmit?

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 09:51

Üdv kedves Makktársak!

Nemrég látogattam meg a vl-en hirdető Páros örömök név alatt futó két csajt (Elíz és Kyra).

A telefonban nagyon aranyos és segítőkész volt az egyik lány,nem tudom melyikkel beszéltem!

Az árak nagyon korrektek (megbeszélés alapján). A parkolás ingyenes a ház mögött!

Egy kicsit nehezen találtam oda mert a házak számozása nagyon össze-vissza van,de felhívtam a lányokat akik,azonnal útbaigazítottak.

A lakás átlagos,tiszta. A lányok aranyosak és nagyon közvetlenek.

Én egy órát voltam ott,amibe többszöri aktus volt,a lányok franciája főleg ha egyszerre csinálják fergeteges,és mindkettővel dughattam és úgy hogy gumit sem kellett cserélni.

Ja van nfvsz,ha valaki szeretné,én első sorba dugni akartam de legközelebb azt is kipróbálom.

 

Remélem, hasznos infoval szolgálhattam.

 

További szép napot Mindenkinek!

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 06:31

A zsarolást a törvény bünteti, össze kell fogni .!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 17:32

A stella néven hírdető k. nem enged semmit, parancsolgat, szóval tök kellemetlen vele. Pénzt persze előre, visszakozás nincs. Tartsd távol magad tőle.  (kivéve persze ha szereted a megalázó helyzeteket.) Gyanítom azért olyan gusztustalanul nagy a szája, mert a strigó a konyhában ügyel. Nem ütöttem még meg nőt, de most nagyon viszketett a tenyerem.

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 14:16
Sziasztok kollegák! Nagyon jó hogy van már ez a fórum mert nekem is volt már sajnos rossz tapasztalatom! Retkes kecó csúnya a képre eggyáltalán nem hasonlító lány! Bíztam benne hogy Nyiregyen valósak azok a szép lányok de látom oda se kell már menni. Debrecenbe a legjobb lány akinél voltam már sajnos nem dolgozik ő a Marian volt a Kölcseyvel szembe. A Ginger már nem hirdet itt nem tudja valaki milyenek lettek az új mellei még a műtét előtt voltam nálla.
Törölt felhasználó · 2010. március 03. 13:38

Lányok!


Eddig nem hittem el, de ma engem is megkerestek! Pénzt kér tőlem a jól ismert banda azért, mert túl sok jó csaj van már itt a vl-n, és így neki kevesebb lett a pénze!

Inkább a vl-nek fizetek a hirdetési lehetőségért, de nem ennek a ....

Ki járt még így? Ti mit gondoltok?!

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 10:51

Kösz a válaszokat Joe, Irdom.

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 18:53

Hali!

 

Anikónál már jártam. Az első 3 alkalommal csak masszázs volt befejezéssel. Ezt követően szimpátia alapján jöhet a szex is.

Formás alak, kedves és figyelmes kiszolgálás. Ráadásul tisztaság van mindenhol (ő is, lakás is).

A cicik szépen, tilos erősen markolászni, viszont a popót már keményen lehet fogdosni.

 

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 16:56

Sziasztok !

 

Véleményem a Nyíregyi csajokról lesújtó. Majdnem mindenki hazudik.,romákkal van tele az egész hirdetés persze más fotókkal.

Ha valaki jót akar egyikhez se menjen Nyíregyen.Tudnék mesélni arról is , hogy loptak meg közben de nem teszem. Kerüljétek el messzire Nyíregyet.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 14:13

Kedves Lopez!

Mi is ezen dolgozunk! :-)

VL

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 12:01

A kamu lányokat el kell tüntetni az oldalról!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 10:55

Hi Toomy,

Figyelmedbe ajánlom a következőt:

 

Titkos (2010. február 25., csütörtök 20:24) Moderálásra küld Válasz

Sziasztok!

 

Debrecenben és Szoboszlón is hirdeti magát Vikicica,nos ha vki elhitte volna,a képen nem ő van.De még csak nem is hasonlít rá.....::::((

 

Üdv,

 

Joe

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 10:50

HI R,

Én Kingát ismerem, aki egy nagyon szexi lány, de vigyázni kell, mert akik managelik igen csak ott vannak a házban.

Mikor én voltam vele egy félig cigó csaj ott volt folyamatosan a másik szobában és arra a kérdésre, hogy kolleganő vagy ki Ő szegény Kinga zavarba jött.

Üdv,

Joe

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 10:38

Ja ha valaki tud infot popó kedvelő csajokról azt is szivesen venném!

Thx.


Téma indítva: 2010.02.25., 20692 hozzászólás összesen