Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 13, 15:06

No para! Minden gond nélkül meglátogathatod, megbízható jó csaj! És szép is!

 

Pumukli0 · Újonc (27 hozzászólás) · Február 13, 14:18

Sziasztok. Anita 30 ról valakinek infója? Köszönöm

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 13, 04:26

Ő és a hozzá hasonló hirdetők rombolják le a látogatók bizalmát! Mert valjuk be igencsak csúnya dolog hirdetőként visszaélni egy fitnesedző képeivel!!! Kell következményeknek lenni! Mint látom lett is.

 

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 12, 20:13

Sziasztok!

Régi vágyam egy olyan tocsogós olajos kef***s. Nem tudtok valakit aki vállal?
Nem csak kis masszázsolaj, hanem rendesen csússzunk egymáson és had tocsogjon!
Szolgáltatók is írhatnak!

 

AJóARoszÉsÉn

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 12, 19:01

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/meli/1zU

 

voltál nála korábban, nagyobb mellei vannak és tetoválás a mellei között ez nem az a nő...

 

Valaki volt nála, hogy most ő vagy a barinője rendel ott?

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Február 12, 11:13

Infoért cserébe infó Viki20 brutál jó francia fiatal roma csaj teste egybe van pici mellek nagyon oda teszi magát ajánlott ellentétben melanie 19-el a nagyerdő környékén voltam nála francia 0 pénz kidobás az egész csaj ígér mindent megdughatod mint egy tengeri csillagot max

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · Február 12, 11:05

Üdv mindenkinek újra itt a fórumon a lina 25-ről van valakinek tapasztalat csapó utcán

Blueeye35 · Újonc (31 hozzászólás) · Február 11, 08:10

Szép napot mindenkinek. Lola48 ról szeretnék érdeklődni!  Ha lenne valakinek infója ossza meg velem, jöhet privátba is. Köszönöm szépen. 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 10, 23:32

Értem, kicsengetted Júdás 30 "ezüstjét" egy harmatgyenge francseszkáért! :D

A ducibb korosztályt nem tudom értelmezni!

Azzal meg szerintem tisztában vagy, hogy 50 feletti Nőket nem látogatok a 6x eseket meg pláne nem.

 

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · Február 10, 16:33

🤣🤣🤣

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 9, 17:29

Szia Nándi

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/bianka/ufT

nem rémlik már az utca neve, de lehet vértanú volt...

 

A fotók nincsenek köszönő viszonyban sem azzal a nővel, aki fogadott. Ha egyáltalán ő volt...

Pedig én naiv kisfiú létemre, azt hittem a haver javaslatára, hogy valóban bomba nőhöz megyek. Itt látszik meg, hogy kinek mi az ideál. pl. Nándinak az öregebb korosztály.

Nekem a ducibb korosztály... de ez a hölgy több volt mint duci...

Akinek sok pénze van, menjen oda elszórni :D :D

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 9, 17:14

Ne azzal legyél te elfoglalva, hogy milyen az ízlésem meg mivel és kivel vagyok elégedett!

Inkább azt a történetet öntsd szalonképesen  írásos formába ami az egyik Aradi vértanúról elnevezett utcában történt veled! :D

 

 

Scarlobaldi · Újonc (10 hozzászólás) · Február 9, 08:40

Követem, nagyon érdekel!!

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 8, 17:49

biztos már letesztelted és tapasztaltból beszélsz :D :D vagy nálad magos a mérce, nem elégszel meg egy idősebb nővel sem...

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 8, 17:45

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/panna/oWG

 

Centaur Photography által mutatott fotsoppolt képi világ és a valóság ráncossága szembetűnően  erősen eltér!

Aki nem hiszi járjon utána! 

Kanosbela · Újonc (8 hozzászólás) · Február 7, 10:39

Sziasztok maktarsak!

Valaki tudd esetleg elerhetoseget a holgyhoz mondta h valal vedegeket de nem fogg mar hirdetni a napokban ossze tort a telefonom es nincs meg a szama!

az egyetem sugar uton rendelt kozel az omw kuthoz egy afrikai szarmazasu neger no maszirozast valalt szimpatia alapjan francia befejezzesel!

vagy ha esetleg tudd valaki neger not kozelunkben irjon valaszotokat koszonom szep napot!

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 6, 22:35

Ne menetelj be az erdőbe! Miért kellene követni bárkit is? Tettél egy ajánlást, reagáltam rá ami alapján elbizonytaladottál! Akkor miért is nekem kellene bizonyosságot szereznem? Ha kétejeid vannak járj magad utánna! Az a tuti infó nem amit más mond! Nemes egyszerûségel zárnám is ezt a témát.

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 6, 19:04

Nándi én már nem tudom követni, ki rendel ott és milyen fotókkal?

Azt tény, hogy a fotók divatoldalakról lehettek összeollózva.

Megkérlek és meglátogatod a hölgyet? Nálunk csak 10.-én lesz fizú, azt követően tudok elemenni hozzá, mert nemolcsó :D

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 6, 16:54

Kétségtelen, hogy most a képek fénykép garanciások (ez azért korán sem jelent azonosságot)!

Nekem mégis vannak olyan érzéseim, hogy valami divatfotózásról vannak mentve.

Az viszont tuti, hogy a plázával szembeni udvarban rendelő csaj aki ezzel a telószámmal az általad is említett T néven volt az 101 nem az aki most van a képeken.

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 6, 16:31

Mivel a regisztrációd 2021 es így feltételezem attól régebbi időtávlatra nem kell visszatekinteni!?

Mer azt megelőzően 3 olyan nevű is volt.

Onnantól kezdve a városban viszont én csak egy mozdonyszőke csajra emlékszem aki több néven speciel (Nicole néven is) hirdetett és néha volt szőkére is festve!

Azzal segíthetsz, hogy arcos képekkel hirdetett e?

Ha igenlő válaszod van azt akkor tedd privátban!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen