Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 6, 07:34

sziasztok

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/meli/1zU

 

Most nézem, hogy a Timi-Laura névvel hirdető hölgy Meli névre váltott új regisztrációval változatlan telószámmal?

Minden egyes alkalommal más hölgy van ott, valaki volt nála az utóbbi pár héten, és látta hogy ki rendel ott valójában?

 

Köszönöm szépen

sziasztok

 

 

Szabixx · Újonc (12 hozzászólás) · Február 5, 21:09

Ő engem is érdekelne! Jó kis csaj volt és mindent is vállalt!

BalazsBalu · Újonc (8 hozzászólás) · Február 5, 20:31

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy csaj keresésében. Nicole nevű bomba csaj. Debrecen, Burgundia utca volt a helyszín. 165-170 magasság, a feneke fölött tetkó. Nagyon csinos, volt mit fogni rajta. Dús keblek, nagy fenék. Fekete haj, barna bőr. Legutolsó találkozásunkkor azt mondta, hogy lehetséges, hogy nem lesz már olyan aktív, de néhány vendégével szívesen találkozna alkalomadtán és mondta, hogy bátran keressem. A gond csak az, hogy időközben az erre a célra használt céges telefonomat kicserélték, így elveszítettem a számát, mielőtt menthettem volna és a hirdetése sincs már fent hónapok óta. Esetleg ismeri valaki? Ha bárkinek megvan az elérhetősége, akkor hálás lennék, ha megadná, vagy ha csak az az infója van, hogy már végleg abbahagyta, az is jobb a semminél. Előre is köszi mindenki!

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 5, 08:59

Ezt most nem értem. Fordítást kérhetek?

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 4, 19:35

Helló Makktárs

 

már beugrott a csaj, kiről van szó, a nagy magyar törzsgyűlésen(kurultáj) szokott megfordulni ha a jó infót kaptam a törzs látogatójától :)

 

nézz szét

szia

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 4, 13:52

Sziasztok!

Hátha van infó valakinek: Debrecenben hirdetett de igazából Létán dolgozott Mia néven egy fekete hajú hölgy.

Mindíg volt a neve előtt egy jelző amit cserélgetett és nem igazán szalonképes szó, szó összetétel volt.

Kaptam infót a külföldi helyéről, de ott nem sokat hirdet, szóval sanszos hogy itthon van sokat.
Ha tud valaki infót róla megköszönném. Ha Mia te is olvasod kérlek írj rám privátban.

 

AJóARoszÉsÉn

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 3, 19:12

Látom siketesen leellenőrízted az infót. :)

 

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 3, 12:15

Sziasztok!

 

Dóri: https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/dori/w24

 

Csapó utcán hirdet. Esti időpont miatt parkolás könnyen ment.
Aranyos nem túl magas csajszi. Alakja nem túl vékony, de nem is duci. Kis poci van.

Árak alsó közép kategória.

Elsőre, a tusolás után, egy világbajnok 10/10 franciát kaptam. Leültettem az ágy szélére, és elé álltam. Nagyon profin csinálja. Az eredmény a szájába ment, amit diszkréten a zsepibe tett.
Egy kis beszélgetés és második menet. Megint francia majd hátulról.
Itt jegyezném meg hogy míg más csajoknál egy óra is egy menet Dórinál a félórába is belefér 2 menet ha te bírod.

Kifejezetten megérte a látogatás. Tuti megyek még.

AJóARoszÉsÉn

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 2, 07:06

Szia Nándi

 

igazad lehet, amikor én voltam nála ,akkor Timi néven hirdetett és jobban visszagondolva az alakjára, tetkóira arcára, ezen hirdetésben lévő hölgy nem ő, több érv is alátámasztja.

Lehet valami barátnője használja úgyan azt a számot, tessék meglátogatni ismét, akkor megbizonyosodhatsz róla, hogy ki is ő.

köszi az észrevételt a két hölgy személyéről

 

 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 1, 19:09

Ha jártál a hirdetőnél akkor fel kellett tűnnie, hogy vannak a csajszin tetkók de nem ott és nem azok amik itt a hirdetés képein látszanak.

Mert ha Te ezeket a tetkókat láttad akkor nem azzal a hölggyel voltál aki párhónapja ezzel a számmal de más néven hirdetett!

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 1, 18:02

Sziasztok

 

Evelin34

belváros, vékony csinos tetovált nő, nem tudjátok mi van vele? aki járt nála biztos tudja kiről beszélek.

Nagyon jó nő, várnám vissza :) intelligens és mosolygós :)

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 1, 17:58

Sziasztok

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/laura/1si

 

voltam nála, dekoratív csinos hölgy, maximális szolgáltatással. Igaz nem a masszázsra van kihegyezve a történet, hanem mást hegyez.

 

Ki volt még nála, tudna élménnyel beszálmolni?

 

Köszönöm

 

sziasztok

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · Február 1, 17:54

sziasztok Makktársak!

 

Köszönjük szépen a szerkesztőségnek, hogy újranyitották a fórumot. Vezekeltünk és csak a helyi fórumba tudunk benne körbenézni, hogy háta látunk valakit a hirdetők közül, akiknél már jártunk.

 

Meséljen mindenki, lássuk kivel mi történt az elmúlt fél évben, hány lyuksogór beszámolóját láthatjuk.

 

Köszöntök mindenkit

 

sziasztok

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · Február 1, 15:07

Kaptál privát üzenetet! Azon a linken megtalálod akit keresel!!

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Február 1, 07:24

Sziasztok!
Volt egy csaj, több néven is egy nap tetkó volt elől a bal válla alatt.
Nem tudtok róla valamit?

 

AJóARoszÉsÉn

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. augusztus 11. 07:25

sziasztok

 

valaki már járt nála?

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/kitti/z1q

 

jöhet priviben is

köszönöm szépen előre is

spray · Újonc (187 hozzászólás) · 2023. augusztus 10. 15:59

és tényleg

nem néz ki rosszul mostanság sem

 

üdv:

spray

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 18:44

2011-ben mikor még Lettivel hirdetett együtt igazán jó Nő volt!

Eltelt sok sok év és elszált az if...ág.

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 17:23

a fotók jól sikerültek és előnyösek, valóságban közel nem úgy néz ki, ill. már lassan 40 lesz.
látogasd sűrűbben a helyi nagystrandot ott láthatod bikiniben is :D

 

Beni26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 15:50

Halihó, nagyerdő környékén tudtok ajánlani lányokat? Nagyon köszönöm


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen