Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
MeatVendor · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. június 16. 03:05

Hello.

 

Elsőre csak fél órát vállal, ami érthető az ő részéről is. Szokásos újkerti panel, célnak megfelel, de nem költöznék oda. Szerintem 35 év körül lehet, a képek természetesen photoshoppoltak, van egy kis poci, meg azért nem olyan feszes már, de a mellei nekem kifejezetten tetszettek. Eleinte elég távolságtartó volt, pedig már pár éve a szakmában van elmondása szerint. Ez aztán lassan oldódott és natúr franciával kezdte, ami átlagos, se mélytorok, se kényszerfrancia, így számomra annyira nem nagy szám. Volt egy kis zacsinyalás is de csak épp hogy a nyelve hegyével. Ja a makkom is izgatta a nyelve hegyével. Aztán gumi mondtam, hogy üljön bele, de nem vállalta, elmondása szerint izomláz miatt. Ezért én mentem misszibe, közben csókolóztunk, ami egész jó volt. Aztán nyalogattam a melleit, ő meg puszilgatta a nyakam misszi közben. Ettől majdnem elsültem, ezért ki is kellett húznom a brét. Mondtam neki, hogy semmi gáz csak a mellével meg a nyakpuszikkal úgy felizgat, hogy mentem durranok. Erre elég érdekes reakciója volt, mintha megbántottam volna és azt mondta, hogy jó akkor hozzád se érek. Én meg így wtf?..hát ez egy bók volt! Na mindegy mivel a melle és a szája sokkal jobb, mint a feneke, így nem volt kedvem doggyba váltani, így fejeztem be. Aztán a végén azt mondta, hogy el tudta engedni magát és meglepően jó volt. Sajnáltam, hogy kicsit hamar elsültem, jobban is kibontakozhattunk volna. Összességében egy átlagos szex volt, részben az én hibámból. Egy alkalomnak jó volt, de nem nyújt semmi extrát ami miatt én visszamennék.

 

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2023. június 15. 19:24

Hát, azért annyira nem jó. :D Még így sem, hogy filterezve/photoshopolva vannak a képei...

 

Macskajancsi · Újonc (61 hozzászólás) · 2023. június 15. 16:01

Nagyon sajnálom hogy éppen veled történik az ilyen meg de gondolom "szakmai"irigységre lehet vissza vezetni.Félö hogy előbb utóbb megunod és visszamégy Nyiregyre,és az itteni férfiak koppanak egy jó nagyot,és akkor maradnak az olyan lányok tisztelet a kivételnek akik küldték azt a jó képessegü pacákot.Sok lánynak rá kellene már végre jönnie hogy egy kis kedvesség nagyon sokat számít,nem csak azt kellene nézni hogy kit hogyan lehet lehúzni ill.a pl.30 percet ússzuk meg 10 15 perc alatt tipikus esete.

 

SzépkisAlak69 · Újonc (22 hozzászólás) · 2023. június 15. 14:32

Valaki meglátogatta már Krisztinát (20)?

Nem is néz ki rosszul! 😁

Ceasar1963 · Újonc (13 hozzászólás) · 2023. június 15. 09:24

Sziasztok! Osztom a véleményeteket. Nem tudom, miért nem hagyják békén a lányokat. Sokan azt hiszik, könnyű munka az. Lenne ő a helyükben, másként beszélnének...

 

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. június 14. 23:05

Az dúrva,hogy fegyverrel megy fel az illető.Nyugodtan szólhattál volna neki hogy vagy elmegy vagy hívod a rendörséget.Ha ez nem elrettentő számára,akkor más semmi.

Szerintem sokan kitartanak a mellett hogy te egy igazán kifinomúlt hölgy vagy aki mindent megtesz hogy a vendég jól érezze magát.Aki téged el akar üldözni,azzal csak azt éri el hogy  mennek máshoz és pont nem a vedencéhez fognak időpontot egyeztetni.

Logika nem az erőssége egyeseknek

Kívánom hogy ne legyen szerencséje a kedves uriembernek,és mihamarabb kerüljön a süllyesztőbe.

Kitartást Gréti.Sokan veled vannak a háttérben.😘💋🤗

 

 

BlackMan88 · Újonc (46 hozzászólás) · 2023. június 14. 19:37

Bianka masszőznél járt már valaki?

tilitoli · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. június 14. 11:57

Szia Pet 73.

Igen, együtt dolgoztak, és egyszerre tűntek el.

Nem valószínű hogy egyszerre hagyják abba,

ezért nem értem hova tűntek.

Azért Lotti elég jó volt, ha nem a legjobb,

a műfajban.

pet73 · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. június 14. 09:25

Ugye, együtt volt Bernivel, és egyszerre tűntek el (sajnos nem tudok semmit). Nekem nem úgy tűnik, hogy más néven lennének.

 

tilitoli · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. június 14. 08:08

Sziasztok.

 

Lotti-ról érdeklődnék.

Sokunk kedvence volt hosszú ideig...

3-4 hete eltűnt.

Tud valaki valamit róla ?

Elköltözött? Abba hagyta ? Más néven fut?

Ha valaki tud valamit, közölje, akár privátban is.

Előre köszönöm.

Alfonz991 · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. június 11. 19:59

Ő rá én is kíváncsi vagyok.

Gab3sz · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. június 11. 14:58

Köszi. Csak most sajnos nincsenek fent sehol. Hálás lennék, ha valaki más is tudna ajánlani 🤝 Pesten nincsenek ilyen problémák ezzel… 😁

 

Crisston · Újonc (17 hozzászólás) · 2023. június 11. 13:49

Ez engem is érdekelne!

Pysti · Újonc (112 hozzászólás) · 2023. június 11. 12:52

Emma 27 és Emma 53 Mindkettő vállalja Nyíregy és Debrecen között ingáznak.

 

Gab3sz · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. június 10. 23:34

Sziasztok. Nagyon megköszönném ha valaki tudna ajánlani egy jó debreceni nőt lehetőleg 35+ (De a fiatalabb korosztályt is) , aki vállalja a  nyelves popsi kényesztetést férfi felé.
Mert adatlap szerint nem találok 🤝

donmatteo · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. június 10. 11:26

Sziasztok! 

Nicole (30)-ról van valakinek infója? Esetleg beszámoló? :)

 

Előre is köszi!

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. június 10. 07:07

Szemlélődj figyelmesen és akkor nem kell félig  felesleges kérdést feltenned!

 

Zola1999 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. június 10. 05:53

Sziasztok szép reggelt mindenkinek érdeklődni szeretnék hogy kit ajánlanátok itt debrecenbe válaszokat előre is köszönöm további szép napot 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. június 09. 13:45

sziasztok!

https://videkilany.hu/masszazs/debrecen/bianka/ufT

 

hozzá érdemes elmenni, vagy kerülendő? Bár masszázs hirdetés, de hallottam, hogy vállal többet is (nem a franciára gondolok)

 

Ha valakinek van tapasztalata, szívesen várom privátban is.

 

Köszönöm szépen

sziasztok

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. június 08. 21:54

Ha nem olvasod ne is büfikézzél ide hasonló  h.lyeségeket.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20807 hozzászólás összesen