Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Macskajancsi · Újonc (61 hozzászólás) · Augusztus 17, 21:40

Akkor most érdemes valóban elmenni hozzá vagy engedjük el a dolgot?

 

Fiatals · Újonc (6 hozzászólás) · Augusztus 17, 21:32

Helló !

 

Csak éppen mire oda 3r hozzá az ember addig vissza mondja a találkozót én így jártam vele kétszer is és elötte fixre meg beszéltem vele telefonon hogy biztosan megyek .
Más lánynál nem jártam így mert akivel le lett beszélve ő fogadott is.

 

Macskajancsi · Újonc (61 hozzászólás) · Augusztus 17, 21:08

Ezt hogyan kell értenünk?

 

Dingó29 · Újonc (241 hozzászólás) · Augusztus 16, 18:53

Ez kicsit félre ment :)

Talántapasztalt · Újonc (1 hozzászólás) · Augusztus 16, 10:20

Őszintén kellemes masszázs, érzéki szopás, szopogatja finoman nyalogatja eléggé lehet élvezni. Maga az érzés ahogy csinálja az remek. Most hogy a teste milyen ... hát az más kérdés, kíméletlenül mondva tejeszacskó. De szerintem kárpótol mindent az érzés amit kapsz korrekt. Úgyhogy biztos élvezet vár ha mész. 

 

BalazsBalu · Újonc (8 hozzászólás) · Augusztus 16, 07:36

Sziasztok!

 

Szerintetek kinek van a legmocskosabb, köpködős, nyálas franciája Debrecenben? 

Előre is köszi a válaszokat!

törpapa · Lelkes újonc (210 hozzászólás) · Augusztus 14, 20:19

Lilla 40. Barátnő feeling.... Beautiful..... Nagyon de nagyon régen éreztem ilyet..... 

Navigátor · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · Augusztus 14, 16:36

Szerintem neki is vegyesek a képei, egy része róla készült, más része nem. Sok lány használja ezt a trükköt tapasztalatom szerint.

 

gb · Újonc (24 hozzászólás) · Augusztus 14, 15:19

Vanessza,csak óvatosan vele,mert lehet semmit nem fogsz kapniPersze lehet csak nekem volt vele rossz tapasztalatom.Ajándék előre,egy órán keresztül hallgattam a sirámait, szolgáltatás nem volt,amikor szóvá tettem természetesen letiltott.

KNOX · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 14, 10:28

senki? pedig van ahol sorban állnak,én kipróbáltam néhány hölgyet és látogatjátok őket de itt senki sem meri leírni?  volt jó és nagyon pozitív élményem is és volt kiábrándító ,kár,hogy senki sem osztja meg ha már tapasztalata van ennél a korosztálynál ! akit érdekel keressen mesélek,akik meg unlike-t nyomtak menjenek a c vitaminos tinikhez akik még azt sem tudják nekik mi jó,nemhogy azt nekem mitől lesz jó ! olyan élvezetetet amiket próbáltam az 50 + os csajoknál nem kapsz tutti ,a francia az olyan , hogy azt kívánom életemvégig csinálják egyfolytában....

Zéutas · Újonc (13 hozzászólás) · Augusztus 13, 22:32

Helló nem ajánlom nagyon lóg a melle Nagyon erősen retusált képek,sztem közelebb van a 60hoz is,egyáltalán nem éri meg amit kér árat

törpapa · Lelkes újonc (210 hozzászólás) · Augusztus 13, 10:32

Korrekt csaj.... A végén nagyon jó a befejezes....sztem kicsit idősebb mint a képeken... 

Újsrácitt · Újonc (12 hozzászólás) · Augusztus 12, 19:21

Sziasztok!

Lili Érzéki masszázs-ról tudtok valami tapasztalatot megosztani? Itt a fórumon nem igazán találtam róla friss értékelést.

Köszi előre is!

AJóARoszÉsÉn · Újonc (23 hozzászólás) · Augusztus 11, 21:02

Sziasztok!

Hátha van infó valakinek: Debrecenben hirdetett de igazából Létán dolgozott Mia néven egy fekete hajú hölgy.

Mindíg volt a neve előtt egy jelző amit cserélgetett és nem igazán szalonképes szó, szó összetétel volt.

Kaptam infót a külföldi helyéről, de ott nem sokat hirdet, szóval sanszos hogy itthon van sokat.
Ha tud valaki infót róla megköszönném. Ha Mia te is olvasod kérlek írj rám privátban.

 

AJóARoszÉsÉn

BBLock · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 11, 06:03

Valóban. Egy korábbi hirdető "új" profilja. Csak arra megy, hogy meglopja az érdeklődöket.

Nándi · Őstag (731 hozzászólás) · Augusztus 10, 21:28
BalazsBalu · Újonc (8 hozzászólás) · Augusztus 6, 10:41

Sziasztok!

Nagyon kiváncsi vagyok a néha felbukkanó Lana(32)-re.

 

Ha valakinek van tapasztalata vele, meg tudná esetleg osztani velem akár itt, akár privátban? 

Előre is köszi!

Lacibetyár · Újonc (77 hozzászólás) · Augusztus 4, 20:37

szia makktárs.

én mindig azonnal el tudom Anitát érni, igaz sütök neki fasírtot meg viszek neki üdítőt is, szép ki ci vitaminis nő. Ajánlani tudom

próbálkozz vagy írj neki smst.

szia

Isti44 · Újonc (10 hozzászólás) · Augusztus 3, 07:07

Szevasztok. Debrecenben milyen noket ajanlatok? Vasarnaptol elugrom a furdore kikapcsolodni egy kicsit es ki probalnam nehany holgy tarsasagat. Anitanal mar voltam o gyonyoru no csak nehez elerni. Szep napot nektek.

Parizer · Újonc (1 hozzászólás) · Augusztus 2, 20:42

Hali 

Kitti 24 kishölgyről valami info?
Köszönöm ha veszed a fáradtságot és írsz választ!


Téma indítva: 2010.02.25., 20835 hozzászólás összesen