Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Anikó · Újonc (40 hozzászólás) · 2010. május 05. 16:21

Kedves Lombardi neked egy puszi:-) Eddig sem voltam és nem leszek, fórumozó mert mindig ez a vége, hogy igy vagy úgy beszólnak stb.Nem szerethet mindeki mindenkit és ez igy van jól.Én ezután is szeretettel várok mindenkit akinek szimpi vagyok,akinek nem:-))azt is.Mindenkinek további jó fórumozást ezután is maradok csendes olvasgató.

OneSemen · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 06. 10:47

Üdvözletem!

Maya (21)-nél volt valaki mostanság? Az új képeken valóban Ő van?

szépfiú · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 06. 12:12

Üdv én voltam kingánál szerintem szuper szexi a kiscsaj és jobb mint a fotón!!!! Kedves aranyos és jól is végzi a dolgát de (FIRE barátom) arra készülj fel hogy az ÖRZÖJE Hi-hi-hi a másik szobában lesz!!!! Engem zavart egy kicsit az elején meg be is paráztak a kinézetemtől de úri ember modjára még borravalót is adtam a végén. Ugy hogy összegezve ha teszik a fotója ne hagyd ki. Üdvözlettel Szépfiú

Andy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 09. 14:08

Nem hagynám hogy egy másik társoldalról száműzött "Gróf" itt táncoljon az idegrendszeren. Figyelmen kívűl kell hagyni, mert az ember maga egy nulla! Kár a stresszért.

binya · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 09. 15:21

helló mindenkinek

én csak olvasgattam az észrevételeket a lányokról......az elején legalábbis erről ment a dolog!

....mostmár nem!?......... ne veszekedjetek már mert szerintem mindenkinek elege van ebből!

előre is tenksz!

 

 

Vicus-nál már járt valaki?

Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 09. 19:26

 Ari vagy.. egyetértek veled.. kritikán aluli a pali..

Andy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 10. 00:48

Nos a választ nem neked írtam, csak persze te megint reagálsz mint a társoldalon tetted egy másik lány miatt nem egyezett véleményeid miatt. De te vagy az az ember, aki a saját hibájából sem képes tanulni! Csak nehogy innen is kitiltsanak Brocky! Vagy Gyuri?! :) Én nem kívánok veled vitatkozni, csupán feltártam egy fórumozó előtt, hogy veled nem érdemes. Sajnálom hogy az igazi vetélytársad még nem talált itt rád! De majd egyszer talán! :)

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2010. május 10. 09:49

Hello mindenki !

Van valakinek infója a Fanni nevű hölgyről?

Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 11. 00:48

Szépestét...

Kedves Andika.. Én szivesen rátalálnék,de itt és ilyen formában sajnos nem lehet...szócsatába pedig nem keveredek többé vele mert még kitiltanak miatta engem is.... ugyhogy inkább hagyom ..nem ér annyit.. na pusz..

Marcus · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 11. 08:54

Üdv nektek. Egy két infó a lányokról akiknél eddig jártam. Mandy30 tökéletes szolgáltatást nyújtott meg voltam vele nagyon elégedve  korrekt árak.

Gina 25 nagyszerüen massziroz bár nem vállal mást csak óvszeres franciát visszajáró vendég vagyok. Vicus 31 lehengerelt nagyon intenzív még két nap után is izomlázam volt. Virág 24 kicsi vékony lány de tudja a dolgát  jó árak tiszta lakás.Gabi 26 szép lány jo kiszolgálás meg voltam vele elégedve.

Voltam még egy Kyra nevezetü hölgyeménynél hm kudarc volt szinte minden extra volt meg kedvetlen stb már rég láttam hirdetni.

Noémi 33 meg egy idősebb szőke nő volt aki nem 33 éves az tuti na őt kihagytam (ilyen ez ha nem a lány van a képen) A többi lány saját fotóval szerepelt Na ennyit akartam megosztani veletek ha lesz még új infóm jelentkezem.Ja szerintem ez a fórum erre való de ez a szerény magánvéleményem.

Andy · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 11. 20:26

Látom a "szőrösködés" itt is nagyon megy neked. Talán kérd le az IP címet! Milyen érdekes, ha már 2 különböző ember egy véleményen van, és az természetesen te ellened,  akkor az már egy és ugyanaz a személy lehet. Szánalmas.De ne erre használd ezt a fórumot, mert tönkre teszed, mint azt a bizonyos társoldalt is.

Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 12. 00:08

Hallod te Gróf!!! szálj már le rólam....légyszives. Találd már meg a helyed..

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 12. 08:46

Tisztelt Fórumozók!

Kérjük, az ilyen jellegű "beszélgetéseiket" ne itt, hanem arra alkalmas helyen és formában folytassák!

Ez a fórum nem erre való!

Együttműködésüket köszönjük!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 12. 11:13

Tisztelt Andy!

A VL önálló oldal, nincs társoldala. Kérjük, oldalunkról csak valós információkat írjon.

Köszönettel

VL

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2010. május 13. 13:52

Tegnap játram Vicus (31)-nél a B.B.téren . A lány kedves a fotó valóságos,igaz hogy többen szolgáltatnak de a lakás elmegy.Közös zuhi,francia,action.Aki a filigrán kis mellű hölgyeket szereti azoknak tuti bejön a hölgy.

jankovics · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 14. 15:29

Sziasztok!Ma a Mia23-hoz szerettem volna menni,de a megbeszélt idöpontban elment,és becsapva éreztem magam!Ilcsi21-nevü barátnöje vette fel a telefont,és sajnos rajta töltöttem ki a mérgemet,és ezuton is ELLNÉZÉST KÉREK tölle.Van még egy harmadik lány is a Szendy35 velük!Ilcsinek kedves hangja volt és szerintem megis fogom látogatni öt!!!

binya · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 15. 12:50

hello

Szendy35 nél voltam tegnap.............nemsemmi csaj .....mindene fullos! +még aranyos,kedves, értelmes!....ritka a mai világban! ÉRDEMES MEGLÁTOGATNI!

bye

iceman · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 19. 17:38

Sziasztok! Ginger(21) újra dolgozik???????? Én voltam nála nagyon tuti a csaj!

Biztos ő??? kérlek válaszoljatok!!!!

haladó · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 21. 20:15

Sziasztok én voltam Mandy nevű hölgynél nagyon kedves, csinos és érdemes kipróbálni. Lilian-nél is jártam szintén nagyon kedves bár szerintem a képeken csinosabb mint a valóságban. Teljesen negatív tapasztalatom van a Vanda 22 nevű hölgyről. Nos ennyi remélem segítettem valamit.

Ha esetleg tud valaki valamit Barby 23 nevű lányról megírhatná a tapasztalatait előre is köszi.

zs78 · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. május 22. 09:23

Dináról tud valaki valamilyen információt adni????Köszi


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen