Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
frederico · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 12. 13:05

Hali Urak!

 

Infó Mayáról: valóban ő van képeken,minden adata stimmel. Lakás teljesen rendben,szolgáltatás full / legalábbis amit megbeszélsz vele/.

Roppant kellemes társaság is egyben,trécselős kis hölgy,de figyel rád,látszik,hogy tudja mit csinál,negativ tapasztalat nincs,merem ajánlani minden uriembernek:)

Titkos · Újonc (48 hozzászólás) · 2010. március 12. 18:54

Na most akkor mi a helyzet ezzel az Ingriddel!Mégegyszer ,mert a hatalmas csöcsei azért vonzanak.Aki volt nála bővebben írja már le!!PLS.

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 12. 20:36

Jampec!

Ne haragudj, de nem értek mindenben egyet veled.

Ha a hirdetéseket nézem, szerintem (ha nem is annyira, mint szeretnénk) figyelembe vannak véve az igényeink, mivel vannak képgaranciák, és kétes hirdetői jelölések, van vélemény, lett fórum (és ahogy nézem ez is változott a visszajelzéseink alapján). Ez szerintem nekünk lehet segítség. Ahhoz képest hogy mi csak annyit mondunk többet nekünk, talán azt is megmondhatnánk, mit is szeretnénk, nekünk mi volna a jó :) Így lehet azokból is lenne valami.

Ha a fórum részét nézem az oldalnak, akkor ezzel mit tud csinálni egy üzemeltető? Tud szavakat moderálni, a szabályzattal ellentétes tartalmat törölni és még pár apró dolgot. Ami nekik nem tetszik, kitörlik? Vagy ha valakinek nem tetszik valamelyik hsz, azt törlik? Ez nem lenne fer és akkor lenne gáz! Kitiltani valakit? egy másik névvel regel és már folytatja is a hülyeséget.

Szerintem a fórumot mi írjuk, így sajna csak tőlünk függ, milyen lesz a színvonala és a minősége. Ha hülyeségre használjuk, hülyeség lesz a vége és értelme nem lesz. Ha tanulunk abból, hogy máshol mit rontottunk el, itt talán jól is csinálhatnánk.

Nem biztos hogy mindíg más tehet róla ;) Szerintem részben mi is ludasak vagyunk :(((

 

Törölt felhasználó · 2010. március 12. 22:12

Hát, kedves Szerkesztőség, íme, nyújtsd a kisujjad, s a karod sem elég :)

Volt nálam egyszer egy holland férfi, régóta itt él és nagyon kellemes, intelligens, úgy jó, ahogy van.

Tizenéve ide nősült. Ő mondta, hogy az a különbség a magyarok és a hollandok között, hogy náluk félig tele a pohár, nálunk meg félig üres.

Egyetértek vele, bár én ezt már rég tudtam. :D

Kis hazánkban elő nem fordulhat, hogy ne a hibát keresné az emberek többsége, hanem megtanulna örülni annak, ami van! Itt semmi se jó, vágjuk fel az ereinket!! Hajrá magyarok!

dblpi · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. március 13. 14:39

Ingrig, előtte Evelin néven volt, ez előtt pedig Iza néven futott a Gyergyón, jóval, negyven feletti, nekem nem jött be, a keze mint a villám , úgy rázza a farkad, nagydarab, nem igazán jó.



dblpi · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. március 13. 14:53

Helga = Petra

Rebeka= Hajni

 

kisspeti · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 13. 16:39

sziasztok a jerikó/civis környékén tud valaki mondani megbízható korrekt lányt?? köszi előre is!

Figyelő · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 13. 17:49

Üdvözöllek!

 

Azon a észen található Mandy (29). Szerintem lejárt a hirdetése, ami gondolom, hogy jövő héten már fent lesz az oldalon. Tényleg szép és csinos nő.
A telefonszámát megadnám szívesen, de az a Fórum szabályaival ellentétes, emiatt nem teszem. Javaslom, hogy várd meg a hirdetését. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Sőt! - Anita (30) is nagyon közel van az említett részhez (egy pár perc séta), de ő csak jövő héten lesz elérhető (keddtől). Szerény véleményem szerint Ő itt a legjobb szolgáltató, ahogyan azt az első hosszászólásomban már említettem. A hirdetése jelenleg is aktív.

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 13. 20:50


szia. Most voltam délelőtt Barbinál23 nál fantasztikusan éreztem magam van egy kedves barátnője is a Bianka25 isteniek voltak. A lakás és a csajok is igényesek. A böszörményin vannak.

bulldozer · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 15. 14:10


liaval már voltam, a képen ő van. csinos kedves beszédes csaj. hatalmas mellekkel. franciája gyenge, inkább csak veri és nyalogatja. nem túl régen kezdhette, pinája nyalható, de egy kicsit borostás. szereti ha nyalják. Nekem az összes csaj közül eddig sandra jött be a legjobban, csodálatos a franciája, imádja és élvezi is a dugást. Miával még nem voltam, de hamarosan rápróbálok

bulldozer · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 15. 14:26


egyetértek veled, szerintem is egy köcsög csaj senkinek sem ajánlom

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 16. 15:36

De igen!Bianka 25,és Barbi 23.Nincs ott semmilyen Anikó,hiszen csak most költöztek oda.Ketten vannak,nem többen.Az másik cím lehet,amire te gondolsz.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 18:41

Tisztelt Szerkesztőség!

Nem tartom szerencsésnek, ha egy oldal üzemeltetője általánosít, de végül is ez a Ti oldalatok és azt kezdtek vele, amit akartok. Mindenki maga dönti el, hogy egy lesz a sok közül, átlagos marad vagy a legjobb akar lenni.

Kérdésükre a válaszom: IGEN!

Üdvözlettel, a Jampec

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 18:57

Kedves Balu!

Nem haragszom. Igazad van, de én sem hazudok.

Egy ilyen oldal szerintem akkor jó, ha:

-         Nem csak az igazat közvetíti, hanem a valót is.

-         A képgarancia valóban képgarancia.

Nem az a lényeg, hogy ki mit ír be, hanem, hogy az és a válaszok meddig olvashatók és a szbályokat megsértő meddig lehet jelen az oldalon.

Szívesen segítenék a Szerkesztőségnek.

Igen, ami Nekik nem tetszik azt kitörlik. Ez így volna helyes. Ha a vendéglő tulajdonosának nem tetszik a viselkedésem, kitesz az utcára. Ha nem tetszik legközelebb nem megyek vissza. Ha mégis ott akarok ebédelni, akkor megtanulok viselkedni. Ez fer és semmi gáz nincs benne!

Bárkit ki lehet tiltani úgy, hogy más néven se tudjon regisztrálni, ennek az informatikai eszközei ismertek.

A fórumot valóban mi írjuk, de alapvető tévedés, hogy annak színvonala kizárólag rajtunk múlna.

Az internetes fórumok kordában tartása nem arról szól, hogy a fórumozók tanulnának a saját hibáikból. Had ne indokoljam, hogy miért.

Nem vitaindítónak szántam gondolataimat, csupán a megszólítás apropóján válaszoltam.

További szép sikereket.

Üdv, a Jampec

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 19:01

Kedves Katónéni!

Az idézett közhelyet magam is ismerem, s nálam a pohár mindig félig tele van. Sajnálom, hogy nem értetted meg mit szerettem volna jelezni.

Továbii sikereket kívánok Neked.

Üdv, a Jampec

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 19:02

Ez így igaz, és Helga/Petra nem is titkolja.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 19:04

Kösz az infót, sokat segítettél.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 19:07

Egyetértek Veled.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 16. 19:15

Úgy látom a fotósoknak jó 7végjük volt, aminek természetesen mximálisan örülök.

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 16. 22:29

Kedves Jampec!

Fene se tudja hol az igazság (Tudod, az mindíg odaát van ;) ) !

Azt vettem észre, hogy az egyes topikoknak igen eltérő a hangneme, stílusa... Ha a nyíregyházi vonalat nézem, berágok (mint pár perccel ezelőtt is), mivel azt látom, hogy vagy magukat dicsérik, vagy a "másikat" szidják veszett módon. A debreceni hozzászólások ennél sokkal értelmesebbek, beszélgetősebbek és a hangulata is más.

Lehet igazad van (vagy meghallgatásra találtál), mivel úgy látom már töröltek is jócsomó hsz-t. Én szívem szerint azokat a topikokat teljesen bezárnám, ahol értelmetlen reklám- és ellen kampány megy. Viszont akkor meg akik normálisan akarják használni, azok hova írjanak?

Reméljük lesz ez még jobb is!

Neked is sok sikert!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen