Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
filippino · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 18. 03:53
Szia Jampec! Csak nemrég csöppentem bele a fórumba, de megkérdezném, melyik az a bizonyos másik két betűs oldal?? (a kis rutintalan nem tudja :(( ) Köszi!
dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 19. 16:29

Lulu= Rebeka 29=Hajni

Jessica19=Camilla18

Bettylove= Fanni

*** moderálva *** utcát kerüljétek el szerintem.

 

antoine77 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 23. 17:19

Szia! Szilvi 43 Úgy franciázik, mint senki más szerintem. Más nem volt, de nem is szerettem volna...

Kiváló felejthetetlen!

 

 

Törölt felhasználó · 2010. március 23. 23:03

Szia Jampec!

Annyira emlékeztetsz valakire, csak ő minden mondatát úgy fejezi be, hogy "?!" Ismerős? :)

A csapból is Te folysz, amúgy én megértettelek.

A közhely meg általában a magyarokról szól és nagyon igaz.

Írj már lécci Veszprémbe is vmit, kong az egész, ketten firkálunk, bezzeg odaát!

Már most hiányzol, hol a csudában vagy? Képzeld, á, inkább ne képzeld el mégse!

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek, főleg Neked! :D

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 24. 20:03

TISZTETL HIRDETŐINK!

TUDOMÁSUNKRA JUTOTT, HOGY HIRDETŐINKET  KÉT TELEFONSZÁMRÓL  ZAKLATJÁK, FENYEGETIK. A KÉT TELEFONSZÁM: 06706304054 ÉS 06702047845. MINDKÉT SZÁMRÓL SMS-BEN ÉS TELEFONHÍVÁSSAL MÁS OLDALAKON VALÓ HIRDETÉST AJÁNLANAK, MAJD, HA NEM MEGFELELŐ VÁLASZT KAPNAK, FENYEGETNI KEZDIK A HIRDETŐKET!
A VL SZERKESZTŐSÉGE ELÍTÉLI EZT AZ ETIKÁTLAN MAGATARTÁST, A TÖRVÉNY TILTJA AZ ILYEN TOBORZÁST. ÍGY HA EZ A JELENSÉG TOVÁBB FOLYTATÓDIK, SZERKESZTŐSÉGÜNK FOGJA MEGTENNI A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEKET AZ "URAK" ELLEN.
FENTIEK MIATT KÉRJÜK, HOGY FIGYELJENEK ERRE A KÉT SZÁMRA, TUDJÁK, HOGY NEKÜNK NINCS ÉS NEM IS LESZ KAPCSOLATUNK VELÜK ÉS MI MINDEN LEHETŐSÉGET FELHASZNÁLUNK ARRA, HOGY ÖNÖKNEK SEGÍTSÜNK ELKERÜLNI EZEKET A PROBLÉMÁKAT!

VL

mexx · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 25. 21:07

hello

Bettylove-ról tudd valaki infot mondani ? ez lesz az elsö ilyen lépesen és szeretnék 1 kis infot erröl a csajról.

vadmalna · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 25. 22:38

Debrecenbe kit ajánlanátok aki korrekt és valódi ?

Figyelő · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 26. 18:47

Korábban már voltam nála. Külsőre nem egy "nagy szám", de amit vállal azt, korrekten és lelkesen megcsinálja. Szőke hajú, vékony testalkatú. Jól éreztem vele magam, de nem fogok hozzá visszajárni. Egyszer ki lehet próbálni.

Figyelő · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 26. 18:59

Már írtam hozzászólásomban, hogy két nő van akihez érdemes ellátogatni. Anita (30) és Mandy (29). Persze ez ízlés kérdése is, hiszen vannak akik a

"fiatalabb korosztályt" részesítik előnyben. Akik viszont hozzájuk ellátogatnak, nem hinném, hogy csalódottak lesznek. Szintén ajánlani tudom még Laurát (30) is. Tényleg ő van a képeken. Kívánatos nő, teljesen korrekt volt velem, de odaadást, "barátnő feelinget" nem visz bele az együttlétbe.

 

Jóval előzőleg, jártam én is Stella (29) -nál. Kizárólag a pénz érdekli és semmi más. Valóban egy b*nkó nő. Nem ajánlom őt senkinek.

 

Persze ezt szinte mindannyian tudjátok, hogy siralmas a "termékválaszték" városunkban.

 

 

robota · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 26. 20:19

Sziasztok! Valakinek nem tünt fel mostanság az újonnan hírdető Zsanett26?!! Szerintem Ő a régen hírdetett ,és egy ideje eltünt Niky vagy Nikolett! Más néven ,új helyen ,és új telefonszámon hírdet!

Robi · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 27. 01:12

Szép jó estét mindenkinek!

Voltam a picurka néven hirdető fiatal lánynál,nem láttam még a hirdetést gondoltam friss hús van a piacon megyek és kipróbálom.

Felhívtam megbeszéltünk mindent és mondta hogy a Bercsényi utcára kellene mennem.

Nem sok jót hallottam arról az utcáról,ennek ellenére odamentem és sajnos csalódnom kellett.

Nem új hirdető állt a dolog mögött hanem ugyanaz a lány van ott aki Bea néven hirdetett és voltam is nála anno de nem rávztam kellemes élménnyel mert mindent úgy csinált mintha a fogát húznák.

Így a mostani alkalommal megkérdeztem van-e kolléganője,őt /Alexa/ készséggel be is mutatta és még egy idősebb hölgyet is.

Alexa mellett döntöttem.

Kedves és készséges hölgy,igaz közelebb van a 40hez mint a 30hoz,de érti a dolgát.

Az együttlét kellemes volt,de a környezet hagy kivetnivalót maga után:foltos,pecsétes lepedő,koszos fürdőszoba,az ablakon be-ki lehet látni és mondhatom kellemetlen látvány volt egy kellemes szex után egy férfit látni az udvaron sétálni.

De mindenkinek másak az igényei....uraim előre

Marius · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 27. 01:12

Sziasztok!!! Nagyon érdekelne a Betty Love nevü hölgy. Tudna valaki valami infót írni róla?? Előre is kösz...

Robi · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 27. 01:25

Nocsak még egy ember aki nem tud aludni!!! szia

Bettylove a *** moderálva *** utcán rendel sokad magával együtt.

Kissé kényes,de kedves nem lekezelő,bár észre lehet venni hogy agyilag nem ott van.

Neki szintán voltam a kolléganőjénél is /Rebeke alias Lulu alias Hajni/

Bettylovehoz nehéz volt bejuni nem mindig veszi fel a telefont,de nehezen sikerült.

Fiatal,odaadó de látszik hogy csak a kényszer miatt csinálja,és kissé alkoholos állapotba.

Maga az aktus jó volt.

Zavaró tényező hogy sokan vannak és hangosak,és férfi is tartózkodik a házban ami kellemetlen.

Rebeka viszont enyhén lekezelő szerintem ő ott a "nagykutya"

Marius · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 27. 01:46

Nekem csak a Dobozi utcán volt tapasztalatom ami elég vegyes volt.Reni 25höz mentem aki ápolt kedves és nagyon jól csinálja amit csinál.Nem is volt vele semmi gond le a kalappal.A következő alkalommal Lilikét néztem ki magamnak aki mint később kiderült a kolléganője volt Reninek de jelenleg nem hirdet.A képeken arányosan telt volt,a telefonba kedves,de amikor odamantam és személyesen találkoztunk azt mondtam ne haragudj de ha Reni dolgozik még akkor nála maradnék inkább.Tépett,borzos haj,sárga fogak,cigaretta szag.ápolatlan,csalódtam.de Reni mint ezelőtt is maximális szolgáltatást nyújtott.

Caprine · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 27. 02:04

A *** moderálva *** utcán, hány szám alatt? Remélem nem a fejem fölött b_sztad meg! :)

Jeromos · Újonc (23 hozzászólás) · 2010. március 27. 08:01

Sziasztok! Böbe 31-ről vagy Anita 28-ról tudna valaki egy kis infót mondani? Merre praktizálnak a lányok?

Robi · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 27. 11:38

helló! *** moderálva ***.szám azt nem tudom hogy a fejed felett van-e sorry

szob · Újonc (24 hozzászólás) · 2010. március 27. 12:17

Sziasztok.

 

Örömmel látom, hogy végre itt is van fórum.

Ki is használom a lehetőséget, Mia-ról szeretnék infót, ha valaki  megosztaná.

(hosszú fekete hajú, Szendi barátnője ).

Előre is köszi.

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. március 27. 12:51

Eszti23 -ról van valakinek infója ?

 

Törölt felhasználó · 2010. március 28. 17:07

Sziasztok!

Hiperaktív napom van, bocs, hogy ide írok, de szeretnék egy meghívót küldeni Gróf Kurátornak Veszprémbe.

Kicsit fel kéne dobni!

Üdv. Néked! (Át is költözhetnél fizikálisan is ide!) :))


Téma indítva: 2010.02.25., 20835 hozzászólás összesen