Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 28. 23:48

sziasztok!!

Évi cica Szexicsoki szép páros pár napja volt egy részem bennük:-) számomra felejthető szolgáltatás... unott fej stb inkább nem irnám le..aki volt már gondolom tudja...

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 29. 14:26

Igen,én is voltam már ott,Bettylove=Fanni

a LAKÁS PISZKOS,VALÓBAN TÖBBEN VANNAK.Egy lány több néven fut,átjáróház szerintem az egész,és ott van tapasztalataim szerint a strigó is.Pl.:Rebeka=Hajni=Lulu=Bella

Alíz is ott van,de alig tudtam elérni,aztán sikerült.Felül deszka,alul meg nagy .....!Az aktus is felejthető volt.Az alkohol elég rendszeres náluk,és büdös van.Akinek fontos a jó környezet,és a diszkréció,szerintem kerülje a *** moderálva ***-at.Camilla 18=Jessica19 .....érdekes,nem?

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 29. 14:36

Barbi 23,és Bianka 25.Barbi vékony,csinos testalkatú,igazán lelkes,Bianka dúskeblű,vidám,mosolygós lány.Mindketten kedvesek és ápoltak.Teljes diszkréció,a lakás igényes,minden tiszta,változatos tusfürdők....És még a parkolás is jó.Ajánlom mindenkinek.

dblpi · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. március 30. 09:40

voltam nála, eléggé bejött, az alapban viszonylag kevés dolog van, tehát szinte minden extra (natur fr-a, csók, stb), de azért jó volt, nem tudom, hogy ismétlés lesz-e.

nosti · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 30. 11:31

Üdv fórumozó férfitársaim! Ajánljatok nekem tapasztalat alapján egy-két csinos, igényes hölgyet a debreceni felhozatalból! Illetve valaki járt-e már Virág (24)-nél illetve Fruzsina (19)-nél?  Köszönöm a válaszokat!

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 30. 16:30

Tisztelt Mindenki!

Vagy Nikol Esztergomból vagy Bianka  (23) Debrecenből kamu képekkel hirdet, vagy egymásnak alteregói.

Jó lenne, ha a Tisztelt Szerkesztőség, amíg valamelyikük nem tisztázza, hogy ki kicsoda addig mindkettőjüket "KÉTES HÍRDETŐ"-nek minősítené.

Nem kellene átpasszírozni a jóhiszemű kuncsaftokat lányok!!!!!!

Képzeljétek amikor a hőn várt lovagotok helyett Kvazimódó érkezik vagy érkezne, néha mi is így érezzük magunkat amikor ajtót nyit egy-két igencsak lepukkant hölgy. Bocsánat azoknak, akik becsülettel saját maguk fényképével hirdetnek és a valóságot mutatják, természetesen nem neki szól a fenti néhány sor, még akkor sem, ha mindenki nem lehet egy szépségverseny győztese, de legalább a „Customer” el tudja dönteni, hogy szeretne-e azzal a hölggyel eltölteni néhány kellemes percet, esetleg órát J

Üdv,

Joe

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 30. 16:33

ITT IS, EL SZERETNÉM MONDANI, HOGY NEM VAGYOK HÍRDETŐ, MÉG AKKOR SEM, HA A NEVEM MELLETT OTT IS VAN A MEGJEGYZÉS! JA ÉS MANAGER SEM VAGYOK!!!!

Üdv,

Joe

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2010. március 30. 17:04


Igen, ő az (Niky = Zsanett). Másik fórumon kicsit lejáratta a menedzsere az örökös marketinggel, úgy tűnik többet ártott mint használt, és jobban megérte egót váltani. Úgy látom itt is fel akarják futtatni. Egyébként annyira nem rossz a csaj, régi motoros, kicsit már leharcolt, de nem nyafog és teszi a dolgát ahogy kell, amúgy semmi átlag feletti.

ssh · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. március 30. 19:38

Lilian (24)-nél járt már valaki? Annyira jól sikerültek a képei, hogy már-már megkérdeőjelezhető a valósága! Ezért nem jók a túl profi képek... :)

darrenshan · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 30. 20:06

Üdv!

Ezekről a lányokról tud valaki valami infót mondani?

Böbe (31), Tina (19), Rita (36), Sandra (20), Mia (23)

Előre is köszi :)

Figyelő · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. március 30. 20:42

Szevasztok!

 

Kérdeztetek információt, tapasztalatot Virágról (24). Teljesen rendben van a csaj. Korrekt, tiszta, ápolt, igényes és jól néz ki. Nem egy magas nő, kb. 165 cm magas lehet. Az arca sem csúnya, ugyanakkor igaz, hogy a teste sokkal szebb tőle. Tenyérbe "mászó" cicik, továbbá annyira formás test, amiben nincs hiba.
Egy dkg feleslege sincs rajta. Örülök neki, hogy a két általam kedvelt nőn kívül, vele is találkoztam, mert én nem csalódtam benne. A barátnőjéről egyelőre nincs tapasztalatom. Még biztosan visszatérek hozzá.

 

Természetesen aranyszabály az is, hogy a partner miképpen jelenik meg és kommunikál a hölggyekkel, valamint "ízlések és pofonok".

 

A Böbe (31) erősen tiltólistás! Lassacskán 1 évvel ezelőtt volt, hogy találkoztam vele. Azóta hirdette magát Szexangyalként, Katicaként, Hamupopókaként is. Megfordult már egy pár helyen városunkban és mindig igyekezett gátlástalanul lehúzni a partnereket. Amikor átadtam neki a pénzt, utána teljesen ő irányított, mégcsak hozzá sem lehetett érni, a franciát mégiscsak óvszerrel végezte, holott nem ebben egyeztünk meg. Egyébként igen jó bőr lenne, de ezzel a mentalitással helye nincs a hirdetők között. A másik fórumon akkortájt többen is megerősítették az általam tapasztaltakat. Sajna nagyon befürödtem vele, de akkor az egyszer és utoljára fizettem meg a tanulópénzt.

 

Később jelentkezem... Éljenek a csajok :)

vörösördög · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 30. 21:52

Sziasztok .Ma volt szerencsém találkozni Fanni 19-nevü lánnyal és megkell hogy mondjam nagyon kellemes meglepetésben volt részem. Persze ha valaki egy manökennel akar szexelni az csalodni fog de ha egy kedves ,ápolt ,csinos lányt keresel akkor ő a megfelelő választás. Teljesen természetes ,és közvetlen nincsen semi idegen érzésed mintha egy barátnődhöz menél fel. Voltam már néhány lánynál akinél csak azt éreztem hogy minnél elöbb legyünk túl az aktuson de itt ennek nyoma sem volt. Ez a lány érti a dolgát ,ha akarod doromboló kiscica ha azt szeretnéd akkor egy vadmacska ,és egy biztos élmény megdugni .Most abba is hagyom mert valoszinüleg el is megyek hozzá egy kicsit hancurozni.

Ronin · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 30. 22:35

Szépestét..

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2010. március 30. 22:47

He?

darrenshan · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 31. 13:48

Köszi az infót!

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. március 31. 17:51

Teljesen igazad van 'Fannikámmal' kapcsolatban.Jártam már nála is,valóban hasonlót éreztem,bár én inkább a vékonyabb lányokat részesítem előnyben.De fő a változatosság címen,kipróbáltam,és elégedett voltam.

vörösördög · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 31. 21:27

Szevasztok. Ma ismét ellátogattam Fanni 19-hez és ismét nem csalodtam.Nagyon jó ebben a *** moderálva *** a lány, ismét maximálisan kiszolgált,sőt még pluszokat is belekevertünk az aktusba. Nagyon érzéki a csaj ha valakinek van türelme és érzéke hozzá akkor csodákat tud kihozni *** moderálva ***.Ő az első olyan lány ebben a körben akiröl  tényleg elhittem hogy valóban vágyik rá hogy megdugjam és ezt még egy valodi hüvely remegtető orgazmussal meg is koronázta .Attol félek hogy függő és visszajáró leszek ,bár ez nem lesz olyan nagy tragédia .

zoltán · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 01. 08:43

 

Üdv Férfitársaim! Azt hittem ez az oldal azért van, hogy valós információkat kapjunk az oldalon található hölgyekről. Felkeltette az érdeklődésemet egy Rebeka nevű lány. Elég rosszindulatúan írtak róla. Gondoltam meglátogatom, valóban olyan-e, mint amilyennek írták. Mondhatom kellemes csalódás ért. Megérkezésemkor egy kedves, mosolygós lány nyitott nekem ajtót, aki bemutatkozás után bevezetett a szobába. A lakás egyszerű, de rend és tisztaság volt benne. Elmentem tusolni. A fürdő is rendben volt és tiszta volt a törölköző is. Mikor bementem, elkezdtem simogatni a lányt, aki mindenben készséges volt és nemcsak állt, mint egy fadarab (volt sajna már néhány olyan lányhoz szerencsém  :( ). Az igazi meglepetés ezután ért, mikor elém térdelt. Olyan isteni franciába még nem volt részem, mint amit ő tud. Már majdnem ekkor elértem a csúcsot, de többet akartam belőle. Ezután kölcsönösen kényeztettük egymást (az intim része is teljesen ápolt :) ), majd az aktus következett. Hátulról akartam, hogy közben lássam a gyönyörű hátsóját. Ez lett a vesztem, hisz a látvány rásegített, hogy néhány perc alatt végem legyen. Valóban feledhetetlen élmény, keresni fogom sürjen és nyugodt szívvel ajánlom másnak is.

dodi30 · Újonc (14 hozzászólás) · 2010. április 01. 10:18

Ellátogattam Szexycsokihoz,meglepetésben volt részem,hiszen roszabbra számítottam.A hely elég jó,a lány viszont kissé unott,viszont imádtam a testét.Az aktus egynek jó volt,de nem valószínű hogy visszatérek.

Joe · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. április 01. 13:54

Hi Everybody,

 

Szexycsokival kapcsolatban, nekem nagyon jó volt a tapasztalatom. Igaz első alkalommal, mikor voltam nála hasonlókat tapasztaltam, mint a kedves kollegák, de második, ill. harmadik után már majdnem barátnős feelingje volt a találkozónknak.

 

Véleményem szerintem az egyik legcsinosabb lány Debrecenben, én csak bíztatni tudok mindenki, hogy meglátogassa.

 

Egyébként nem vagyok hirdető és Manager sem, még akkor sem, ha a nevem mellett megjelenne az a kis szar.

 

Üdv,

 

Joe


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen