Üzenőfal

Törölt felhasználó · 2020. január 17. 18:46

Sziasztok Xéna vagyok Nyíregyházáról, ha nem egy bombazóra vágysz hanem egy átlagos nőre akkor engem keresel.   A hétvégén is várom kedves meglévő és új vendégeimet Non-Stop hívjatok bátran ha kikapcsolódásra vágysz..😉 érezűk mind a ketten jól magunkat. Mindenkit szívesen fogadok. Tovabbi szép estét mindenkinek és kellemes hétvégét. Puszi mindenkinek Xéna... 😉😉

Lora. · Újonc (33 hozzászólás) · 2020. január 16. 19:11

Kedves Vendégeim és Leendő Vendégeim!

 

Ígértem,hogy héfőn-kedden leszek,de sajnos másképp alakultak a dolgaim.Viszont jövő héttől már remélem minden rendben lesz és várlak Titeket sok szeretettel:)

Köszi a megértést!

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. január 16. 11:31

Sziasztok! 

Ma 16:00-ig, 

Pénteken és Szombaton reggel 8:00-tól 18:00-ig elérhető vagyok!

Szép napot Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 

Törölt felhasználó · 2020. január 15. 06:16

Jó reggelt mindenkinek, Xéna vagyok Nyíregyháza Sóstóról és szeretettel várom kedves vendégeimet a nap bármely időszakában otthonomban. Hívj bátra vagy írj rám Viberen. Szép napot kívánok mindenkinek,  sziasztok Xéna  😘

Barbyka00 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. január 14. 09:48

Drága Uraim!

Ezen a héten Pécsen várom minden kedves régi és új vendégeimet!

Svéd-relax masszázzsal átmozgatlak,erotikus,illóolajos masszázzsal és kellemes befejezéseimmel elvarázsollak,akár kölcsönösen is!!

CSók

Törölt felhasználó · 2020. január 13. 10:09

Sziasztok Xéna vagyok, Nyíregyháza Sóstón elérhető vagyok Non-Stop várom kedves vendégeimet lakásomon. Hívj bátran ha kellemes kikapcsólódásra vágysz. Tovabbi szép napot mindenkinek.  

 Puszi Xéna voltam. 😉

Törölt felhasználó · 2020. január 09. 21:21

Sziasztok Xéna vagyok Nyíregyházáról, szeretettel várom vendégeimet a nap 24 órájában, hívj bátran ha egy kis kellemes kikapcsolódásra vágysz... Kellemes estét mindenkinek Xéna voltam 😉

Fahéj · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. január 08. 13:08

Kedves Nyíregyháza! Január 12-e Éjfélig leszek elérhető kedves kis városotokban!  Ez idő alatt szeretettel várlak, felejthetetlen fél órás, órás időeltöltessel.. Hívj bátran Csókjaim Fahéj :-) 

Lora. · Újonc (33 hozzászólás) · 2020. január 07. 11:29

Kedves Vendégeim !

 

Többen kérdeztétek,mikor leszek és én megígértem,hogy a héten már igen,sajnos időközben beteg lettem,és én betegen sosem dolgozom/szerintem ez így normális/.

Jövő héten is csak hétfőn-kedden leszek elérhető,de ezt majd úgyis látjátok a hirdetésben.

Köszönöm megértéseteket és türelmeteket!

MilfSheron · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. január 07. 11:09

Sziasztok!!

Már csak 2 napig (01.07-01.08.)vagyok elérhető Debrecenben, legközelebb február elejétől tudtok újra meglátogatni!
Várom sok szerettetel minden kedves régi és új vendégem hívását. :)

Puszi, Sheron 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. január 04. 19:15

Sziasztok! 

Hétfőn reggel 8:00-tól elérhető vagyok! 

Szép estét és hétvégét kívánok Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. január 04. 02:50

Boldog új évet Fiúk! Idén is töretlen odaadással várlak benneteket! Csók!

Törölt felhasználó · 2020. január 03. 17:07

Sziasztok Xéna vagyok, Boldog Újévet mindenkinek Nyíregyházán elérhető vagyok Non-Stop 😉 kellemes estét mindenkinek 😉

Törölt felhasználó · 2019. december 31. 07:35

Sziasztok, Xéna vagyok Nyíregyházáról és a mai napon is és holnapis az az bár mikor elérhető vagyok Non-Stop akár telefonon vagy Viberen. Boldog Újévet mindenkinek. 🎊🎉🍾🍸🍺😉

Törölt felhasználó · 2019. december 29. 17:52

Sziasztok, Xéna vagyok és az ünnepek alatt is bármikor Non-Stop várom szeretettel vendégeimet otthonomban.... Kellemes estét mindenkinek.  Xéna voltam Nyíregyházáról 😘

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. december 28. 21:18

Sziasztok! 

Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek! 

További szép estét és kellemes hétvégét! 

Üdvözlettel Brigi 

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. december 27. 01:22

Boldog új évet minden régi és új vendégemnek,valamint mindazoknak akik bármilyen formában hozzájárultak eddigi utam sikeréhez! Külön köszönet barátaimnak és orvosaimnak egyaránt!Sok boldogságot!

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. december 24. 22:20

Kellemes ünnepeket minden régi és új vendégemnek,valamint mindazoknak akik bármilyen formában hozzájárultak eddigi utam sikeréhez! Külön köszönet barátaimnak és orvosaimnak egyaránt!Sok boldogságot!

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. december 21. 08:25

Sziasztok! 

Mai napon reggel 8:00-tól 20:00-ig elérhető vagyok!

Majd 27-e Péntek és 28-a Szombat reggel 8:00-tól 20:00-ig elérhető vagyok! 

Szép napot, Kellemes hétvégét! 

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 

Szofika · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. december 20. 11:56

Kedves vendégek! Mai nappal kiveszem az ünnepi szabadságot . :) legközelebb Dec. 27.-én leszek elérhető !! Kellemes Karácsonyt Kívánok mindenkinek! Puszi! Zsófi 


Téma indítva: 2010.02.25., 914 hozzászólás összesen