Üzenőfal

Törölt felhasználó · 2015. október 23. 11:18

Várom kedves vendegeimet forro,nedves puncimmal. :-) :-) :-) :-)Lara Nyiregyhazarol! :-)

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. október 23. 12:24

Kedves Uraim. Vasárnaptól jövőhét szerdáig nem leszek elérhető. Csütörtöktől újra várom hivăsaitokat. Csók Gina Pécsről :) 

Hannna · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. október 27. 06:02

Kedves Vendégiem!

 

Egész héten nem vagyok elérhető családi okok miatt.

 

Puszi Hanna.

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. október 28. 18:47

Holnap reggeltől újra várom hivăsaitokat :)  puszi Gina

Kiti · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. október 29. 17:21

Sziasztok mar csak holnapig vagyok varosotokba varlak titeket vivi27

Lorena · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. október 31. 09:28

UTOLSÓ NAP GYŐRBEN! SZOMBAT KÉSŐ DÉLUTÁNIG MÉG ELÉRTEK DRÁGÁIM! SOK PUSZI!:*

Törölt felhasználó · 2015. október 31. 17:17

Sziasztok kedves vendégeim és rosszakaróim!

Kezdeném kedves vendégeimmel két hónapja vagyok Nyiregyházán külföldi hosszabb utam után aki ismer és tartos vendégem ismer ls tudja milyen vagyok néha dilis de megteszem élvezettel amit kell. A rossz indulatos embereknek a véleményére nem vagyok kiváncsi el,kell mondani,mit szeretne és nem a száját tátani. Gondolom ki lehetett a forrás aki minden lányt ismer és,elhordja,őket ittis ittis. Vagy még egy ember aki,talán egyszer bejött holmi,aproval és,felháborodott. A hosszu kapcsolat titka a vendégek maximális kiszolgálása,pontossága,kellemessége és elégedetten joé érezze magát. Rám nem panaszkodtak még! Én személyesen felszoktam épiteni a,vendég és magam közt a,kapcsolatot és,mibdig ujat mutatni szoval,nem értem,hulyeseged. 

Szofika · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. november 04. 10:23

Kedves vendégek! Mától újra elérhetö vagyok a megszokott idörend,hely szerint :) Várok mindenkit szeretettel ! Puszi: Szofia 

Törölt felhasználó · 2015. november 06. 18:25

Kedves Vendégeim!

A hétvégén nem leszek elérhető ,de hétfőtől várlak bennetek puszi Gabica!

Szofika · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. november 09. 07:44

Kedves vendégeim! A mai napon ügyintézés miatt nem leszek elérhetö,de holnaptól a szokásos idöben rendelek! :) Puszika mindenkinek! :)

Törölt felhasználó · 2015. november 10. 11:51

Egzotic Baba vár. Lassú csodás kényeztetés érzete élménye! Kérlek tisztelj meg hogy szám kijelzésel hívsz köszönöm. Várlak 07-21 óráig. Hétfőtől- Vasárnapig

Valentinn · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 12. 07:07

valentin  kedves régivendégeim aki a privált telefonomba lettek be írva azoknak űzenem a telefonomat el lopták tegnap este íigy a meg adott telefon számon tudnak el érni ha változás történik egyből szólni fogok 

doktornő · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 12. 10:11

Kedves  Érintettek!

 

Ahogy a hirdetésemben is olvashattad, én azért vagyok itt, hogy Neked-Nektek segítsek. Ha bármilyen szexuális jellegű problémád van, ne dugd a fejed a homokba, mert önmagától semmi nem oldódik meg, ehhez kell egy szakember segítsége.

Ha elolvastad a hirdetésemet és bármelyik témában úgy érzed, hogy érintett vagy kérlek, fordulj hozzám bizalommal , hogy segíthessek. Több évtizedes tapasztalattal rendelkezem, amerikai módszerrel dolgozom , ami azt jelenti, hogy nem csak a lelkiekben, hanem a gyakorlatban is segítséget, útmutatást nyújtok, hogy Te-Ti minél  sikeresebb, tökéletesebb szex partnerek lehessetek.

Minden további részletet megtalálsz a honlapomon :***linkek tiltva***

"sexacademia"  néven megtalálod a saját videó csatornámat a You Tubon és ha ide feliratkozol, az összes videómat láthatod, hogy én mivel is foglalkozom és miben tudok a segítségedre lenni.

Minden terápiám abszolút személyre szabott.

Foglalkozásaimra 10-20-ig. tusz bejelentkezni, időpontot foglalni. Hívj számkijelzéssel : +36-30-701-0801

Félfogadásom teljesen rugalmas igyekszem hozzád igazítani a találkozásokat, rendelkezésre állok minden nap NON-STOP.

 

Sok szeretettel várom a hívásotokat bízva abban, hogy egymásra találtunk.

 

dr. Bahrehmad Carmelitta

 

pszichológus, szexológus, szex terapeuta, szexuálpszichológus, mentálhigiénikus, életmód-életvezetési tanácsadó,online szex tanfolyam oktató, kriminál pszichológus, pszicho terapeuta

Valentinn · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 12. 11:15

a priváltosok ugyan azon a számon el érhetnek csak jelezzék számomra hogy kivel is beszélek mivel a telefon számok oda vannak 

puszika   minden kinek és elnézést kérek érte     tündi

Lorena · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. november 16. 11:13

Már csak hétfő délutánig vagyok elérhető Kandúrkaim,addig vár a cicusom simizesre! 😉 Hívjatok a megadott telefonszámomon!

Sok puszi 💏 :-*

BÉBY19 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 18. 15:24

Kedves új és vissza térő vendégeim a.héten csak péntekig vagyok. De.a számom el tovább és egyeztetünk puszika ;) ;)

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. november 18. 15:58

Sziasztok. Vasárnaptól december 7.-ig nem leszek Pécsett :)  addig és utána is várom hivăsaitokat. Gina Pécsről :) 

Mayaa · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 20. 09:47

Várom kedves vendégeim Kecskeméten a héten utoljára!Hívjatok,gyertek élvezzünk együtt :)

Törölt felhasználó · 2015. november 21. 06:19

Uraim! 😊 A mai nap még itt vagyok nálatok esig Kecskeméten! 😉 Várom minden régi, és természetesen az új vendégeket is! Hívj bátran, és már mondom is a lehetőségeket, ha talizni szeretnél velem! Millió puszim 💋

Törölt felhasználó · 2015. november 23. 15:00

Kedves lehendő vendégeim! 

Ezen a héten 5 napig Sopronba vagyok 😊

Ez az első alkalom, hogy ellátogattam hozzátok...itt a lehetőség, hogy meglátogassatok, és kiélvezzünk minden együtt töltött percet! 😉


Téma indítva: 2010.02.25., 915 hozzászólás összesen