Üzenőfal

Barbie29 · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 08:17

Sziasztok! Ezúton szeretném közölni minden kedves vendégemmel,hogy továbbra is elérhető vagyok a meg adott idő intervallumban illetve az eddig is élt telefon számommal,csak bizonyos okokból átmenetileg szüneteltetnem kell a képes hírdetésem.A meg értéseteket köszönöm.Szép napot kívánok mindenkinek,üdv: Barbi

Törölt felhasználó · 2012. november 18. 14:36

Sziasztok!

 

nagyon meg szivtak ,egy szerep játékot kelet el játszani.

és kilodtunk diószegi uton,meg csináltam és utána hívja fickot aki rendezte kéne videózni

nem egyeztünk bele lehet kamu hivása volt férfinak nem tudom

tetgnap fel hiv és mondja jó voltam meg fel vetek titokba videóra

soha többé nem egyezek bele .vigyázzatok lányok. pusz

aruba · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 01. 23:29

Felhívom a sz*lgált*tók figyelmét, hogy hamis 20000 -el fizetnek mostanában sok helyen, aminek a szépsége az, ha nem veszed észre és te fizetsz vele valahol, utána, eljárás indul ellened.Az alábbi telefonszámmal vigyázzatok!0620377****!!!Megfordult már Győri ,Pécsi, Debreceni, Zalaegerszegi lányoknál is.Akinek mond valamit a telefonszám, kérem írjon!

SzombathelyiLány · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 19. 09:38

Szombathelyen várlak

Cukorlány · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. április 19. 15:25

Sziasztok !

 Kedves urak, csak annyi bejelenteni valóm lenne, hogy 1-2 hétig tudjátok még igénybe venni a szolgáltatásaimat mert utánna az én "önéletrajzom" ezen pályája befejeződik,

de addig is várom sok szeretettel meglévő és új urak társaságát. 

 

Zsüliett(20)

Nicolette · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. június 12. 13:52

Megkérem kedves CSENGÉT, hogy ne az én képeimmel hirdesse magát! Köszönöm!

https://videkilany.hu/21800-csenge

 

Nicolette

Törölt felhasználó · 2013. július 16. 13:23

Édességeim! 17-21-ig nem leszek elérhető,de hétfőtől újra nagy szeretettel várlak Benneteket!Megértéseteket és türelmeteket köszönöm,millió csókok!!!!

Patricia Gold · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 13:50

Drága kedves vendégeim..Elnézést szeretnék kérni,a hirtelen eltünésem miatt.De vissza kértek Németországba.Ezért nem tudtam jelezni felétek.Köszönöm,a megértéseteket,s nemsokára megint megtalálható leszek..Patricia..

eszter0670 · Újonc (0 hozzászólás) · 2013. október 04. 13:49

Kedves vendégeim. A jövöhéten nem leszek elérhetö.  Türelmeteket elöre is köszönöm. puszi Eszter.

Emese19 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. június 20. 07:15

Kedves Fórumozók!

 

Nem szeretnék hiteltelen lenni,egyben szeretnék  minden kedves itt nézelődőt ...a képek saját képeim, és a Budai úton én dolgozom!

Elhiszem,hogy bizonyos embereknek voltak eddig negatív tapasztalataik,de az én esetemben kérem ezt előbb ellenőrizzék,majd az után értékeljenek!

 

További szép napot mindenkinek...))  Emese Székesfehérvár Budai út!

vadmacsaka · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 01. 15:15

várlak diszkrét lakásomon egy kellemes együtlétre. puszi hívj bátran ha kedved támad egy vadmacsaka örült perceire.

vivike34 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 03. 15:24

Kedves vendégeim hosszu hónapokon át Nyíregyházán dolgoztam bár még valamikor visszatérek hozzátok de jelenleg Debrecenben találkozhatunk.

Törölt felhasználó · 2014. október 21. 12:08

MA és holnap nem leszek elérhető.

Törölt felhasználó · 2014. október 24. 20:14

A hétvégén elérhető leszek:)

Törölt felhasználó · 2014. október 27. 11:12

Nyuszikáim! November 3-án leszek újra elérhető számotokra!!! Elnézéseteket kérem,de gyengelkedem,addigra minden rendben lesz már velem! Imádlak titeket,a telom él,tehát idopontot tudtok foglalni,amennyiben ez megoldás számotokra! Csokok : Meryllke

KIM26 · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. október 27. 23:35

Sziasztok !:) én és a barátnőm Zita szerda estig leszünk elérhetőek itt Győrben! Szeretettel várunk minden kufircoló vágyót :-P csók KIM &Zita 

Törölt felhasználó · 2014. október 31. 05:56

Szombat és Vasárnap nem leszek elérhető.

Törölt felhasználó · 2014. október 31. 14:02

Kedves vendégeim csak November harmadikán leszek elérhető addig is sok csók:)

Döníz 23 · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. november 14. 12:02

Kedves Komáromiak!!

 

November 17.-től   23.-ig elérhető leszek szeretet városotokban.

Puszi Döni! :-)

Telttanítónéni · Újonc (0 hozzászólás) · 2014. november 15. 11:38

Ma szombaton 3-ig vagyok elérhető, majd itt Sopronban csütörtök-péntek szombaton leszek újra. Addig Budapesten a XIII.ban leszek megtalálható .

 

Várlak :-)

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 915 hozzászólás összesen