Szexpartner fórum eger

Egri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 10:55

Egri hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 15:22

Betti? es a POpsi69, na öket felejtsetek el, az eggyik... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 15:28

mar vótam erikanal egerbe, szörnyü, nem hittem el amikor lejött, gondoltam jol , de mikor felmentünk közölte nem vállal ilyeneket, mondom akor most mi van, levetközött es ... A HOZZÁSZÓLÁS KULTÚRÁLATLAN STÍLUSA MIATT TÖRÖLVE...

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 15:34

KEDVES KAN! EZT HAMAREBB IS KÖZÖLHETTED VOLNA, EN IS VOLTAM ENNEL A BETTINEL, DAGI, NEM ODA FIGYEL, NEM JO SZOP, NEM JO A PECKE, ASEGGE SE, NA DE REMELEM TI TANULTOK EBBÖL, NE MENJETEK BETTIKEHEZ MERT NEM AJANLATOS KISLEANYKA,

Törölt felhasználó · 2010. március 02. 09:45
Sziasztok! Érdekes hozzászólásokat olvastam itt rólam és a többi egri szolgáltatóról... Egy biztos aki írta még sem nálam sem bettynél sem az erikánál nem volt/meleg létére nem is hiszem,hogy lett volna valaha is nőnél!/
Törölt felhasználó · 2010. március 02. 22:30

...TÖRÖLVE...

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 03. 11:54

Kedves Mindenki!

A további találgatások elkerülése érdekében, csak a tisztán látás érdekében tesszük közzé, hogy a fórum indulásától 2010.03.02. 18 óráig az alábbi hozzászólások ugyanarról az IP címről érkeztek ebben a topicban:

 

- egri kan, zsotika, GEZUKA, egy valaki, jozsef

 

A teljes lista itt található: VL Szerkesztőség üzenetei az oldal látogatóinak!

Tudjuk, ez nem jelent semmit, de azért kiindulópontnak jó :-) Így egy kicsit más szemmel lehet olvasni egyes hozzászólásokat!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 19:46

Kedves Mindenki!

Szeretnénk felhívni a figyelmüket a fórum szabályzatára, amit első hozzászólásuk elküldésével el is fogadtak, és amely többek között ezt is tartalmazza:

"A fórumon tilos trágár, sértő, megalázó, bárkit indokolatlanul hátrányos helyzetbe hozó, jogsértő hozzászólás!"

Kérjük, a jövőben maradjanak meg a kutlurált hangnemnél, hiszen a negatív véleméynt éppen úgy le lehet írni kulturált módon, mint az elismerést!

Köszönjük!

VL

 

popsi69az IGAZI · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. március 10. 23:29

Kedves fórumozók!Bár nem vagyunk itt sokan.Valakinek nagyon a bögyében vagyok és a nevemben itt regisztrál.Pedig itt nem is hirdetek.Amugy igaz kurvára beképzelt vok,sőt kurvára beképzelt Kurva vagyok,mert bárki bármit mond,Egerben én vagyok a legjobb.Nem kell ezt szégyellni szerintem.

csak én · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. április 03. 06:18

Sziasztok, kellemes ünnepeket kívánok mindekinek!

PAPI · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 05. 14:11

Kedves POPO69!

 

Ha valóban olyan K.....a jó vagy,akkor miért nem itt hirdeted magad?Állitólag ez egy országosan elérhető oldal,és nem is rossz.

Szóval: Miért nem itt vagy?Miért egy harmad osztályú oldalon vagy?Én nem szoktam senkiről mondani semmit,de voltam már

nálad és,nem voltál egy nagy durranás!SŐT!A kamatlábak is izgatóbbak voltak mint te.Szóval hogy is van ez?

popsi69 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 07. 00:17
Azért nem hirdetek itt,mert nincs rá szükségem, ugyanis mindennap van annyi partnerem amennyi kell.Képzeld,még hirdetés nélkül is megvan a napi "betevőm"!Nem értem mi az,hogy harmadrangú oldal,mikor az volt az első és az új szexoldalak csak próbálják lekoppintani...lásd fórum,stb! Nem hiszem hogy voltál nálam,de ha mégis és nem volt "nagy durranás" akkor a f*oddal van a baj, nem velem:)Vagy annyira unszimpi voltál,hogy a hátam közepére sem kivánlak többet!Na kopj le rólam sürgősen!

TEszter · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 08. 15:42

Voltam ma Erikánál

felejsétek el!

kivénhedt 45-48 éves félvér nő

szo...ni nem tud

akció köben becsöngetett a pizzás

ja és szerintem valaki még volt a lakásban

csak én · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. április 09. 18:57

Hát Drága, amit írtál csupa hazugság. Nem vgyok félvér, magyar vagyok!!! Nem csengetett senki sem , a franciámra még senki nem panaszkodott, és egyedül vagyok a lakásban. Miért írtad ezeket nem tudom, de kérlek szálj le rólam. Ha nem érezted jól magadat nálam, akkor többet ne gyere.

popsi69az IGAZI · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 02. 23:04
nos mi ez a punnyadás fickók?gyertek akciózni :-))
csak én · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. május 17. 07:19

sziasztok! Úgy tünik Eger még téli álmát alussza. ÉBRESZTŐ!! Tavasz van, nem érzitek!

puszi

tesztelő · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 26. 23:28

Ildikó 30 nál voltam nemrég,a hangja kellemes de a többi? Le írjam,na jó olyan terhes forma akkora a hasa hogy hűűha,igazi manusnő,nem ajánlom senkinek,gáááz,rossz élmény!!!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:02

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

petya126 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. június 22. 15:28

Hello.

Ritáról tudna valaki infóval szolgálni?hol?milyen?stb..?

köszi

punto01 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 02. 12:06

szia petya.ma voltam a ritánál egertöl nem messze van és a képeken ö van nagyon jol sz...pik és a popsija is jó amitt megbeszéltünk telefonon az ugyis van és nem zavar meg közben senkisem.Ajánlom!!!!


Téma indítva: 2010.02.26., 103 hozzászólás összesen