Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. április 15. 12:17

Ez mind szép és jó, de amíg nem tanulsz meg helyesen írni, addig nem lesz eladható a hely, nem lesz hiteles a csodálatos lányokról szóló öntömjénezés!

 

Üdv: Thomika

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 15. 18:18

Én tisztában vagyok vele, hogy beszámolót csak a titkos "KODGYÁVAL" lehet írni, mindössze csak arra voltam kíváncsi, hogy ki járt már a csajnál és mit tapasztalt.

Egyébként ilyen helyesírással szerintem Te csak egy konkurens strici lehetsz, így nem győztél meg maximálisan.

További szép napot!

mindent tudó! · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. április 16. 09:27

Egzotikus Lídia

06-20/491-1903és

Dzsina

06-20/507-6187 ugyan az a fotó , lehuzos brigád ...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE...

 

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 16. 10:04

...A FÓRUM SZABÁLYAIVAL ELLENTÉTES TARTALOM MIATT TÖRÖLVE.... Takarodjatok a városból!

Bélus 44 · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 17. 14:06

heló! Aki kedveli az érettebb hölgyeket azok Didó 49-et keressék mert ő egy csodás szolgáltató , én egy hete jártam nála és felejthetetlen élményben volt részem.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 17. 16:09


Nem csak álca, valóban tanult ember vagyok. Neked lövésed sincs arról, hogy ki vagyok. Én viszont tudok rólad több dolgot is:

- legmagasabb iskolai végzettséged 8 általános (maximum)

- IQ-d max. 60

- roma vagy

- menedzselsz min. 1 roma csajt

- kissebbségi komplexusban szenvedsz

Ez a pszichológia. Keress hozzád illő szánalmas kis pitiáner csibészeket, és azoknak prédikálj, te ázalék!

 

xXx · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. április 17. 18:06

Tavaris te vagy itt a legokosabb és ügyesebb:) nyereményed: egy szörös tökzacskó:) koccc mert megkívánlak.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. április 17. 19:48


Na figyelj, bütyök! Ha társalogni van kedved, nézzél magadnak egy chat szobát. Én nem kerestem a társaságod, Te reagáltál a hozzászólásaimra. Ne kóstolgassál engem, nem vagyok én leves!

 

Törölt felhasználó · 2010. április 17. 20:26

XDDD. Bár így élne Veszprém!!

50-es · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 17. 21:21

Nem osztom a véleményem a szoknyavadásszal éva38-ról tény, hogy nem egy mai tyúk a bőre viszont bársonyos és számomra az illata kifejezetten vonzó. Igaz az előtt nem ismertem, de most pár hete voltam nála és a tapasztalatom teljesen megnyerő. Egy másik hölggyel dolgozik és mind a ketten korrektek és tiszták voltak. Ami annyira nem volt számára vonzó a lakás, ami elég pici de hát uraim nem lakásnézőbe járunk. Ez az én véleményem szerintem egy próbát mindenkép megér.

szas35 · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. április 17. 23:51

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, felhívtam pár lányt az északi krt.40-be invitáltak volt már ott valaki ? Lehuzósak stb?,mind1ik azt mondta egyedül dolgoznak de legalább..5 lánnyal beszéltem ... a másik helyszin ferenc krt.? Köszi!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 19. 14:52

Tisztelt xXx és Tavaris!

Kérjük, ezt a hangnemet a mi oldalunkon ne használják!

A fórum nem ezért van, és nem is fogjuk hagyni, hogy bárki is ilyen célokra használja!

VL

Törölt felhasználó · 2010. április 19. 17:25

Helló 50-es osztom a véleményed igazán belevaló csajok, én már régen ismerem öket szinte baráti a kapcsolatunk.A multkorában voltam mindkettövel háááát azt át kell élni.

Törölt felhasználó · 2010. április 19. 17:34

Mégvalamit mielött a sok firász azt hinné,hogy menedzser vagyok hát nem,csak kalandor kinek feláll e farka és elmegy az esze,ha meglát egy jó csajt, bocs de lekell írnom a DIA nevü laányzó hamis már voltam nála kamu VIGYÁZZATOK!!!!Roma  kövér és nem ö van a képen lehúzásveszély!!!!!!

fakekart · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 20. 21:24

Sziasztok!

Margóról tud valaki valamit mondani?

kicsit leharcoltnak tűnik, de az a gettópopsi valami fenomenális...

nemsokára nyiregyre látogatok és kit lenne érdemes felpróbálni?

köszi előre is

Törölt felhasználó · 2010. április 23. 13:00

aki nem lehuzós és korrekt árakon dolgozik ,akit tudok ajánlani ,az anettka ,csinosan ápoltan kedvesen fogad ,az arcra és testre szájba élvezéskor nem nyafog.kulturált ,diszkrét helyen fogad.én régebbről ismerem ,máshoz nem szoktam járni ,mert tőle megkapom ,a popsszexet is akár.nagyon csinos vonzó hölgy .ajánlom figyelmetekbe .ja és ami a legfontosabb ,nem lehuzós.északi köruton található.

Törölt felhasználó · 2010. április 23. 13:03

Anettka telefonszáma,06204955996 ,06308298729.aki nem akar  csalódni .őt ajánlom

zotya181 · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 23. 23:55

Sziasztok!

 

Tudnátok valami infót mondani a következő lányokról: Bella(20), Adrienn(26), Didó(49) Újfehértóról és Enikő(28) Sóstófürdőről.

Előre is köszi.

Törölt felhasználó · 2010. április 25. 10:14

Helló mindenkinek, Jenny, Francia imádó, Betti, Szexi lány, mind egy és ugyan az. Hiába cserált neveket a szolgáltató, ö akkor is  Lidia marad. Lehuzois brigád vigyázni kell velük.

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. április 25. 22:16

Sziasztok Vadásztársaim! Evelin, Barna Cica, Zsuzsa nevű felhasználókról tudnátok nekem infot adni? Valamelyiküket meglátogatnám, de nem szeretnék " rossz lyukra" futni! :)


Téma indítva: 2010.02.25., 16987 hozzászólás összesen